בוקר טוב לכולכם שאלת הבטא

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifמלח היקר המון תודה../images/Emo25.gif|נ

אני חייב לספר לכם משהוא
לפני כחמישה חודשים נכנסה לפורום משהיא בשם ספיסי. היא הייתה במסלול המתעסק רק המוקפאים ולמרות שכל תחנונים של חבי הפורום ומסרים אישיים, שכדי לה לעבור למסלול המתעסק בטריים ושהסיכויים שלה יהיו יותר גבוהים לא עזרו
. היא התעקשה שהמסלול שבו היא נמצאת היינו הכי טוב ולא יעזור כלום. אז הרופא שלה ביקש שהיא תעשה ביופסיה של הרירית כחלק מההכנה לטיפול. כמובן שרק המכון שלהם יעשו את הביופסיה ויש בזה עלות נוספת. מה ספיסי עשתה? ספייסי ביצעה ביופסיה
. הגיעו תוצאות בסיופסיה ורפוא שהיא כל כך האמינה בו אמר לה שהרירית שלה על הפנים
וכדי לסדר את היא תצתרך לעבור גרידה ולאחר מכן לקחת אנטיביוטיקה למשך חצי שנה לפחות
. את הפרוצדורה היא תאלץ לעבור באותו מכון ושוב בעלות נוספת
. עוד הרופא של ספייסי סיפר לה שהסכויים להיכנס להיריון עם מוקפאים הוא 30%, אם רירית כמו שלה אז הסיכויים יורדים ל- 15%. בא מלח, ואמר לעצמו שהוא חייב למצא איזו שהיא דרך לשכניע את ספייסי שיש פה משוא שלא נראה כשר
. אבל מלח לא רופא ופה חייבים חוות דעת של רופא
. אז מלח הציעה
לספייסי ללכת לקבל חוות דעת שניה מרופא אחר וממכון אחר אבל אם התוצאות של ביופסיה שביצעה. ספייסי, וזו רק בגלל שהיא פחדה מוות מהגרידה
, החליטה לשם שינוי לשמוע למלח ולקבל חוות דעת שניה. ספייסי לא הלכה לרופא אחד אלא לשניים ושניהם אמרו אותו הדבר
הרירית שלך בסדר גמור ושלא תעיזי לעשות גירדה
. ספייסי ברחה מהמסלול ההוא ועברה למסלול של טריים (ולא למסלול שמלח ממליץ עליו בדרך כלל) והיינה. ספייסי בהיריון מדהים
ועם בטא שיכול לסמן חוויה מכופלת
בלי גרידה ובלי אנטיביוטיקה ועם טריים
. ספייסי, אין לך מושג כמה שאני מאושר בשבילך וששמעת לי. מזל שאני אוהב לתבלינים ולא ויתרתי לך
מלח היקר המון תודה

צביטניק

New member
מלח יישר כח, אין כמוך

אני חייב לספר לכם משהוא
לפני כחמישה חודשים נכנסה לפורום משהיא בשם ספיסי. היא הייתה במסלול המתעסק רק המוקפאים ולמרות שכל תחנונים של חבי הפורום ומסרים אישיים, שכדי לה לעבור למסלול המתעסק בטריים ושהסיכויים שלה יהיו יותר גבוהים לא עזרו
. היא התעקשה שהמסלול שבו היא נמצאת היינו הכי טוב ולא יעזור כלום. אז הרופא שלה ביקש שהיא תעשה ביופסיה של הרירית כחלק מההכנה לטיפול. כמובן שרק המכון שלהם יעשו את הביופסיה ויש בזה עלות נוספת. מה ספיסי עשתה? ספייסי ביצעה ביופסיה
. הגיעו תוצאות בסיופסיה ורפוא שהיא כל כך האמינה בו אמר לה שהרירית שלה על הפנים
וכדי לסדר את היא תצתרך לעבור גרידה ולאחר מכן לקחת אנטיביוטיקה למשך חצי שנה לפחות
. את הפרוצדורה היא תאלץ לעבור באותו מכון ושוב בעלות נוספת
. עוד הרופא של ספייסי סיפר לה שהסכויים להיכנס להיריון עם מוקפאים הוא 30%, אם רירית כמו שלה אז הסיכויים יורדים ל- 15%. בא מלח, ואמר לעצמו שהוא חייב למצא איזו שהיא דרך לשכניע את ספייסי שיש פה משוא שלא נראה כשר
. אבל מלח לא רופא ופה חייבים חוות דעת של רופא
. אז מלח הציעה
לספייסי ללכת לקבל חוות דעת שניה מרופא אחר וממכון אחר אבל אם התוצאות של ביופסיה שביצעה. ספייסי, וזו רק בגלל שהיא פחדה מוות מהגרידה
, החליטה לשם שינוי לשמוע למלח ולקבל חוות דעת שניה. ספייסי לא הלכה לרופא אחד אלא לשניים ושניהם אמרו אותו הדבר
הרירית שלך בסדר גמור ושלא תעיזי לעשות גירדה
. ספייסי ברחה מהמסלול ההוא ועברה למסלול של טריים (ולא למסלול שמלח ממליץ עליו בדרך כלל) והיינה. ספייסי בהיריון מדהים
ועם בטא שיכול לסמן חוויה מכופלת
בלי גרידה ובלי אנטיביוטיקה ועם טריים
. ספייסי, אין לך מושג כמה שאני מאושר בשבילך וששמעת לי. מזל שאני אוהב לתבלינים ולא ויתרתי לך
מלח יישר כח, אין כמוך
למלח אני כל פעם מתפעלת מחדש , מהידע הרב שרכשת, מההתייחסות לכל אדם המשתתפ בפורום ולמרות שהתחלת עבודה חדשה שדורשת הרבה יש לך זמן להציץ ולהתייחס. להתראות גם בהמשך צביטניק

ספייסי ,את בדרך הנכונה ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בוקר טוב לכם מה שלומכם שיהיה לכולם שבוע טוב ומבורך
רציתי לשאול בעיניין הבטא לכל מי שיכולה להרגיע או להרגיע(מלח אתה פה?) אני היום עושה בטא שנייה עם ביום חמישי הבטא היתה 575 בטא ראשונה כמה היום היא צריכה להיות לא הבנתי את כל הקטע הזה של ההכפלה וההשלשה
ספייסי ,את בדרך הנכונה

אדוינה

New member
בטא יפה ספייסי. תמשיכי כך!

בוקר טוב לכם מה שלומכם שיהיה לכולם שבוע טוב ומבורך
רציתי לשאול בעיניין הבטא לכל מי שיכולה להרגיע או להרגיע(מלח אתה פה?) אני היום עושה בטא שנייה עם ביום חמישי הבטא היתה 575 בטא ראשונה כמה היום היא צריכה להיות לא הבנתי את כל הקטע הזה של ההכפלה וההשלשה
בטא יפה ספייסי. תמשיכי כך!

מצב
הנושא נעול.
למעלה