בוקר טוב לכולם !!! האם יש משהו שמעונין

בוקר טוב לכולם !!! האם יש משהו שמעונין

בטקליטים של פעם , של אופרות , מוזיקה קלסית, ועוד, שכנתי היא מורה למוזיקה והביאה אותם מרוסיה. כל המעונין יפה אלי במסר.

maxima

New member
בוקר טוב כולם...נראה שהחורף חזר...

יום נהדר לכולם

אנפה2

New member
בוקר טוב,

אני שולחת לכם אפשרות לבדוק את התאריך העברי בו נולדתם, ועוד אופציות. יום נפלא

אנפה2

New member
מה זה, איפה כולם, אני במתח,

כתוב שהיום ב-11.00 חשיפה נוספת בענין אולמרט.

טרה10

New member
הנשיא שיראק שפרש

ייחקר על שימוש יתר בכספים כשנבחר בשנת 1996..ועוד ב'הארץ' מפרטים את המקורות להון של ארקדי. כפי שאמרה קרן מור בהיכנסה למכוניתו של מוני : יש במאה..ויש בחינם עם פרסומות. [למי שראה את 'קצרים' משלשום ...הרג אותי.] אז בוקר טוב..

אנימו

New member
בוקר טוב, אבל אפרורי. שמעתי ממקורות ירושלמיים

שהמזג אויר שם היה אמש סוער מאוד וגרם לפקקים שעיכבו את התושבים לזמן רב. נראה לי שהיום תהיה רגיעה יחסית. אבל הקיץ - יוק....חבל שהאביב מתחבא. לאה, יש בתל-אביב את החנות "האוזן השלישית" - יתכן שמעוניינים שם בתקליטים.

itaf10

New member
בוקר טוב לכולם ../images/Emo39.gif

הולכת לעיסוקים שיהיה לכולנו יום נפלא ומוצלח

יום טוב לכולם,

אמש הודמנו לחתונה, הודיעו לנו בצהריים להגיע עם לבוש חם,כי הארוע יתקיים בחוץ ויהיה קר, כמובן שפתאום כל הגברים יצאו להחזיר את הבגדים החמים למכוניות כי היה חם. החתונה היתה יפה ושמחה.

ע ו מ ר 4

New member
בוקר אור

לאחר שוטטות ברחוב:ערבי נחל..מצאתי את העורבים. הם נשארו ככה לעמוד באותה הפוזה..חיכו שאצלם אותם. שיהיה יום רגוע.

pazi66

New member
תמונות מגילוי אתר הקבורה של הורדוס../images/Emo41.gif../images/Emo47.gif

בגן לאומי הרודיון. תמונות מאתר הקבורה של הורדוס אשר התגלה לאחרונה יש להקיש עם העכבר פעם אחת על כל תמונה על מנת לראותה בגודל המסך ולאחר מכן להקיש שוב על התמונה פעם אחת על מנת לחזור לתפריט התמונות להכנס לאתר בכתובת הרצ"ב

pazi66

New member
מי צריך חו"ל-פארק הסלעים כיסרא-סמיע../images/Emo91.gif

קחו את ה-
ואת ה-
ותצאו מה-
בשעה טובה
לביקור בKisra Rock Park.......לא צריך ל
.......זה פה ב-

צהרים טובים, באמת מצב מוזר. מפנים

אנשים משדרות למתקנים של הועד למען החייל ולקיבוצים, והעיריה מודיעה שמי שילך יפוטר מעבודתו. סליחה? מישהו יצא מדעתו? ראש הממשלה מתנגד לפינוי, אבל לא עושה דבר כדי לעזור להם. מה זה הדבר הזה? כמה שנאמר "בימים ההם אין מלך בישראל"? (לקחתי מחברה בפורום אחר).

מנורה

New member
יהודית אכן הרגשה קשה מאד

כאחת שבקרה במקום 5 דקות לפני שנפלה קטיושה רוצה להגיד לך שממש מפחיד ומקוממם שאין מיגון דיברתי עם העובדים בעיריה ו ואיך אמרה לי אחת העובדות פשוט יצאות החוצה ומתפללות שלא יפול עליהם אבל הרוח מאד איתה ואף אחד לא חושב לנטוש הם פשוט זקוקים דחוף להפוגה למען הילדים. כנראה לעולם לא אקלוט איך מפקירים את התושבים ולא מפנים את כל המשאבי למיגון היה מספיק זמן לדאוג לזה ולא לחכו לרגע האחרון למגוון זה לא הוקוס פוקוס לדעתי ראש הממשלה חושב עצמו למלך ומרשה לעצמו הכל אם היה מנהיג הוא לא היה מתנהל בלהג פיו אווווווווווווווווווווווווף

מנורה, אנשים אמרו היום ברדיו שהם

פשוט מתפללים שזה לא ירד עליהם. הכתב אמר שמדהים לראות אנשים מסתתרים אפילו מתחת לשיחים ...

מנורה

New member
אני לא צריכה כתב שמעתי אישית

את הדברים לכן כל כך מקומם אותי ששום דבר לא משתנה.

למעלה