בוקר טוב לכולם

1winnie

New member
בוקר אור, והלוואי שנגיד סוף סוף בוקר גשום

מצטרפת אליך - באמת שכבר יגיע הגשםםםםםםםםם סוף סוף בנוסף לתפילות - אני מציעה שכולם יקחו את המכוניות לשטיפה. זה תמיד מביא את הגשם!

חיוך

New member
(חיוך מגיעה להגיב ../images/Emo13.gif)

ומה עם התריסים?? זאת ההשתדלות שלנו לגשם. אתם יודעים למה לא יורד גשם? כי כבר מלאאאאאאאאאאאאא זמן לא ניקיתי תריסים. כשאנקה- ירד. עובד כל פעם!!! (מי אמר ג'יפה ולא קיבל?)

1winnie

New member
אוקי - נעשה גם תריסים

אני אבקש מהעוזרת לעשות גם תריסים נעשה כל השתדלות

רוזהלי

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

שבוע טוב
היתה שבת נחמדה ונעימה. במוצ"ש היינו בגבעתיים, היה ערב פרידה מראש המחלקה לתרבות תורנית בעירית ר"ג. היו שם מקהלות, חזנים וזמרים חסידיים ועוד. היה ערב מוצלח ביותר. הגענו הביתה בשעה 1

אשדודה...שבוע שעבר נכנסתי לYNET

לתחזית..וכתבו שיהיה חם מהרגיל.. היית צריכה לראות את הטוקבקים..
"איזו מדינה...אפילו את החורף לקחו לנו.."

1winnie

New member
לא האשימו את הדתיים במקרה? ../images/Emo6.gif

איכשהו תמיד אנחנו אשמים בכל דבר, לא?
אני ממש מקווה שהחזאים השנה בכל זאת טועים עוד פעם, וזאת לא תהיה שנה שחונה, אבל.... אוףףףף עושה רושם שהם צודקים

בטוח שהדתיים אשמים

פעם אמרה לי מישהי שהדתיים הם הכי מבזבזים את המים עם המקוואות שלכם.. שאלתי אותה כמה מים צורך בריכת שחיה בבית פרטי בכפר שמעיהו וכמה מים צורך הגינות בהרצליה? כולנו תקוה שהחזאים טועים ומטעים. הלוואי ואלוקים יראה לנו את מה שהוא מסוגל

ראית מה זה?

איזה מדינה? אי אפשר לקנות עגבניות שהם כבר כמעט כמו מחיר של דירה שגם דירה אי אפשר לקנות, ועכשיו גם את הגשם לוקחים מאיתנו? אנחנו חייבות לעשות משהו בנידון. אולי נשפריץ מהגג מים? להפגין עם דליים מול בית ראש הממשלה? אולי זה מזימה איראנית?גיוואלד! אנו רוצות גשם ועכשיו!!

עלה קטן1

New member
וקר טוב ושבוע טוב

הבוקר הלבתי את הבנות רגיל (לא חם) הגדולה אומרת "אמא אולי עם תלבישי לנו מעילים ומגפיים ונלך עם מטריות הגשם יתבייש ויירד"

רוזהלי

New member
עלה קטן

חמודה הבת
יש בזה משהו במה שאמרת בתך
יש סיפורים שאנשים חיכו לגשם ולא הגיע אז יצאו מהבית עם מטריה ומעיל בשעה שהשמש זרחה במלואה ולאחר כמה שעות קדרו השמים והחל לרדת גשם

עלה קטן1

New member
תודה על המחמאות../images/Emo250.gif

כאן בפןרןם שלא מכירים אותה אני יכולה לספר את האימרות המעניינות שלה אבל אני ממעיטה כדי שלא יהיה שיטפון אבל בכל זאת אחת "אמא אולי נעבור לסיביר" אני " מה איבדת שם" "קור" אני "תפעילי מזגן" "את יודעת כמה חשמל יגיע לך בסוף החודש?"

למעלה