בוקר טוב לכולם!!!

dr0plet

New member
בוביק!

לכי לרופא
הוא לא ינשך אותך (חזק
) בואי איתי היום לנחלת בנימין תרגישי יופי

כרישונת

New member
חח.. זה רופא שנושך! (שונאת אותו..)

למה את עובדת בבוקר למה??? עוד שעה וחצי אני נוסעת לחוג תפירה שלי, כך שממש אין צ'אנס.. בשבוע הבא כנראה שאהיה בנחלת בנימין בע"ה, עם גיסתי אבל דווקא בשעות הבוקר .. כיוון היא חייבת לחזור הביתה מקסימום ב13:30 להוציא ילדה מהגן.. מתישהו תקחי חופש (לכבודי
) ונטייל שם. בכייף! שיהיה המשך יום אחלה

Bullshit Artist

New member
בוקר טוב לכוווולם ../images/Emo70.gif

התוכניות שלי להיום הן: לנוח קצת אחרי יומיים מטורפים - בעיקר אתמול. אחה"צ אני צריכה ללכת לעזור לבני דודים שלי עם המחשב. אולי אולי אולי אני אספיק לעשות פ"ג. יום טוב לכווולם, הדר

בוקר טוב../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

יש לי לעשות היום מבחן מעקב שלישי. ממש מקווה שיילך לי טוב. יש מרכז למידה שאני צריכה ללכת אליו בין 17-22 לדבר עם המדריכת פסיכו שלי - מן שיחת מעקב אישית. להעלות שאלות - אפילו בלילה כשישנתי עלתה לי שאלה
כולי בפסיכומטרי. כמעט ולא קמתי הבוקר, מזל שחברה שלי שמשתחררת (מסתבר...
) היום התקשרה. הייתה שיחה נחמדה. ולאור זה שהיא גם גרה בחיפה, אולי עכשיו יצא לי לראות אותה הרבה בין הלו'ז הסבוך שלה לשלי
דור - מתוקה תרגישי המון המון טוב. אל תעזבי אותנו! אבל תכלס, אם את מרגישה צורך להתנתק, אולי כן שווה שתעשי את זה. לפעמים זה טוב לעשות רגיעה מכל ההתעסקות בדיאטה. אני רק שמחה שעדיין לא הגעתי לשלב הזה. אבל מצד שני אולי אני יותר מידי מוותרת לעצמי?
בכל מקרה, אם את עוזבת, שלא תעיזי לא לחזור, ואם את נשארת (ותכלס בכל מקרה) קבלי
מפנק
כרישי - לכי לרופא יא מלעונה! לא יכול להיות שתסבלי כל כך הרבה זמן. מה עם בנגיי? ניסית? זה מסריח, אבל עובד כל כך טוב. אז שגם את תרגישי טוב! ושירה - בהצלחה בשקילה
את נראית מעולה עכשיו. תחשבי איזה פצצה תהיי בלי הקילויים האחרונים! ואני בטוחה שזה שהעלית את הזמן אירובי שלך יעשה את כל ההבדל. מנסיון. אולי שווה שתעלי אותו אפילו ל-50 דקות?
ככה מספיקים לראות את סוף הסרט שמשדרים אצלי בחדר כושר
שיהיה לכולנו יום נפלא ממש

dor and more

New member
מתוקה את אני מתה עלייך ../images/Emo24.gif

איזה כייף איך הייתי רוצה ללמוד לפסיכומטרי עכשיו. אני לא יכולה ללכת- זה לא שיש לי מה לעשות בחיים חוץ. מלשבת על המחשב
את ממש לא יותר מדי מוותרת לעצמך זאת אני משובשבת. במוצ"ש הייתי עם חברה בים.. בקיצור היא סיפרה שבשת היא הייתה בים והיא הייתה רעבה אז הלכה לאכול- בקיצור שאלתי אותה מה אכלת... והיא התחילה לתת לי את הרשימה- ואני - מחשבת בראש את הקל' שלה- והיא רזה !!! אז בהנתי שאני מתעסקת בזה יותר מדי- כמו הנשים המעצבנות האלה. אני רוצה שהדיאטה תעבור לידי... לא להרגיש אותה בנפש כל כך.

דוריתי... ../images/Emo24.gif

יש לי כנראה מן שריטה בראש, אבל איכשהו יצא שכ-ל החברות שלי גבוהות ורזות. לפחות רובן אם לא כולן. מן סטנדרט כשאני בוחרת להכיר אנשים במקום חדש
בכל מקרה, אני מכירה את ההרגשה - הן יכולות לאכול מה שהן רוצות, והן אוכלות באמת מה שהן רוצות בזמן שאני מחשבת בראש מה אכלתי עכשיו ומה אח"כ. לפחות מבחינת ספירת קלוריות אני לא כל כך מבינה, אז זה לא מעסיק אותי עד כדי כך. אבל ההתעסקות בחישובים, מה לעשות, זה נטל. אבל נטל שאנחנו צריכות לשאת עד שנגיע למטרה שלנו. הדרך ארוכה, אבל בשביל להגיע אל סופה אנחנו חייבות להיות חזקות. ויש לנו את חברות הפורום המקסימות פה, שתומכות בנו. ואין מה לעשות, אחרי תקופה כל כך ארוכה ברור שנרגיש את זה בנפשנו ובעוכרינו. אבל בכל שפל יש גם גאות. רק צריך לעבור את הראשון עם ראש מורם. דור, תהיי חזקה
ואת מוזמנת ללמוד לפסיכומטרי
רק הלמידת מילים תעסיק אותך. אתמול גיליתי שיש לי כ-500 מילים ללמוד עד הבחינה. שזה לא כזה הרבה
אבל יאללה, שייגמר כבר! הולכת לעשות תרגילים בהסתברות וצירופים. בעעע... תרגישי טוב חמודה! ולא להתייאש!

בעיקרון יש כל מיני אתרים

https://minustress.com/test/articles.asp?id=106 זה אתר שאבא שלי שלח לי עם כל מיני קישורים רלוונטיים לפסיכומטרי. בעיקרון לא הייתי ממליצה לך לגשת למועד הקרוב (יולי) כי יש המון מה ללמוד ואין הרבה זמן, אלא אם את טובה בלימודי לחץ. יש מועד באוקטובר
.

dor and more

New member
ממש... אין לי כסף ללימודים עכשיו בכלל ../images/Emo130.gif

אבל סתם כדי לשפר את החשיבה של עצמי.

אז מגניב ../images/Emo9.gif

אם את מכירה אנשים שעשו פסיכו בטוח יש להם ספרים שהם יכולים להביא לך. אני ממש בעד לעודד את המוח לחשיבה כשאין עיסוק מרכזי. חבל לתת לו להתנוון מסכן

nic nic

New member
למתי את נגשת?

אני צריכה לשפר ציון בסוף ספטמבר ועדיין לא התחלתי ללמוד! בהצלחה!

כרישונת

New member
להלה חמודונת! שיהיה לך יום נהדר!

איך אני נהנית לקרוא את שמחת החיים שפורצת מכל מילה שלך פה! מקסימה.

nic nic

New member
בוקר...../images/Emo46.gif../images/Emo7.gif

אז יומיים בלי בולמוסים..בטח כי עובדת אז לא בבית הרבה זמן ואין מה לטחון כמו עוגה/גלידה + והפכתי ארוחת בוקר/ערב מ80 קל' ל200+- א זה מרגיע את הבטן...וארוחות ביניים אין ממש רק פירות העיקר לא רעבה חזרקתי מהדיאטנית....משומה היא ממש התעקשה לשקול אותי מה אכפת לה מהמשקל?? היא לא מרוצה ממנו...לא ידעתי אני צריכה לרצות אותה...גיליתי שהיא פולטת דברים עליי לאמא שלי כשהיא באה עם אחותי לדיאטנית והערתי לה על זה והיא יודעת שזה בסדר ועוד מתחמקת עם תירוצים "זה חשוב שהיא תדע".... שלחה אותי לבדיקות לחץ דם דופק טמפ' ועוסי"ת שאמרה ליצור איתה קשר :S היא רוצה לפטם אותי להאביס אותי להשמין אותי ואז היא תהיה מאושרת....היא חושבת על להעלות לי מכסת קל'..פחח אני בכלל לא אוכלת את התפריט שלה 2000 קל' היתי איתו רק יומיים מלפני חודשיים וחצי שתמשיך לחלום...ומזל שהיא לא יודעת שכמעט כל יום במכון...רוצה שאחזור אליה עוד שבוע למעקב...אני ממש לא חוזרת אלייה, לא עזרה לי בכלום ידעתי שלחזור אליה יהיה סתם יסבך אותי:(

אירובי

New member
אני לא מסכימה

איתך. תראי זה שהיא מדברת מאחורי הגב שלך, זה אולי לא בסדר, אבל זה כנראה נובע מדאגה אליך כי כנראה יש לה סיבות לדאוג. לא חושבת שהיא רוצה לפטם אותך ולהאביס אותך- אולי ככה את רואה את זה. היא אשת מקצוע שלמדה לא מעט זמן. עובדה שאת מסתירה ממנה דברים שאת עושה- שאת בתוך עצמך יודעת שהם כנראה לא בסדר.

nic nic

New member
לא

לדעתי הם בסדר, לדעתה זה יהיה סיבה עוד להאביס אותי..אז עדיף לא להגיד לה.. "את חוורת מדיי"..תמיד היתי בהירה וחוורת מה לעשות לא מספיק בשמש..כאילו שאם היתי אוכלת לפי תפריטייה היה לי פתאום צבע.. עושה לי רע ללכת אלייה, ותמיד אחרי שיוצאת ממנה עובר לי כל התיאבון והחשק לאכול..אחלה דרך למנוע בולמוסים, לפני שפותחת גלידה, להזכר בה, לחשוב על הפגישות אצלה, ובזה שמתה לפטם אותי..ואז עובר כל לי החשק מלאכול בכלל מעצבן אותי, שיש מלאאאא בנות, הרוב, שבגובה שלי, ששוקלות הרבההה פחות ממני וזה בסדר, או גבוהות ממני בהרבה ששוקלות אפילו פחות אז מה היא נטפלת דווקא אליי... באתי אלייה שתייעץ איך למנוע בולמוסים והיא מפנה לאנשי ברה"נ אז מה זה עזר לי..

למעלה