בוקר טוב לכוווווווווולם

בוקר טוב לכוווווווווולם

אמממ ביקשתם שמש??? הנה היא רציתם חום? בבקשה יום שמשי חמים וטוב אז מה נשאר לעשות???? פנינושקהההה לצאת מהמיטה ולרקוד קדימה לצאת במחולות יום של קיץ חמים לכווווווולם רק טוב!!!
 
בוקר טוב גחלילית ולפורום

בחורף מה עושות הגחליליות?למי זוהרות?למי מאירות? יום חמים ונעים לכולם/ן.
 
שאלה מצויינת גבר!

יש האומרים שהכל בעיני המתבונן! כך שלחורף אין שום קשר ודבר לאור ולזוהר. אם יוצאים בלילה בקור הגדול בשלג בברד או בגשם ומסתכלים היטב רואים בין העננים והערפל את האור. רק טוב!!!
 
הלוו גחליליתוש אני לא במיטההה

סתם נכנסתי לפנטזיה פנטזיה מאת עדינה .ו אתה מוציא ממני את כל החבוי בתוכי אף אם אובה להתכחש להוציא הכל! אתה מבקש. לו היית לידי, את השמיים הייתי משיגה במו ידי, ולו היית לצידי, שושן אדום הייתי מגישה לך מתוך ידי, אך לו היית עמדי, מים הייתי נותנת לך ללגום מתוך ידי. אם כל זה היה מתגשם לו רק הייתי לידך,בעודך מתבשם הייתי נושמת אותך מלוא ראותי את הניחוח שלך מספיגה אל חיי. הייתי מושיטה אליך ידיי עוטפת אותך ברוך עד בלי די, כן- את כל אלה ועוד הייתי עושה ואל תשאל למה התכוונתי ומה אני רוצה? אך אם תתעקש ותשאל במה נפשי חפצה...? להתגלגל איתך על הריצפה הייתי משיבה. לתת לידי לגשש באפלה לינוק את הרוך שמציע לשונך, להתרפק עליך כמו על נדנדה פעם למעלה, פעם למטה כמו לעלות ולרדת במעלה ההר לא להביט בשעון ולהגיד כבר מאוחר. את כל אלה ועוד הייתי רוצה לו רק היית כאן-לידי נמצא! מי אמר שרק בלילה צריך לפנטז אהה?
 
פנינושקהההההההההה

בהחלט מותר לפנטז בכל שעה משעות היום והלילה!
בייחוד שהפנטזיה שלך כל כך מיוחדת! רק טוב!!!
 
למעלה