בוקר טוב לכולם :) היכרות קצרה ו(עוד) חפירונת

אוגלה

New member
בוקר טוב לכולם :) היכרות קצרה ו(עוד) חפירונת

שלום לכולכם, אחרי שהייתי סמויה איזו תקופה פה בפורום, ובשבוע האחרון גם יצא לי להגיב פה ושם, אני רוצה להציג את עצמי. שמי אולה, בת 25, סטודנטית, ובגלל שזה קשור לנושא הפורום בזוגיות בשלוש השנים האחרונות (נשמע כמו פגישה בAA). אחרי שקראתי פה שרשורים על גבי שרשורים בנושאי ידידות אפלטונית, רציתי גם להביע את דעתי בעניין, אחרי שראיתי שכמעט לכולם פה יש דעה מנוגדת. מאז ומתמיד הסתדרתי יותר טוב עם בנים מאשר עם בנות, ותמיד היה לי יותר קל לשוחח איתם. לפיכך, ובהתאם לזאת, יצא שכמעט כל החברים שלי הם בנים, והיחסים שלי איתם אפלטונים לחלוטין, והקשר שלי איתם הוא כזה גם מלפני החבר. אף פעם לא חשבתי על זה שהם ידידים שלי כברירת מחדל, כי הם לא היו מספיק "טובים" בשביל להיות בני זוג שלי. הם פשוט החבר'ה שלי, האנשים שאני אוהבת ללכת לשתות איתם בירה, האנשים שאני מקשיבה לצרות שלהם עם בנות(ומייעצת להם עצות קצת יותר מועילות מאשר שבנים אחרים היו מייעצים להם), שהם מקשיבים לצרות שלי עם בנים, שסתם יושבים וצוחקים ומעבירים את הזמן. להגיד שאף פעם לא היה מתח מיני עם איזשהו ידיד? זה יהיה שקר, אבל זה גם מה שמפריד בינינו לחיות. אנחנו מצליחים לשלוט על היצרים שלנו (וגם להפריד בין סקס לרגשות במידת הצורך), ואם יש כבוד הדדי, אז זה לא חוצה שום גבול שלא צריך לחצות. הבעיה היחידה שיש לחבר שלי עם ריבוי הידידים, שבגלל שאין לי הרבה חברות ללכת איתן לשופינג, הוא נאלץ להתייצב לתפקיד (כי בניגוד לידידים שלי, עליו עיני הכלבלב שלי עובדות) ועוד הערה קטנה - אני יכולה להעיד רק מהניסיון האישי שלי, אבל בנות קולטות "ידידים" מתחזים - כאלו שרוצים בעצם משהו מעבר, וממתינים לרגע לפעול. אולי הן לא יגידו לכם כלום, אבל הן יודעות. המשך ערב נעים לכולם, אולה

רצח בהבנה מברך אותך על יציאתך לאויר הפורום

ועם רב ההודעה שלך אין לי בעיה (הנימוק הוא לא אותו נימוק, אבל המסקנות שלך בגדול די מסתדרות עם שלי) אני לא מסכים לגבי כך שאתן קולטות "ידידים", יצא לי לדבר עם כמה וכמה בנות שזה נפל עליהן כרעם ביום בהיר. לי עצמי יצא להפיל את זה על כמה וכמה בנות, ולרב הן לא ראו את זה בא. לפעמים אתן קולטות, לפעמים אתן לא...

Elia אליה

New member
רצח בהבנה, סתם ככה רציתי לשאול..

למה אתה כותב על עצמך תמיד בגוף שלישי? לא הבנתי את העניין.. "רצח בהבנה אומר".. "רצח בהבנה מברך".. מה הקטע שלך? אתה גם בחיים ככה או רק בפורום. זה משעשע..

Elia אליה

New member
לא מכירה מי זה ג'ימי..

ג'ימי הנדריקס?.. סתאאאאאם.. חה..חה..חה.. זה בטח מישהו כאן בפורום. טוב, אני לא כל כך וותיקה כאן. לא מכירה הרבה שמות..

Elia אליה

New member
אה, אוקיי. אוקיי.. לא רואה סדרות..

מודה ומתוודה.. לא מכירה סיינפלד ולא שום סידרה. עכשיו נכנסתי לשם וקראתי במה מדובר. אני מתארת לעצמי שזה סוג מסויים של דיבור או טון . אוקיי.. הבנתי.

אוגלה

New member
אוי נו באמת..

אף פעם לא קרה לך שהיה לך נחמד עם בחורה, וגם נמשכת אליה, אבל זה לא היה "זה"?

Elia אליה

New member
היי אולה.. נעים להכיר וברוכה הבאה..

שמי אליה ואני מידי פעם נכנסת כאן קצת לייעץ ולהתייעץ.. סוג של "תרפיה" כזאת, אם תקראי לזה ככה. לכאן אני "בורחת" מהעיסוקים הרגילים שלי על המחשב בענייני עבודה.. חה..חה..חה.. -לכל אחד יש את האתרים שהוא קצת קופץ לשם, משחקים וכאילה.. לי יש את "פורומים תפוז".. אוקיי.. אני קוראת את מה שאת כותבת ובהחלט מבינה הרבה ממה שאת כותבת. בעניין האופי שלך שמתחבר יותר טוב לגברים. תשמעי, בהחלט ובהחלט יש אנשים עם אופי כזה. אני למשל ה"הארד קור" של האופי הגברי. ובהחלט מתחברת פי מיליון לאופי הגברי מאשר לנשי. זה פשוט מתחבר לי יותר להכל. אבל עם זאת אני חייבת לציין (כמו שאת גם הסברת והזכרת) שלמרות הכל עדיין יש פתאום איזה שהיא משיכה וכו' ויש צורך להתגבר עליה מתוך ריספקט אחד לשני/ה. זה העניין. המשיכה קיימת למרות הכל. זה דבר קיים (אפילו אצלינו ה"גבריות" יותר..) ולכן יש צורך (לדעתי) להימנע ממצבים שעלולים להוביל ל"שטויות", אם נקרא לזה ככה. אצלי אגב אין ממש הרבה חברים. לא אוהבת את הדביקות הזאת. אני לא טיפוס של בילויים וישיבה (של בזבוז זמן יקר!) עם כל מיני חברים וחברות.. ולכן גם לא יוצא לי הרבה להיתקל במצבים של להיות עם ידיד לבד או לא לבד.. יש לי את האנשים שאני מיודדת איתם בענייני עבודה וכאילה. ואולי איזה שכנה נחמדה או משהו.. אני לא טיפוס חברתי מידי. ואם יש איזה עניין לדבר עליו אז הולכים למסעדה או בית קפה ויושבים שם. לא הולכת להידבק לאנשים בבית שלהם ואין לי זמן לארח את כל העולם אצלי בבית. אוקיי, נזכרתי.. יש את השליח של "פיצה האט" שהוא סוג של ידיד והוא אולי היחיד שנכנס אלי הביתה. אנחנו יושבים לשחק בפליי סטיישן. שנינו פריקים של זה.. החבר שלי לא מת על משחקים, אז יש לי שותף למשחק. לפעמים הוא בא עם אחיו ואנחנו מתחרים אחד בשני. אני מתה על משחקים תחרותיים!!! זה הדבר שהכי דוחף אותי לנצח ב 90% מהזמן.. בכל אופן.. זה בעצם הידיד היחיד לדעתי.. ואין מצב שיהיה משהו בינינו. הוא לא הסגנון שלי בשיט! (אחיו דווקא חתיך מהמם.. חה..חה..חה..). ואגב, כמו שציינת בסוף ההודעה שלך, בעניין הידידים המתחזים: לא יודעת אם זה סוג מסויים של אנשים או אם להגדיר אותם כ "מתחזים", אבל בהחלט, בהחלט.. הסוג הזה לצערי קיים יותר מידי.. לדעתי רוב הידידים וה"ידידונים" הם סוג של מחפשים. לא ככה?..

אוגלה

New member
אני לא חושבת שרוב הידידים הם מחפשים

בואי נגיד ככה, אני לא חושבת שיש הרבה גברים שיתנגדו לסקס, אבל הם לא ישקיעו מזמנם, ויבלו עם בחורה בתור "ידידים" במשך זמן לא מבוטל, אם זה כל מה שהם מחפשים.

Rיקושט

New member
אתן יודעות רק ברגע שאין לכם

עניין בידיד. כל עוד יש עניין (יש לו רכב ליסינג!, הוא גאון מחשבים!, יש לו מלא מוזיקה!, הוא שיפוצניק נפלא!, הוא תמיד פנוי לבירה!.) הידיד המתחזה לא נחשף. הידיד נשלח לדרכו כאשר הוא מראה נטיות רומנטיות או שהוא הופך לעלוקה.

Elia אליה

New member
ריקושט, אני חייבת להסכים גם איתך קצת.

אכן. יש ג כאילה. יש הרבה כאילה אם נהיה מדוייקים. אני מכירה אפילו כמה כאילה באופן אישי. כאילה שישתו לך את הדם מהווריד עם קש ובסוף ישלחו אותך הביתה עם לשון בחוץ. זה אומנם לא כולן, אבל מה שנכון נכון.

למעלה