בוקר טוב לכולם

בוקר טוב לכולם

הבוקר התעורתי בשעה 445 ופתחתי את ערוץ 20, ואני רואה את ארז מסדר את הגינה אמרתי כל הכבוד, אבל שארז עושה משהו הוא גם מביע את מחשבותיו, ופה אני מזה התרגזתי , הוא סידר את הפופים של העשירים בצד הרחוק יותתר של הבית, ואת הארגזים בצד אחד ואמר הם לא צריכים לשבת ביחד העניים והעשירים, נו מילא אמר, ואז שיעמם לו דפק אצל האח הגדול אמר לו תגיד אתה ער מעניין עם אתה ער בא לי לדבר, אתה לא יכול עלי נכון , קשה לך איתי למה אני חכם, עד כאן וכבר לא יכולתי לראות יותר לי נמאס מארזזז הוא קיבל תפקיד, כנראה שבחיים האזרחיים שלו מעולם לא היה בראש הפרמידה , כנראה תמיד היה נחות וסוף סוף קיבל תפקיד מרגיש מלך, לא אב הביתתת מלך הבית. אוח מה יקרה לו שהוא ירד מהתפקיד ארז יהייה בדכאון כזה שלא ידע מה לעשות עם עצמו ואני מחכה לראות את זה . זה קרוב זה ביום שלישי. ,ארז אני מאחלת לך שבקרוב תלך הביתה בהתחלה רציתי שתזכה למען הקהילה שלך אך גם אנחנו קהילת השומעם ויש גם כאלו וגם כאלו ואתה בן אדם רע חושב על עצמו, ורק על עצמו. מה חשבתם לעצמכם אתמול שהוא היציע בוא נעשה תצוגת אופנה למה? ארזזז מתכנן כל מהלך, כדי שאולי משהו יראה אותו ויגלה אותו לא בגלל שאכפץ לו מהדירים , ארז ממזר כל דבר שהוא עושה מחושב תתחילו לשים לב ואל תתנטוו לו קולות לא מגיע לו . הוא לא עניו ואין בו שמץ של יושר.. , שכתי להגיד המשך יום קסום לכולם

למעלה