בוקר טוב לכולם, יום ראשון

פולי44

New member
בוקר טוב לכולם, יום ראשון

הראשון של שנת 2011. קודם כל מאוד משמח אותי שאין שביתה בבי"ס, זוכרת את השביתה הגדולה שהיתה כשהחייל היה בכיתה י"א, היא פשוט הוציאה אותי מדעתי. אחרי שהיא נגמרה וחזרו לבי"ס הייתי מקבלת מכתבים מבי"ס על זה שהוא לא לומד, וחשבתי לעצמי: מה אתם רוצים? חודשיים הוא ישב בבית כמו בטטה, אז מה הפלא? תנו לו צ'אנס, וכמובן שבסוף תעודת הבגרות שלו מצוינת. ממש לא רציתי עוד שביתה עכשיו. אני מקווה שהשביתה לא תהיה ארוכה ולא תשבש יותר מדי את החיים. חלמתי על החייל חלום לא כל כך טוב, אני ממש מקווה ששום דבר ממנו לא יתרחש באמת. לחיילים ששבים היום לבסיס דרך צלחה, לאלו שממשיכים שיעבור בקלות אמפי, אני מקווה שהשריונר יתעורר במצברוח יותר טוב יום טוב לכולם

49צהוב

New member
בוקר טוב לכולם שבוע טוב ושנה טובה

אזרחית.. כמובן- כמו שמקפידים לומר כולם אני מבחינתי כל התחלה חדשה- מבטיחה רבות ומקוה שגם תקיים שתהא שנת שלום- שזה תמיד טוב ושהחילים שלנו יתאמנו לחינם ושלנו לא תהיינה סיבות לדאגה החיל שלי, שסוף סוף הורידו לו את הגבס- נשאר בבית לעוד 3 שבועות לטיפולי פזיוטרפיה אינטנסיבים כמו שכתוב במכתב הרופא חבל רק שבשביל האינטנסיביות הזו הוא צריך לנסוע לחצור הגלילית 40 ק"מ הלוך וחזור- בימים האלו שמחירי הדלק עולים כל כך אבל לא נקטר העיקר שהוא בבית אחיו הגדול חוזר מחר מחו"ל... בתקוה שיחזור עשיר יותר ויחליט סוף סוף מה לעשות עם חייו ולכולכם שבוע נפלא

ל י ת י1

New member
בוקר../images/Emo42.gif

שבוע חדש ואין שביתה... אתמול בערב סיכמתי עם המתבגרת שתתעורר בזמן ותבדוק בחדשות מה קורה. לא התעוררה בזמן, הבינה שאין שביתה התארגנה בלחץ ויצאה. ואני נזפתי בה שלא קמה בזמן. היא נבחה עלי שהאייפון לא העיר אותה... אחר כך קראתי בעיתון שהמעבר לשנה החדשה גרם לתקלה בפונקציית השעון המעורר במכשירי האייפון. רבים ברחבי העולם לא קמו בזמן. התקלה תסדר מאליה ב 3.01.2011. לילדה מגיעה התנצלות. והחייל השבוע בשטח. ואין מה לחכות לטלפון. מה שלא ימנע ממני כמובן להשאר צמודה למכשיר, כי כבר התרגלתי לספוג קרינה סלולרית ולא בא לי להיגמל עכשיו
החלמה לרגל של הילדון של אמא צהובה, לשיני הבינה של הילדון של מגלית, לשיעול של סאלים של מתגייסת, ולבן של אמפי שנפגש חזיתית עם דבורה, ולכל מי ששכחתי
פולינקה, בעניין חלומות... בחודש האחרון למדתי לצערי להכיר את התחושה המחורבנת כשמתעוררת אחרי חלום רע על הילד. הגעתי למסקנה שהבקרים הקשים יותר הם דוקא אלו בהם אני לא זוכרת בבירור את החלום, רק יודעת שהילד היה שם והיה לא טוב... בכל מקרה, כיוון שגם לא בא לי לספר על חלומות כאלה (למי אספר, לזוגי-פרד שלי, וסתם אעיק עליו?) אז פשוט לוקחת דף וכותבת את מה שהיה שם בחלום, גם אם לא זוכרים ממש הכל. אחרי שסיימתי לכתוב, לא קוראת את מה שכתוב, בשביל מה? מספיק לחלום את זה פעם אחת. ואז זורקת לפח. משחרר, ולפעמים מבהיר על מה יושב החלום (לצערי זה די ברור ברוב המקרים
) יום נעים ושבוע מקסים.

פולי44

New member
ליתי'לה, הרעיון שלך יפה

אני לא מרגישה צורך לכתוב את החלום, אני פשוט זורקת אותו מאחורי הגב, יודעת שזה רק חלום ועם האופטימיות הבלתי נדלית שלי יודעת ומקווה שהוא לא יתגשם. גם זו דרך, לא?

ל י ת י1

New member
כן, גם זו דרך../images/Emo13.gif

לי יש נטייה לחפור לעצמי בראש. וגם קצת לחפור לאחרים בראש. אבל אל תספרו לאף אחד שאני מודה בזה....

יומטוב5

New member
בוקר טוב

אצלנו עברה שבת מקסימה כל (כמעט) הילדים היו בבית וחגגנו ימי הולדת ל2 הבנים הקטנים ולכלתי המקסימה אוהבת שבתות חורפיות במיוחד שהבנים כאן עכשיו מתחילים לתכנן את האירוסין ולחקות ליום חמישי שהבן חוזרבלי כסף ומקווה שלמד את הלקח ולכן חברותי היקרות מקווה שכאבי השיניים חלפו וההקיצה נרגעה ומצב הרוח שופר ולכולן שבוע טוב ומבורך יום טוב

מגלית

New member
בוקר חדש ../images/Emo24.gif

פולי יקרה, אומרים שחלומות לא טובים הם סגולה לדברים מאוד טובים כך שכל שנותר לך הוא לחייך!!! הבוקר קמתי "קצת" הפוכה...עוד כוס קפה ובטח יהיה בסדר.... האדום שלי מאוד סובל. לוקח מאתמול אנטיביוטיקה ואופטלגין... קם הבוקר עדיין עם כאבים. כשיגיע לבסיס ילך לחופ"ל. אמור לרדת לשטח הערב... לא יודע אם יאפשרו לו. מחכה לעידכונים. אגב, יש בלאגן ברכבות. הוא יצא מת"א עם הרכבת של 7 ועדיין לא הגיע לב"ש... לא יאומן. לפחות הוא על הרכבת
יקירותיי, בחמישי אני בפריס.... איזה פולניה איכסית אני, במקום לשמוח אני מצוברחת... הילד יגיע בשבת (שזה מצויין לאחותו שמחכה לו ולשאר בני המשפחה שכבר מחכים לפנק אותו בהעדרנו...) ואח"כ סוגר 21, הווה אומר שלא נראה אותו חודש... כך שהחלו לרחף הרהורי חרטה על הנסיעה... ולמה נוסעים... ואיזו אמא אני שככה משאירה את הילד... ואיך אני עושה לו את זה.... בן זוגי יחייה שזה הזמן להתחיל להרפות... האומנם? יאללה, שבוע מקסים ונעים נשיקות לכל החוזרים וחיבוק חזק לכל אלו שנשארו וממשיכים עוד שבוע מפרך.

ל י ת י1

New member
זמן להרפות?

כל אחד והזמן שלו, כשמרגיש שבשל לכך. אי אפשר בכח, ואי אפשר בגלל שמישהו מבחוץ אומר לנו להרפות. לכן תיסעי ותהני, בלי חרטות. שהזוגי שלך ירפה. את תמשיכי לקדוח לו במח
ואולי הנסיעה תקדם אותך צעד, ותביני שאפשר להרפות קצת ולהמשיך לחיות כמעט כרגיל. אני עדיין לא שם. אבל בעצות אני טובה.
ובכל מקרה- שהילדון ירגיש טוב. ולא סיפרת לנו איך נראה עם הכנפ"צ.

פולי44

New member
גם אני עוד לא שם

ואני ממש מבינה אותך, מגלית, ואיך אפשר להרפות? אבל בכל זאת, יש פה גם את החיים שלנו, וצריך מדי פעם לקחת פסק זמן ולהתאוורר מהאינטנסיביות שלהם, אז צריך לנסות לנסוע בלי חרטות ויסורי מצפון. לא קל, אני יודעת נסיעה טובה!

עפרה ד

New member
כמו הנסיעה הראשונה לנופש בלי הילדים, נכון?

הפעם הראשונה שנוסעים ומשאירים תינוק קטן עם סבא/סבתא... מרגיש לי כמעט אותה תחושה..

49צהוב

New member
אני גם חושבת שצריך להרפות

קל יותר לומר מלעשות אנחנו מתעתדים לנסוע לשבועיים,... כמובן ה"ילד/חיל" לא יהיה לבד ואוכל לא יחסר אבל תמיד אני במחשבה שאפילו הידיעה שאמא (ואבא) בבית עוזרים לחיילים כשהם שם רחוק וגם קשה לי להנות במאת האחוזים שכאני יודעת שהילד בצבא- (פולניה לא<?) ובל זאת חושבת שגם אנחנו צריכים למלא מצברים וגם לנו מותר להנות, בעיקר בהחשב עם העובדה שהרבה שנים מהשנים הטובות של חיינו- או שהילדים קטנים או שהם חיילים ו/או ההורים זקנים וצריכים השגחה סעו לשלום תהנו ותבלו ואני בטוחה שהחיל יפרגן בלי די

גליה466

New member
מהר מדי

החייל חזר ביום שישי ב11, לא הספיק להיות בבית ואנחנו לא הספקנו להסניף מספיק וכבר הוא על הרכבת, כנראה שככה זה אבל עדיין לא התרגלתי. כל יום ראשון אחרי סוף שבוע כזה אני מגיעה לעבודה ומרגישה שאני זקוקה למנוחה אחרי הכביסות האריזות הבישולים והגיהוצים צריך סוף שבוע לא? ועכשיו מחכים לפעם הבאה. שבוע טוב לכולן

שבלולי1

New member
בוקר טוב לשבוע חדש בשנה חדשה...

מקוה שכולם בקו הבריאות שכל החיילים הגיעו בשלום לבסיסם שהחלום של פולי לא יתגשם אני סופרת את הימים ליום חמישי להשבעה......אחר כך הוא בחמשוש... אז שנה טובה לכולם♥

שבלולי1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo163.gif עכשיו לא בוקר.....אז צהרים טובים../images/Emo6.gif

אםפי7

New member
שבלולי השבעה של שריונרים זה מרגש

אני בכיתי, והתרגשתי, גם אצלנו זה היה בחורף, קר בלטרון ויש רוחות תתלבשו חם. הרבה טישיו, אנחנו הבאנו שתיה, כריכים, ופיצה כי השריונר שלי מכור לזה. מחכים לחוויות, ורק שתדעי שיש כאן אמהות שהבנים שלהן הם השריונרים בסוף מסלול שמאבטחים את ההשבעה.

פולי44

New member
זוכרים את התחרות שהיתה ביום רביעי?

אז היום קיבלנו הודעה שעלינו ישירות לחצי הגמר, מדלגים על הרבע, בציון 93. השלב הבא, חצי הגמר יתקיים ב9 לחודש בתל אביב. תודה לכל מי שהחזיק אצבעות.

למעלה