בוקר טוב ליום שני!

Zorikit

New member
מה הקשר?

לדתיות יש טרנדים משלהן לפעמים, אחד מהם זה תחרה...
זה לא קשור לאם הן מובילות טרנדים או לא, יש להן כאלו. על זה היה הדיון.

Cafe Latte

New member
אה, זה אין ספק. ברור לי שכמו בכל מגזר,

יש להם טרנדים משלהם.
פשוט כתבת למעלה שבעולם החרדי יש סלחנות יתר לאובר-תחרה .. אבל לא הייתי לוקחת מהם דוגמא (לא בענייני אופנה, ולא בעוד כל מיני נושאים, אבל זה כבר לדיון אחר, בטח שלא לפורום אופנה
).

Zorikit

New member
ההפסד שלך.

אפשר לקחת השראה לאופנה מכל העולמות, ויש נשים חרדיות שאני מאחלת לכל חילונית להראות כמותן.

Aניס

New member
החולצה הזאת מהממת זוהר

אני לאחרונה ממש התאהבתי בטרנד התחרה/קרושה וקניתי לי כמה פריטים יפים.

איזה יופי של נגיעת זהב בשחור-לבן הזה

Zorikit

New member
גם אני אוהבת, אבל לא מוצאת פריטים איכותיים

החולצה הזאת היא באמת משהו מיוחד אבל היא גם קצת אכזבה מבחינת האיכות.

Zorikit

New member
HO אבל אני בספק שתמצאי שם משהו

באופן כללי...
הם התחילו עם מבצעים מאוד מוקדם השנה וקינחו ביום הבחירות ב 1+1 + 10% לחברי מועדון + 22% ליום הבחירות והחנויות שלהם פשוט מאוד ריקות... אין להם עוד סחורה.

Cafe Latte

New member
קטע. טוב, הרווחת. חולצה מאוד יפה.

יש לי משהו דומה, של קסטרו. אבל חולצה קיצית לחלוטין, עם שרוולים קצרים.

Zorikit

New member
גם לי יש תחרה קצרה וקייצית

מרנואר, ודקיקה ביחס לזו. כשאני לקחתי אותה היה ממש תחילת העונה ולקחתי את האחרונה.

יש משהו שאנשים לא מבינים או לא מוכנים להאמין לו - מה שמגיע לחנויות ממש בתחילת העונה (נגיד בשבוע שבועיים הקרובים נכנסת אופנת אביב כבר) לא נשאר ממנו כלום כבר לאמצע העונה... אם יש פריט שממש אוהבים, שווה לקנות אותו.

Cafe Latte

New member
תלוי איפה. ובאיזה מחיר.

אני למשל קונה המון ברונן חן. המחירים בתחילת עונה שערורייתים. בסוף עונה (נניח עכשיו) הכל יורד ב60%. אני לא מסוגלת לקנות שמלה ב600 ש"ח, וכעבור חודשיים, לראות אותה תלויה בחנות ב250-300 ש"ח. ברור שאני "מסתכנת" שהשמלה כבר לא תהיה שם בסופעונה .. אבל יאללה, בקטנה, יש לי מספיק בגדים אחרים שאני אוהבת. לא מוכנה להשקיע סכומים כאלה בבגדים...

Zorikit

New member
מסכימה איתך

גם אני לא קונה בנעמה בצלאל בתחילת העונה.
אבל ברשתות זה אחרת לגמרי.

sharon30a

New member
גם אני מהגרופיות של התחרה

(התאהבתי קשות לאחרונה!) ואוהבת את השילוב של שחור שמנת זהב, אבל משהו פה לא עובד לי... החולצה אולי מעט גדולה מדיי? לא מדגישה את המותן הנהדרת שלך ואת החזה השופע שלך.. (יש לך כל מיני אאוטפיטים פשוט מהממים שזוכרת שמדגישים את החזה והמותן...) החולצה לא עושה חסד אם הציצים הבאמת יפים שלך.קצת מעוותת עד משטחת אותם. החצאית לגמרי סבבה. אבל הגרביונים הם קצת טו מאצ'. אולי בגלל שגם החולצה תחרה? לא יודעת.

בכל מקרה שאפו שאפו ושוב שאפו על התעוזה והאומץ ללבוש מה שבא לך איך שבא לך מתי שבא לך אפילו שזה לא אנדרסטייטמנט, עד יש שיאמרו ביג נו נו. ועם זאת להרגייש נפלא! ועם זה אי אפשר להתווכח כי רואים את זה. זה עובר יופי במסך!

Zorikit

New member
תודה על המחמאות!

אני דווקא אוהבת מאוד את החולצה ואת זה שזה לא נראה ציצים גדולים ומותן צרה אלא משהו מאוד מאוזן...

DesertBluz

New member
די מסכימה עם הנאמר כאן

זה יפה אבל טו
מ'אטצ תחרה פור
מי, הייתי מעדיפה
או בגרביונים או
בחולצה. אבל אין
ספק שהמראה
מחמיא!

Aניס

New member
בוקר

היום לובשת חולצה זהובה (האמת די זבלונית מסטייל ריבר),
מכנסיים בצבע ירוק עד חדשים מקסטרו
נעליים חדשות מזארה, ותרשו לי להוסיף מושלמות

צמיד ינשוף לקינוח.

יום טוב

michali278

New member
המנומרות האלה אכן שלמות

אוהבת את הרעיון של החולצה זה היה יכול להיות שוסני מאוד ודי קרוב לזה למען האמת רק שהיא אכן בניחוח זבלוני משהו
מכירה את ה"טיב" של סטייל ריבר.

עדיין עשית כאן שילוב מהמם מאוד!

למעלה