בוקר טוב לכולם-ולכל הכועסים.

בוקר טוב לכולם-ולכל הכועסים.

ראשית אני לא חרדית,ואפילו לא מתקרבת,בשבילי כל חיל וכל נופל כמו אחי ואני כואבת את הכאב של כל אמא,וגם אני אמא ,ויש לי ילד בצבא,ובנוסף משפחה שכולה, לבכיין שבוכה על ה שמרות שעושה ומקבל רק 400 ש'ח אתה לא היחיד וזה מה יש,כנ'ל הבן שלי מקבל אותו דבר,ולא שונאת אף אחד מכם חלילה רק אל תדברו על דברים שאתם לא מבינים בו כלום, ושוב אני חוזרת יש שני סוגי צבא בארץ צבא שנלחם,וצבא של בורא עולם לשמור על כולנו, מעדיפה שבני ילך על קידוש השם למען אחיו ולא בטיול לארץ זרה. וכי מה לא נהרגו חרדים ? ומה אתם חושבים שלהיות חרדי זה קל? אין להם רצונות ורגשות? הם מותרים על עצמם ורצונם האישי למען בורא עולם. כן אני ואתם נושמים בזכותו בזכות אמא שבשמיים ,למה מי אתם או אני? הכל ממנו,והחשיבה המוטעת שלכם בכלל שאתם משהו,על איזה ציוניות אתם מדברים?כל "הציונים למינהם"הרצל וכל אלו ממש יהודים אמיתיים אוהבים ארץ ישראל,אנטישמים בנפשם,גם כל היהודים באירופה לפני המלחמת עולם השניה התפללו למן גר-מניה ולהיטלר עד שטבח בהם. תלמדו באמת הסטוריה של ארץ ישראל,מה עשיתם בבית ספר? עישנתם באנגים או ריכלתם על המורה או על השונה מכם. ובבית מה לימדו אותכם,אני תודה לאל חינכתי את ילדי לאהוב כל אחד מישראל ,ולהבין שיש חוקים בחיים ויש מישהו שמושך בחוטים וכל מה שקורה היה צריך להיות עם כל הצער והכאב, אתם חושבים על רצונכם האישי בלבד ולא יכפת לכם מאף אחד, אז תנו להתאבל על כל ההולכים לנו בין אם זה בשואה או חללי צהל או פיגוע או כל דבר אחר, יהי זיכרם ברוך-אמן. ה' ינקום דמם. וכן אני מחכה למשיח ואמן שיבוא היום-אבל איך יבוא עם שינאת חינם??? יום טוב.וחודש טוב.

החרדים לא עשו לי שום רע נהפוך הוא,ואם לא הבנת

אז חפש לך אתרים שילמדו אותך קצת על היהדות של עם ישראל. יום טוב

אנחנו מכבדים בדרכים שלנו

לדעתינו הצפירה היא חוקות הגויים. אנחנו כואבים כל חייל יהודי שמת בדיוק כמוך וכן נרצחי פעולות הטרור. אנחנו מכבדים אותם כמו שכיבדנו במשך אלפיים שנות גלות על ידי אמירת קדיש לימוד לעילוי נשמת הנפטר וכו`. עכשיו לגבי התחשבות אז בדרך כלל חרדי שנמצא באיזור חילוני יעמוד הצפירה. אבל מה שאת רואה בתקשורת שרוצה להסית זה חרדי שהיה בבני ברק או בכל ריכוז חרדי אחר ואת לא היית אמורה לראות את זה. וגם את יכולה לשמוע את הרדיו החרדי קול חי ביום הזיכרון וביום השואה ואז תגידי לי מי לא אבל.

../images/Emo201.gif

באמת סערת רגשות לא קלה היום הזה. המון
{ויחד עם זאת, לא הבנתי מאיפה הרעיון ללכלך על מקימי המדינה וכל מי שפעל למענה ועוד לקרוא להם אנטישמיים... אבל שויין. לא שופטים בן אדם בשעת צערו...}

לא שאני ממש מכיר את ההרצאות שלו.

אבל כשתיראי את הסרט תראי כמה דברים שלא ידעת. שמעי לי, זה מדהים.

בסרט הזה

נאמרו כמה דברים שנחשבים לא ידועים, אבל הוסתרו הרבה דברים לא ידועים שהיו משנים את דעת השומעים. חד צדדיות היא חטא כשמדובר בהוצאת שם רע על מפעל שלם של דורות.

אמן בשורות טובות,../images/Emo24.gif

לא שופטת אף אחד ובטח לא בצערו, ולגבי "מקימי המדינה" הם אנטי-שמיים[אגב תודה על החידוש הזה] תקראי באטרי דת ותביני. יום טוב.

יוני 28 נ

New member
סתם מתערב

אך נאמת נאום רציני ומכובד לאומה ממש כמו ראש ממשלה אך כמו שהוא נואם ולא יודע מה כך גם אני חש מדבריך אז תואילי להסביר אך הפעם בקצרה מה רצית ומה חשבת שהגעת לזאת הנקודה ?

למעלה