בוקר טוב לכולם

זאווס

New member
בוקר טוב 2

מאחר ולא עלה התוכן של ההודעה הקודמת נאלצתי להוסיף עוד הודעה...אז שיהיה לכולם בוקר טוב וקסום.והמשך יום שקט ורגוע לקראת הסוף שבוע..חחח יצא לי חרוז..אני זז לים לאיזה שעה וחצי לפני שאני מתחיל ביום העבודה...וביום שני יש לי טסט .תחזיקו לי אצבעות..

סבאחקו מיסק וענבר יא ערב../images/Emo23.gif

יש לי השתלמות ה יום כזה בחפיף ולא יום עבודה לכן אני עדיין מתפננת לי פה
חיבוקים אני מזה מקאסארה אחרי שהלכתי לישון בשש וחצי בערב ועד עכשיו
ביוש בינתיים

בוקר טוב לכולם וזאווס לך במיוחד

תהנה בים גם במקומי ונזכור לקראת יום שני לאחל לך הצלחה המשך יום טוב

בוקר טוב!!!../images/Emo140.gif../images/Emo185.gif../images/Emo42.gif../images/Emo168.gif

זאוסססס אוףףףף אני מקנא בך.... אני גם רוצה לים.. במקום זה אני הולכת לבצפר
בשביל שעתיים מסכנות... תהנה הכי שבעולםםםםםם! ושתהיה לך עבודה נעימה! נזכור יום שני לאחל לך בהצלחה!!! אבל נגיד מעכשיו גם ..... ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!! דוניייי שתהיה השתלמות נעימה !!!! בוקר טובבב טקילוששש !! שיהיה לכולםםםם המשך יום קסוםםםםם

מוחמד5

New member
../images/Emo26.gif בוקר יפה לכולםםםםםם

שיהיה לכולנו סופשבוע מדהים ויפה. לא ידעתי אשה עם אש שיש כדור שינה שפועל 12 שעות
תיהני לך מיום ההשתלמות. ( הרבה קפה ועוגיות ) סיונושששששששששש מה קורה בונבון !!!!!!!! מה חדש! כמה כסף חסכת כבר !! ומה קורה עם הבוק !! שו טסט יא זאאוס !! שיהיה לך בהצלחה .

מוחההה ../images/Emo24.gif

הכל מצויין איתייי נשמהההה כמה כסף??? אמ... נראה לי שש כבר ... איזה כיף אהה?? חחחחח מה איתך מותק? איך מרגיש? עבודה? החיים?

מוחמד5

New member
../images/Emo26.gif אצלי הכל סבבה

הפכתם להיות החלק הכי חשוב בחיי, כשטוב לכם אז גם לי טוב. וכשלמישהו רע אז גם לי רע. אני חי ונושם אותכם. בנוסף לכך הכל סטנדרטי, לא מחפש שינויים גדולים... אני בשלב של רגיעה. תצליחי עוד ועוד.. אני בטוח שבחורה עם אישיות כמו שלך עוד תגיע רחוק רחוק

זאווס

New member
רשיון לאופניים..

סתמממם !יש לי טסט לאופנוע ביום שני וזה הטסט הראשון...!

NorthernStar

New member
בוקר טוב וקריר במיוחד

בפעם הראשונה הטמפרטורה יורדת אל מתחת לאפס השנה... בררר.... (הולכת לחפש לי איזה ז'קט)

NorthernStar

New member
יש משהו מרענן בקרירות הזאת

בכל מקרה, למרות שהרבה זמן לא היה -1, איך לומר, אנחנו רגילים כאן להרבה פחות (רק בינואר-פברואר). יותר מאוחר היום יתחמם.

מוחמד5

New member
../images/Emo26.gif להבדל אלפי הבדלות

גם הבקרים כאן מתחילים להיות קרירים, היה נפלא לצעוד בבוקר בשדרה המוקפת עצים בני עשרות שנים,במזג אויר קריר ונעים.

מותר לי

New member
איזה קרירים ../images/Emo178.gif

אני מגיעה לעבודה כולי מים!! פחות מים מאוגוסט וספטמבר אבל עדיין מים

NorthernStar

New member
איזה קטע

אתמול כשהגעתי לספריה גם אני הייתי כולי מים. רק מהגשם.

NorthernStar

New member
אתה יודע איך זה

אפילו שיורד שניה לפני שאתה יוצא מהבית, אתה תמיד תגיד לעצמך שעד שתגיע זה ייגמר...

למעלה