בוקר טוב לכולם

../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

את יודעת שבני זוג לפעמים גם רבים ? זה לא תמיד פוצי מוצי לפעמין פלסק בטוסיק

אני לא צמה

לא עשיתי שום עוון אין לי על מה לכפר אז מי שרוצה לאכול מוזמן יהיה גם רמיקוב ןמונופול ומילים וסיפורים וקישקושים ובוטנים ליאור

אני ליאור, היה לי ויכוח עם אחת...

הגיסות. "למה אדם שהוא טוב בפנימיותו וטוב לב לסובבים אותו באופן בסיסי ומהותי - צריך לצום? " והתשובה מאד הפתיעה אותי... "בגלל המסורת!" ז"א, לפי ההגיון הזה... צמים - כי כולם צמים...

אז נכון חללית

שצמים כי כולם צמים אבל אני חושבת שזה כאילו מין דבר ברור שצמים אבל זה לא , וכל אחד כמובן עושה כרצונו מה שברור יותר וחתום זה שביום כזה אפילו לא מדמיינים לנסוע בו ושלא כמו בשבת יש לו קדושה נעימה בשקט הזה ואני מאד מאד אוהבת וכל הילדים מחכים ליום הזה נוסעים באופניים וחוגגים, והמונים מטיילים ופוגשים גם אלו שלא ראינו אותם כל השנה זה באמת יום כף, אז בעניין העוונות התלוצצתי שהרי זה לא זה העניין וברור שהצום הוא לא בשביל לכפר על עוונות, יום אחד בלי אוכל לא יכול לכפר על משהו זה עניין של תרבות ומין איזה חובה כי כולם צמים אז לא אני לא צמה כי אני לא מורגלת לכך ולא חושבת שמי שלא שומר על זיקה כלשהי לדת במשך השנה צריך דווקא ביום כיפור לצום אבל כמו כל דבר אחר כל זמן אחר כל אחד הטוב בעינו יעשה ליאור

ליאורי,,מסכימה איתך בדברייך,

גמני לא צמה,, לא מקפידה במינהגי דת אחרים, ולא מוצאת להתחיל דוקא בכיפור.. לא מסכימה גם עם רעיום יום כיפור.. וסליחה,אין בכוונתי לפגוע,, זו דעתי.. הרבה יותר קשה להקפיד ולקיים ולבצע בכל ימות השנה, התנהגות נאותה ומכבדת התחשבות באחר, סובלנות לשונה, כיבוד מרחב של כל אחד, מאשר לצום יום אחד וזהו, זה עניין של מנהג שהכוונה שהיתה בצידו מפוספסת ברובה, בימינו..

איש איש באמונתו יחיה

אף אחד לא חייב כלום! כל אחד מחליט מה טוב לו יעשה. גם אני לא צם - משיקולים שלי אבל מי שרוצה לצום לאחל לו צום קל וזה מקובל..

הלו בלונדה../images/Emo68.gif

אתמול פינקתי את חברי בשקשוקה טובה,עשוייה ע'פ מתכון שרק אני יודע.אגלה לך בקטנה,הסוד הוא בהכנת הרוטב ...
ערב נפלא לך ולכולם.

אן שום טעם לצום ולאחר מכן הכל כרגיל

כמו שאומרים מחללים שבת, ממשיכים לאכול במשעדות לא כשרות וכד'

tvrui10

New member
אין שום טעם לקבוע לאחרים טוב או רע

איש באמונתו יחיה

למעלה