בוקר טוב לכולם......

בוקר טוב לכולם......

אני כאן היום כי יש לי כמה דברים להגיד. טוב אז קודם כל למי שלא מכיר אותי אני דודי ואני חייל קרבי משרת בבית לחם,נכנסתי לפורום הזה במקרה בגלל הודעה מטופשת שהשארתי בפורום אחר שגרמה לתגל להתקשר אלי ומאז אני פה. אתמול ראיתי את תגל בפעם הראשונה וגם את מאיה שלנו,המפגש היה נורא מרגש וכייפי ואני שמח שיצא לי לפגוש אותן למרות שלא ממש באווירה מתאימה. אני רוצה לאחל לכולם חג שמח וכשר,אני רק רוצה לבקש דבר אחד מאלוהים שבשמיים,אני מבקש רק שישמור על כל החיילים ועל החברה שלי ושלא יקח לי אותם כי אי אפשר להתמודד עם כזה אובדן.כל מי שראה בטח את הכתבות בטלוויזיה ורואה על חיילים שנהרגים זה לא ממש כואב ואפילו יום לאחר מכן כבר לא זוכרים.אני רוצה להגיד שאני לא מאחל לאף אחד לחוות אובדן של חבר כל כך קרוב כי לא שוכחים אחרי יום וגם לא אחרי יומיים.חבר שלי ז``ל היה ישן איתי באותו חדר,מתקלחים ביחד,אוכלים ביחד,שומרים ביחד,הכל ביחד.זה כל כך קשה לאבד מישהו שהיה לידך כל כך הרבה זמן ופתאום הוא לא. טוב אני לא רוצה לנפח לכם את המוח עם הסיפורים שלי אז רק שימרו על עצמכם ואל תעשו שטויות חג שמח עם המון המון אהבה ממני דודי.

דודי`לה חמוד

אז ככה, האמת היא שכל כך חבל שדווקא עכשיו שאתה צריך אותנו אנחנו לא ממש יכולים להיות שם איתך.. אבל אתה עדיין בלב של כולנו ולא שוכחים אותך אפילו לרגע, אתה חלק בלתי נפרד מהפורום, על אף שאתה כבר בקושי מגיע.. מתגעגעת, מוסרת את אהבתי, תחזיק מעמד שם ותשמור על עצמך בבקשה, עד כמה שאתה יכול.. אוהבת המון ניב חג באמת שמח שיהיה לך.

למעלה