בוקר טוב ליום שמבשר את סופ"ש.

הדסהש1

New member
בוקר טוב ליום שמבשר את סופ"ש.

היום אני הולכת לרופאה שתסדר לי את התרופות..הסוכר גבוה חלץ דם גבוה למרות התרופות..אולי עלמה תהייה אצלינו יש לה חום רק בלילה אתמול עדי נשארה איתה בבית..אם תקום ללא חום תשלח אותה לגן.אם לא תבוא אלינו ויקבעו תור לרופאה...לפעמים אצל ילדים קטנים זה וירוס...

בוקר טוב ובריאות לכולם, משהו טוב היום.

היום סרטים ב-10 שקלים לכל האוכלוסיה לא רק לגימלאים, אז יאללה תסתערו.

דווידו

New member
בוקר טוב שישושניקים

אולי בגלל שמדברים כאן הרבה על מחלות ,חטפתי דלקת בסינפוניות עם חום גבוה
לא נורא גם זה יעבור

בוקר , דווידו , זו נבואה שמגשימה את עצמה .

תשמור על עצמך , הרבה תה חם עם דבש, [אתה בוודאי כבר יודע את הרוטינה של חום ]. וכפי שאמרת : לא נורא גם זה יעבור . קצת רצון טוב והכל בא על מקומו בשלום . הרבה בריאות ידידי .
והרבה בריאות גם לעלמה ,הנכדה החמודה של הדסה .
אתמול מאוחר בערב גיליתי שיש קרע בנעלים שלוקחת איתי ליוהנסבורג . הבוקר אקח אותם לסנדלר שיתקן . הן מאוד נוחות לי .יש לי Hallux valgus והנעלים האלו רחבות והתאימו עצמן לרגלי . אולי אקנה שם נעלים חדשות . בעקרון , לישראלים, שם המוצרים הרבה יותר זולים . שאלתי את ביתי אילו מתנות להביא ללדים , ענתה שחוץ ממזון כשר שזו בעית הבעיות , לא להביא כלום , אלא לקנות אצלם , שזה הרבה יותר זול. שיהיה לכולנו יום טוב , פורה והרבה בריאות , תמר .

בוקר טוב

מאחלת בריאות לכולם ובמיוחד לדווידו, שנדבק אצלנו מאיזושהי מחלה ולעלמה
של הדסה,
אני עכשיו נכנסת למטבח להכין את הפירות האפויים שלי
שיהיה יום נעים לכולנו

הדסהש1

New member
חזרתי מקופת חולים..מאחלת לדוידו החלמה מהירה..

לי הרופאה לא שינתה מאומה אלה אמרה לי ללכת לבריכה מחוממת...יופי היכן אמצא בריכה מחוממת..הרי לא אישרו לי את ההידרוטרפיה. ונתנה לי וובן שארגע בלילה שלחץ הדם עולה...חוץ מזה הכל בסדר .לקחתי את התרופות החודשיות .שקית מלאה חזרתי עם מונית כי קשה לי לסחוב גם תיק ושקית מלאה תרופות...

מינהר

New member
הדסה, בסביון יש בריכה מחוממת. רק כמה אלפים

בשנה. והחיידקים של האנשים זה בונוס.

מינהר

New member
ציפי, דויד לא נדבק אצלנו. הוא כנראה לא לבש

סוודר, או לא התכסה מספיק.
דויד, החלמה מהירה. מזל שיש אנטיביוטיקה.

yaely2

New member
מנהל
הלילה לא אישן...

ערב טוב ושמח לכולנו

בשנת הצהריים היום עברתי את גבול המותר 5 שעות רצופות בעולם החלום, אני יודעת שהזמנתי לעצמי לילה לבן, אך הפיתוי להמשיך בשינה גבר.

מינה יקרה, לא חששתי מהאנטישמים אלא מבני דודנו. הם נמצאים בכול מקום וכמה מהם אפילו נראים כמי שיהרגו אותך ברגע שיגלו מניין את, אבל זה כמובן רק בדמיון שלי.

דווידו, אתה צודק לא צריך לדבר על מחלות. לראייה, הייתי במוצ"ש בקבוצה (גריישיט) הגיעה למקום אישה חדשה בגילי, וסיפרה לי שהיא עייפה כרונית, אמרתי לה שגם אני סבלתי מזה פעם ואינני זוכרת איך יצאתי מזה.
לא תאמינו, ממוצ"ש עד לרגע זה לא הפסקתי להיות עייפה.

חיוכון:

חבר שלי מתקשר אלי עכשיו עצבני
ואומר לי"מצאתי מתחת למיטה של
הבת שלי בת 15 בגדים של סאדו......
מכנסי עור,,,שוט,,,אזיקים...
ושרשראות... ! מה עושים ! אמרתי
לו "נשמה אין לי מושג...אבל מכות
בטוח שלא יעזור"

יעלי

שלום ולהתראות , חברים שלי .
בשעה 0100 יש לי אוטובוס , מהתחנה המרכזית לנתב"ג . אמנם נוסע לנתב"ג דרך מטולה , פחות או יותר , אבל בשורה האחרונה ,מגיע !!! ובזמן , והמחיר רק 9 ש"ח . כבר יצא לי לשלם 450 שח למונית . בעלי יבוא איתי עד לדלפק מסירת המזוודות , ויחזור הביתה .
שיהיה לכם כל טוב , הרבה , הרבה בריאות ושמחה בלב . להתראות /להשתמע בראשית השנה החדשה . תמר .

למעלה