בוקר טוב לכולם

בוקר טוב לכולם

זהו הגעתי להחלטה להתחיל בפלסטיקה , אני שנה וחצי אחרי ניתוח טבעת כבר 4-5 חודשים יציבה על המשקל 54-55 ואין כבר לבטים הולכת על זה ובגדול . אני צריכה את עזרתכם איך אני מגיעה לד"ר טלי פרידמן , טלפונים וכל טיפ שניתן לתת יתקבל בברכה. יאווווו אני מתחילה להתרגש כאילו מחר אני בחדר ניתוח ...... :)))))

שמחה37

New member
בהצלחה

הטל של המזכירה של טלי 089779397 באסף הרופא. אם את רוצה דרך אסותא תתקשרי למרכז מלב"י ותקבעי פגישה 03-5227171 בהצלחה שמחה

חמ סה

New member
בהצלחה ../images/Emo13.gif

באסותא דרך מלב"י : 03.7645444/6 באסף הרופא דרך המתאמת שלה, (ירדנה אם אני לא טועה) : 08.9778247 יש לך כמובן גם את ד"ר בני מייליק המומלץ בחום המנתח גם באיכילוב (נסי דרך זימון תורים) וגם במרכז הרפואי ברמת אביב. פגישת ייעוץ ראשונית חינם אצלו במרפאה. כל הפרטים באתר שלו. בכל מקרה תבקשי מרופא המשפחה שלך הפניה לקבלת זימון לוועדה להסרת עודפי עור (אם את במכבי) ותפקססי אליהם (03.5143988) את הזימון, הם ייצרו איתך קשר ויזמנו אותך (מתכנסים באיכילוב אחת ל-5 שבועות בימי א' החל משעה 14.00). תקראי גם את מה שכתבתי בפורום המשורוולים... שיהיה בהצלחה

תןדה רבה על התגובות

שלחתי לפני שבוע את המכתב של הרופאת משפחה שלי למירפאה יצרו איתי קשר היום . ומסרו כי המכתב התקבל וכי אני יזומן בינואר לועדה עוד 5 חודשים אתם קולטים יםםםםם זמן ולפי מה שהבנתי מאוד מאוד קשה להוציא את הניתוח על חשבון קופ"ח. אני בעצם רוצה לעבור מתיחת בטן + הרמת חזה רוצה באותו ניתוח ולא פעמיים . בכל מקרה כבר ביום ראשון אני יתקשר ויקבע תורים , תודה רבה על העזרה ושבת שלום לכולם.

חמ סה

New member
קחי בחשבון שייתכן שתקבלי רק מתיחת בטן

הרמת חזה לא מאשרים כ"כ מהר *אלא* אם יש לך הצדקה מבחינה רפואית מלאה. אני ערערתי פעמיים (אחרי ירידה של 85 ק"ג ועם עודפי עור לא מבוטלים וכל הנלוות שלכאורה חייבו אישור באופן גורף <כולל חוות דעת של כירורג פלסטי שלא הותיר מקום לספק שיש בזה צורך>) ונעניתי בסירוב. אז עוברת לפרטי מלא, אין ברירה. שיהיה בהצלחה ותעדכני

לצערי אני יודעת ....

שמעתי על כך שהוועדה עושה חיים קשים אין לי הרבה צפיות , הכנתי גם את הבעל וגם את המזומנים אני עושה את זה ויהייייי מההההה . לנסות לאמוכנה לשלם על זה אבל רק על זה עולה כסף אני והמזל שלי ניראה אולי יצליח . ברור לי שהרמת חזה לא נכלל

למעלה