בוקר טוב ליום שני!

Zorikit

New member
אוקיי :)

אני ממש מקווה שלא תיפגעי!
אני חושבת שהצבע נהדר אליך וגם הסריג יכול לעבוד יופי אבל כל החלק התחתון לא נכון. המכנסיים נמוכים מידי, משופשפים מידי והחגורה במיקום הזה גם מוציאה "שניצלים" וגם מרחיבה אותך והסגנון שלה גס ומיושן מידי.
חגורה מניחים בחלק הכי צר בגוף, האגן הוא לא החלק הכי צר אצלך אלא המותניים ולכן את מושכת המון תשומת לב למקום הלא נכון.
יש לך גוף מהמם, את רק צריכה להלביש אותו אחרת.
מכנסיים גבוהים יותר עם חגורות עדינות יראו פצצה...

Aניס

New member
מסכימה לגמרי עם זוהר

גם אני הייתי רוצה לראות גזרות יותר טובות עליך.

Happy Goth

New member

מהממת בסגול, האיפור ממש יפה, אני גם מאד אוהבת סגול באיפור ובכלל

אני באובססיה על העפעף שלך

מסכימה עם אחרות שאומרות שהחלק העליון יפה ומחמיא והחלק התחתון פחות. אני הייתי שמה את השרשרת פחות צמודה לצוואר בסיבוב השני שלה

shmickey

New member
בוקר אור

איזה כיף זה שיש אנשים כאלה מקסימים בעבודה!
סיפרתי פה למישהי שכואב לי הגרון, ואני שותה רק מים עם לימון, אז הבוקר חיכתה לי שקית לימונים ענקית שהיא קטפה מהעץ שלה!

ולבגדים-
בעלי חצי בוקר ניסה לשכנע אותי שהחולצה קצרה מידי, לא משנה שהסברתי לו שהיא מיועדת למכנסיים גבוהים והיא אמורה להיות קצרה,
מתחת לחולצה יש גופיה בצבע גוף, שבמציאות לא בולטת כמו בתמונת הקלוז אפ

יום טוב!

דלעת

New member
מאוד יפה מצידה!!

נראה הורס! מאיפה המגפיים ההו-כה-מהממים האלה?

shmickey

New member
תודה בובית!

התגעגעתי לראות אותך פה!!

המגפיים נקנו בגלי, לפני קצת יותר משנתיים

דלעת

New member
גם אני מתגעגעת!

מקווה שאוכל להשתתף יותר עכשיו, גם אם לא בתמונות...

sharon30a

New member
מהמם.מרסק. אפשר להציע לך חברות?

ואז כשנהיה חברות תבואי איתי לשופינג??מוכנה ש"תתגלחי" עליי לפני שיגלו אותך ותהיי סטייליסטית ידועה!

ואמנם אני מרוקאית גאה אבל אבל יש בי גם צדדים פולניים.. שנורא רוצים לומר לך עכשיו ש...היי!! אבל, אבל את חולה! וכואב לך הגרון! ואני מקוה שלקחת מעיל טוב וצעיף מחמם! ושאת ליד חימום!

זהו.. הולכת לשבת בפינה בחושך

shmickey

New member
הצחקת אותי ממש!

מההודעות שלך אני תמיד מדמיינת שאת מדברת נורא מהר, זה נכון?
מדברת ברצף, בלי הפסקה לנשום?

אני לגמרי מסכימה להצעת החברות!!
ואני לגמרי מבינה את הצד הפולני שבך, אני לגמרי תימניה-פולניה, אני לובשת ג'קט ג'ינס ויש לי עוד מעיל, רק שמאז שהתלוננתי על החימום בעבודה החליטו לחמם אותנו עד כדי סאונה, ככה שהביגוד בהתאם

משקולת

New member
איזה כיף להתחיל ככה את היום

יפה לך השילוב של החולצה הקצרה עם המכנסיים הגבוהים- לא על כל אחת (על הרוב, למען האמת
) זה היה עובד!

והחולצה- מקסימה!

וגם אני מצטרפת לשאלה- לא קר לך?

Happy Goth

New member
למון טרי!

באמת אנשים מקסימים! זה אומר שאני פטורה מלהביא לך?

מה בעלך מבין?
ברור שהחולצה הכי הולכת עם מכנסיים בגזרה גבוהה (וזאת חולצה מדהימה, אפשר ללבוש איתה עם מלא דברים והיא כ"כ פנסי) ואת משלבת אותה היטב עם המכנסיים בצבע הזה. לי יש חזון של הלוק הזה בדיוק כפי שהוא רק עם מכנסיים שחורים גבוהים כמובן, מבריקים אולי דמוי עור....

למעלה