בוקר טוב לכולם יום שני בשבוע

בוקר טוב לכולם יום שני בשבוע

אז קודם לקח לי הרבה זמן ליקרוא את כל ההודעות והתגובות,פשוט לא יאמן אני נעלם וכולם צצים
בכל אופן שמח לחזור.אז ככה יום שישי לחוץ כי התארגנו לשבת הבת של גיסתי היתה אצלינו עם הילדים,שבת עברה מצויין זכיתי לקום לנץ,וללמוד עם איזה רב בבוקר ומרוב לימוד שכחנו שיש לנו בית
ובמוצ'ש אצלינו היתה סעודה רביעת שכל מוצ'ש אצל מישהו אחר ,ואשתי הכינה מטעמים,ספגטי מוקרם וחביתה מיוחדת חלבית עם לחם שום,וצדקתם הבטן שלי לא נתנה לי לישון
.אתמול היו לי סידורים לקחתי חופש מהעבודה וזכיתי להתפלל בציון של הרמבם ורבי יוחנן ורבי מאיר ב'ה ואחרי זה ישבתי לי 5 דק על שפת הכינרת והיה מאוד נחמד.חבר שלי הגיע מחדרה עם עוד חבר וסידרו לי את החשמל בבית החליפו לי לוח שעונים חילקו את הבית וסידרו את רוב הבלאגן שעשו הקודמים,והכל בחינם על זה נאמר טוב שכן קרוב מאח רחוק ותודה לה' שזיכני.טוב ניגמרו הטיולים ועכשיו חוזרים לחיים,אז ככה לבן שלי יש מחר יום הולדת והוא מצפה שנעשה לו,ולבת יש יום הולדת עוד שבועיים ובבית הספר עושים מחר,בקיצור לא יודע מה לעשות ממש אין לי כסף החודש החלפנו דוד ובאוטו היה צריך לסדר משהו דחוף ולבן רשמנו אותו להסעות ועוד לא זכיתי בלוטו,איך אני מארגן להם דברים????ומכאן לאיחולים לדירה 21 בהצלחה במיבחנים ,וליפיופה הרבה מזל טוב ומצפים שתיכנסי לארץ הקודש בעז'ה,ולחגי בקשר לפייס בוק כבר כתבתי לך שזה מסוכן ולא תמיד מה שאתה רואה זה מה שאחרים רואים ולא סתם כתובים הלכות של מראית עין,ודי לחכימה ברמיזה.אני אישית אין לי חברים אצלי כולם חברים ואפילו בתפוז.שיהיה יום שמח ומוצלח לכולם

פרומית1

New member
ואותי,שכחת??!!

איךאומרים:צרות,,באות,בצרורות העיקר,זה,הבריאות הייתי,צריכה,ללכת,להמשך,טיפול,אצל,הכירורגית,והיא,חולה,נס,שהודיעו, מוקדם,כי,גם,ככה,לא,משעמם,לי,ובצהריים,עובדת

פרומית יקירה יהי רצון שלא תצטרכי

ושהכל יעבור לשלום את רשת חיל,וכפי שאמרתי לך אני לומד ממך אז כך שהתמקדתי בזה.מה שלומך היום?

פרומית1

New member
בוודאי שצריכה

חייבת להעיף מהפ שלי את הפליפר המעצבן הזה,הוא נופללפעמיםבאמצע האוכל ,מתמלא לכלוך, בקיצר מעצבן

חחח פרומית הדבר הכי מעצבן אשה זה....

שעד שהיא אוכלת מפריעים לה,רק שבמקרה שלך אין לך על מי להתעצבן

פרומית1

New member
זהלא מפריע,זהמשהו זמני

הטיפולנדחה לשבוע הבא,ממשנס כי הלקוחהשלי לא ויתרה לי,וגם בתכנון צריכה,לנסוע,לסבתא,,שלי,וגם,להביא,לבן,שלי,דברים,לישיבה

בוקר אור לכולם

קומבינה,תהיתי לאיפה נעלמת,טוב שחזרת אלינו.. אתמול יצאתי מהעבודה לקניון יחד עם אמא שלי..שוטטנו כמה שעות בחוסר מעש והיה מדהים...הייתי חייבת כבר את ההתנתקות הזאת..המתח בעבודה והלחץ מהמבחנים של הבנות הכניסו אותי לסטרס מטורף.. עכשיו אפשר לחזור לשגרה במרץ.. יום נעים לכולם!

פרומית1

New member
שמונצעס-אין בעיה

באיפור,ובבישום,שלהם,לא,נוגעת-הרבה,אלרגיות,למוצרים,שלהם

פרומית1

New member
אנשים נמשכים למחיר אבל

חסכוני יותר לקנות מחברה נורמלית ויהיה עמיד,יש להשיג בכל מיני חנויות קטנות את המילוי של הקופסאא ווזה עולה שליש מחיר

שוקו בת

New member
אל תדעו ישאר יותר בשבילי

בס"ד אחותי מפרסמת אותם ברדיו, והיא קונה משם הכול! וגם אני למרות שיש לי מלא איפור, אז כל שנה אחרי פסח אני מרוקנת חצי תיק איפור שלי לגיסתי והיא ממש נהנת!!!! מכירים את זה שאתם הולכים לסופר - נגיד יש, אז יש להם מוצרים שלהם? נגיד סוכר (אבל של יש) אבל היצרן שלו הוא סוגת. או הדבר בביוטי קר - המייקאפ וכל המוצרים של האיפור (לא המברשות...) אלא ממש איפור - היצרן שלהם הוא קרלויין .. ולקרוליין יש איפור מעולה!!! ובגלל שלא כתוב קרוליין בגדול המחיר הוא אפסי! הרי ידוע שאנחנו משלמים על המותג ולא על המוצר עצמו!!!

רוזהלי

New member
דה קומבינה

במוצ"ש זה לא מלווה מלכה
יפה מאד שזכית שיש לך חברים כאלה טובים, מגיע לך
ליום הולדתם של בנך ובתך
הרבה בריאות ונחת
מאחלת לך להוציא כסף רק בבריאות

רוזאלי

אכן כן מלווה מלכה שהיא בעצם סעודה רביעית,ותודה רבה על האיחולים ובעז'ה אמן ויהי רצון שיהיה כדי לתת לאחרים,אמן.מה שלומך רוזאלי איך מזג האויר אצלכם יש שמש?אצלינו קר ואין שמש

רוזהלי

New member
דה קומבינה

אתמול מסרת ד"ש לר' מאיר ולרשב"י
אצלנו, השמש לא כל כך נראית אבל יותר חם מאתמול, בערך 12 - 13 מעלות. בתל אביב מעל 20 מעלות.

רוזאלי

רק עכשיו התחיל להתחמם,עד ליפני חצי שעה היה קריר,אך השמש עדיין לא ניראת

רוזהלי

New member
פרומית

מה שלומך
זה שלא הלכת היום "גם זו לטובה"
בטוחה שתמצאי לך מה לעשות בזמן הזה

למעלה