בוקר טוב לכולם!!!

כרישונת

New member
אבל רון, תהיה מציאותי!

אתה רוצה לשנות את העולם וזה יפה ונחמד אבל לא בר ביצוע. פרסומת היא לא תמיד דבר רע- ואתה משלם גם עליה. בדיוק כמו שאתה משלם על האריזה ועל הציור שעל האריזה ועל המשכורת של מי שהפעיל את המכונת האריזה ועוד ועוד רוצה לצבוע את העולם בשחור ולבן?

יוכי85

New member
בוקר טוב לכולם!!!

היום מגיעה לי מדביר אז יש לי מלא דברים לעשות עכשו אז אני זזה אבל רציתי לאחל לכולם יום טוב!!! ובהצלחה בכל!!! ריקי

shirka

New member
בוקר טוב, יום שלישי ../images/Emo42.gif

בוקר טוב ריקי'לה וכולם
היום השקילה השבועית שלי ואני קצת מתוסכלת. אני מאלה שנשקלים כל יום -אני יודעת שזה מוגזם ומיותר, אבל זה עוזר לי להרגיש בשליטה. ברגע שאני רואה תזוזה לכיוון למעלה אני ישר משנסת מותניים ומתאמצת יותר כדי לרדת... מאתמול להיום יש הבדל של 700 גר' למעלה ויוצא שהיום אני הולכת להשקל בדיוק באותו משקל שנשקלתי שבוע שעבר
. אתמול ממש לא הפרזתי באכילה ויכול להיות שאלה נוזלים ומליון דברים אחרים אבל אני מתוסכלת ומפחדת שלא זזתי מילימטר, וזה אחרי ששבוע שעבר ירדתי רק 200 גר'. ממש קיויתי שהשבוע תהיה ירידה משמעותית של מעל חצי קילו...אוף. אני יודעת שאני המון זמן בדיאטה (שנה כבר...) וזה טבעי שזה יקרה - שאני אתקע בקילוגרמים האחרונים - אבל אוףףףףףףףףף, כבר כמה שקילות שאני לא מצליחה לעבור את מחסום הפחות מ75 קילו
. טוב, חפרתי מספיק
... יום מוצלח לכולם

dor and more

New member
בהצלחה היום בשקילה מותק ../images/Emo24.gif

עשית את כל הדרך לכאן- אני בטוחה שזה ימשיך גם הלאה.

Bullshit Artist

New member
בוקר טוב../images/Emo70.gif

בהצלחה עם השקילה
וכמו שאמרת את הדרך הארוכה כבר עשית תמיד תזכירי לעצמך את זה וזה ידרבן אותך להמשיך למרות העצירה
כל הכבוד

XגליהX

New member
שיהיה בהצלחה בשקילה ../images/Emo57.gif

באמת עברת דרך ארוכה עד לכאן. אולי הגוף שלך צריך קצת מנוחה, בשביל להמשיך הלאה. בכל מקרה, עכשיו שהעלית באופן רישמי את זמן הפעילות ל-45 דק', יכול להיות שזאת תהיה מן זריקת עידוד כזאת לגוף להמשיך. ותתעודדי, יכול באמת להיות שזאת הצטברות של נוזלים, לא נראה לי סביר שהעלית 700 גר' ביום אחד.
תעדכני, אנחנו מצפות לעדכון ממך (מקווה שבכיוון חיובי)

shirka

New member
תודה לכולכן ../images/Emo24.gif התור שלי ב19:00אני אעדכן

כשאחזור

shirka

New member
מעדכנת:

ירדתי 800 גר'! ואני ממש ממש מרוצה
עכשיו אני שוקלת כמו ששקלתי לפני שהתגייסתי, הכי מעט בחיי הבוגרים
עוד קילו והBMI שלי יהיה תקין
עוד 4 קילו למשקל היעד (ואז אולי עוד 5
)

כרישונת

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo79.gifה-ללויה! ה-ללויה! ה-ל-ל-ו-י-ה!

איזה יופי, שירי!!!!!!!! נהדר! נהדר! נהדר! באמת באמת שמחה איתך!

shirka

New member
לא קולטת../images/Emo24.gifאגב כשאני מסתכלת בתמונות מאותה

תקופה אז נראה כאילו היום אני יותר רזה מאז...מוזר.

XגליהX

New member
איזה יופי, איזה כייף../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

כל הכבוד לך

רון ו

New member
בוקר אנטי שיווקי

מוצרי מזון שמשווקים באופן אגרסיבי ע" פרסומות למעשה מייקרים את עצמם ומעשירים את חברות הפרסומת והשידור. כדי להוריד את עלות השווק ממחיר המוצר צריך לצמצם בכדאיות הפרסומת המלצה: קנו רק מוצרים שאינם מפורסמים - הם גם הבריאים יותר בדיעבד. פרסמו את הרעיון - הוא יחסוך לכולנו בעקיפין מלפרנס את השדרנים המלוקקים ברשות השנייה ולהוזיל משמעותית את כל הדגנים והיוגורטים או האוכל המחטב...

כרישונת

New member
אבל איך נדע שהם קיימים אם הם לא מפורסמים?

ברור שאנחנו משלמים את עלות הפרסום וכל ה"מסביב" ולא רק על המוצר עצמו. זה מגולם במחיר הסופי. אבל אין לנו דרך אחרת לדעת. או שאני טועה?

dor and more

New member
בוקר אור ../images/Emo42.gif

קמתי מוקדם והילדות כבר בגן שזה מצוין- אני עייפה אבל חייבת להתחיל לארגן את הבית. משהו בודאי לא בסדר אצלי
כי באמת שאני עצבנית מדי ועייפה מדי בזמן האחרון- הB12 שלי די ברצפה- אני מקווה שיש לזה קשר ושאני אתחיל לקחת את הכדורים אז המצב ישתפר- אני ממש בלתי נסבלת להיות לידי בזמן האחרון.
גם הלחץ מהדיאטה לא עושה לי טוב, זה רק מה שיש לי בראש כל הזמן- אני לא מצליחה להגיע למצב שזה יעבור לידי ולא יגע בי- כל היום אני טוחנת את זה בשכל- כל האנשים הקרובים אליי בדיאטה וזה ההתעסקות היחידה שלי בזמן האחרון- כנראה בגלל זה אני לא כולה לשמוע יותר על דיאטות ומה צריך ומה לא צריך לאכול. אז חשבתי פשוט להתרחק קצת מהפורום כדי לראות להתנתק מזהנ- אבל יש אותכם כאן... אז מה אני אעשה- אני לא יכולה
זהו- אוהבת מאד ומקווה ליום פורה של נקיון בישולים וקניות - כי באמת אני מזניחה את הבית בזמן האחרון.

למעלה