בוקר טוב לכולם

rolan

New member
../images/Emo32.gif 28/11/2003 בוקר סבאי ../images/Emo22.gif

מאתמול בערב, אוהי ואני מתאמנים בסבאות וסבתאות... האחיינים שלי באו אלינו לסופ"ש ללא אמם.... אחחחחחח שני מתוקונים מקסימים, כייף... היום נטייל, נכייף ונהנה מהם.... ממממממממ מריחה את הסבתאות וכהר אוהבת את זה
שלא יהיו תקלות ואחותי תוכל לנוח ולבלות לעצמה בלבד

*יערית

New member
בוקר טוב לכולם../images/Emo42.gif

אחח רולנדה....איזו דודה את לתיפארת
מתחשבת באחותך....זה משהו בדם הדאגה הזו נכון
תבלו יפה..תעשו הרבה כייף, ואני..אני אמשיך לחכות לנסיך שלי...אחרי ימים קשים של עבודה "אין לו יום ויאן לו לילה"כמו שאומרים. סופ"ש רגוע לכולם

rolan

New member
שכחתי

מה שלום כולם
ליזי - איך עבר עלייך יום האתמול
פשושון של במבמי ובמבמי
.. חתלתולית - חזרת למסלול
... וכל האחרים....

rolan

New member
פרי'לה

אני ממש פוחדת לומר אחרת, אך חייבת לתקן אותך... זה הולך ככה: Thank God It's Friday ובקיצור: tgif אז.... בבקשה.... אל תורידי עלי ת'

1נתי 1

New member
בוקר אור לכולם

עוד מעט הסקס של יום שישי יסתיים ונוציא עוגה , נכין קפה........ אךךךךךך הסקס הסקס הסקס.........

ליזי38

New member
צהרים טובים

וסוף שבוע נעים לכולם. רק עכשיו נכנסתי בעיקרון מרגישה טוב, עברתי את ההליך מרגישה קצת מרוקנת קצת כואב הלב הרבה כואב הגוף (ההרדמה ההרדמה הרסה אותי) אבל מתגברת בעזרת האהבה הרבה של הילדים ובן זוגי. שיהיו רק בשורות טובות לכולם

החתולית

New member
שבת שלום וערב טוב :)

לבוקר טוב לא הספקתי להגיע, כי קמנו מאחור, כי יש לי אורחים לסוף שבוע, כי יש לי חמרמורת, כי היו לי המון דברים לעשות ו... אה... שכחתי, כאן לא צריך תירוצים :) חזרתי למסלול, פחות או יותר - תודה, רולן, ששאלת :) סוף שבוע נעים לכולם, הרבה מנוחה ופינוקים, ושנהיה כולנו בריאים ומאושרים...

למעלה