בוקר טוב לכולם

moonlight B

New member
../images/Emo29.gifLIVE 8 המסר לG8 ../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif

המופע הענק הזה LIVE AID שאני נהנה ממנו כל רגע גדולי הזמרים שבעולם והאיחוד של הפינק פלויד כדאי לכם לצפות זה משודר בLIVE בערוץ 10 .... מופע ענק ששווה ... תודה לך בונו מהלקה הכי שאני אוהב שהוא מאחד המארגנים של המופע הזה כנסו לאתר WWW.LIVE8LIVE.COM הנוכחות שלכם שם גם תשפיע אז חברה תציצו זה כדאי משודר מכל העולם......

מוחמד5

New member
../images/Emo45.gif תודה מוני על הלינק...

ואללה הצלת אותי.. חשבתי שאפספס את ההופעה. הייתה הפסקת חשמל היום.. ותוכך כדי סיונות החזרת החשמל חחח פשוט שמעתי קול של נפץ מהטלויזיה.. והיא עלתה באש חחח ואין לי כוח ללכת ולשבת בסלון.. כדי לצפות בהופעה.... עכשיו אני יכול לראות במחשב... תודה מוני אחי

בוקר טוב אקרא../images/Emo42.gif בוקר טוב פורום

שיהיה בוקר יפה יותר
שיהיה יום אופטימי יותר..
שיבוא חיוך עלינו

בוקר מצוין אקרא ואשה

שיהיה בוקר רגוע ולמרות החום שיהיה רענן .. ושבוע מוצלח עם כמה שיותר שמחה לכולם

בדאוייה

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב לכולם../images/Emo42.gif../images/Emo140.gif

שבוע טוב שקט,, ונהדר לכולם

uoli13

New member
אהלן בדאויה../images/Emo140.gifסבאח אלפול../images/Emo13.gif

uoli13

New member
סבאח אלחי'ר אקרא אשה ונסיך../images/Emo13.gif

ולכולם ,גם אני מצטרפת לאחולים שלכם ,ומוסיפה שיהיה שבוע בלי תאונות ובלי אלימות ,עם תחילת החופש הגדול מקווה שכולם יקחו פסק זמן מהכל ויתחילו להנות מהים ומהחופש.

מוחמד5

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב. ושבוע טוב

ואללה קמתי גדוש באף....לא נעים בקיץ נעבור גם את זה... ועכשיו אני צריך עזרה בזה..... כי אני כבר עייפה מהמלעונים הקטנים האלה...

סבאח אלכיר יא ערב

איך אני התעוררתי מסטל שלי לא ממש ישנתי סתם לקחתי לי ספר וקראתי משהו שמזמן לא עשיתי אז שיהיה לכולם בוקר טוב וקריר

חמודי אחי הגדול../images/Emo3.gif

اذا احبك مليون فانا معهم واذا احبك واحد فهو انا واذا لم يحبك احد فاعلم اني مت (المشكله اني زي البسه ب7 ارواح)

מוחמד5

New member
סוהא ערפאת

במקומות אחרים בעולם זה היה נחשב לגזענות..ואנטישמיות במזרח התיכון זה נקרא ...סטירה שופו...

למעלה