בוקר טוב ליום שלישי פעמיים כי טוב.

בוקר טוב ליום שלישי פעמיים כי טוב.

מה עשינו בשביל עצמנו השבוע? אני לא עשיתי השבוע משהו מיוחד. מה אתכם?

בשביל עצמי השבוע? חוששני שבערך כמוך...

שרדתי עוד שבוע ביולי המוגזם הזה. גם זה משהו.

קלייטון.ש

Well-known member
הזמן עובר כל כך מהר עבורי שמה שעשיתי נראה מטושטש

לא יודע איך אצל אנשים אחרים.
אם היית כותבת שהיום יום רביעי שלמחרת שלישי של שבוע שעבר, הייתי צריך רגע לחשוב כדי לתפוס שלא נכון ועבר שבוע שלם.

צליליתה

New member
אחהצ מעולים, יום שלישי פעמיים כי טוב

גם כאן, הזמן טס, למרות שמבחינת הריגושים - עונת המלפפונים בשיאה.

הכנסתי את המכונית לשטיפה
איך אני אוהבת מכונית מבריקה
איך אני שונאת את הקאר וושים למינהם
המקום הספציפי נמצא ליד מקום העבודה, לא תמיד נוח לי מבחינת הלוז שלי או שלו, מחיר שפוי, ובדרך כלל עושה עבודה מעולה. היום הזמנים הסתדרו לי בול, המחיר עדיין שפוי, והעבודה על הפנים. בחום הזה, אמרתי תודה רבה, ופשוט נסעתי. מה שבטוח, חל שיפור משמעותי בנראות של המכונית שלי.

אני מאמין שזה לא רק הנראות של המכונית, אלא גם של העולם הנשקף

מהחלון הקדמי.

כן, שטיפת רכב היא בהחלט חוויה משנה מציאות.

צליליתה

New member
משנה המון

אבא זל היה בעל המכונית הנקיה ביותר במזרח התיכון, ודאג לכך במו ידיו הענוגות, כי אי אפשר היה לסמוך על שוטפי המכוניות למינהם,(לא יודעים לנקות) או רחמנא ליצלן, על הקאר ווש (שורט את הצבע). היה גורר דלי וחומר ניקוי וסמרטוט יעודי למטה, למדרכה, ופעם פעמיים בשבוע שוטף את המכונית, וכל בוקר, מוקדם מאוד, מנגב אותה, כדי שהטל לא (כבר לא זוכרת את הרציונל). בקיצור, המכונית היתה כל כך נוצצת שלדעתי היתה מפגע בטיחותי על הכביש, מפאת הסינוור.

וכך היה עד ממש החודשים האחרונים, כשויתר על הנהיגה ומכר את המכונית.

כל פעם שאני נכנסת למכונית המטונפת שלי, אני שומעת את הנזיפה של אבא, (לא רק נזף שהמכונית מטונפת, אלא היה מזועזע שאני משלמת כסף כדי שיהרסו לי את המכונית בכל מיני שטיפות) וכל פעם שהמכונית שלי נקיה אני נזכרת בנקיה מאוד שלו

ואני נורא מתגעגעת....

"כדי שהטל לא (כבר לא זוכרת את הרציונל)"

הנה הרציונל:
בכל טיפת טל או גשם יש גרעין התעבות. בד"כ מדובר בגרגר אבק קטנטן.
לא ניגבת - הטל מתאדה והאבק נשאר...

פעמים רבות

פעמים רבות הטל נשאר על הרכב זמן לא קצר אחרי הזריחה.
כשאני מגיע למכונית והיא עדיין "רטובה" - אני נוהג כמו אביך. קל, קצר ומקטין את התדירות של הצורך בניקיון הרכב.

למעלה