בוקר טוב ליום שלישי פעמיים כי טוב וגם גשום

שילה1

New member
יורד וירד

בלילה,לפנות בוקר ובבוקר.
כנראה חלונות כפולים-יש בהם גם יתרונות.

ruven7

Active member
לא הרגשתי גם לא ראיתי סימנים לכך כשיצאתי בבוקר

סופהו

New member
אתמול הכנתי רכבי לחורף.. נסעתי

אל הצְמִיגַאי
והוא החליף את הצמיגים בחדשים.
היום , הגיע החורף וברור שהיעד הבא יהיה החלפת המגבים.

סוף סוף גשם ביום שלישי פעמיים כי טוב

אז בפייסבוק הזכירו לי שלפני כך וכך שנים פרסמתי שיר
אז לקחתי אותו והבאתי אותו גם לכאן וגם לפורום שלי

וּבָּא הגֶשם
ושָטף הכֹּל
מירֵק את
חטֲאיי
הֵסיר את
כּאביי
עכשיו זמן
לִמְחוֹל

אחר כך נסענו לאשדוד להיפגש עם עו"ד שעושה מבצע ועורך צוואה לשני בני הזוג מבלי לקחת תשלום. בעלי התעקש ורצה לעשות, לגמור עם זה, כלשונו.
אז עשינו. במובן מסויים יש בזה הקלה. סוף סוף אנחנו מסודרים גם לשעת צרה.
השבוע שעבר לא היה טוב לכוחותינו.
גם אני וגם האיש שאיתי היינו חולים, מצוננים, משתעלים ומנוזלים. לא כיף. לכן למותר לציין שלא יצאנו ולא בילינו ולא היה לנו נחמד כלל וכלל.
בתקווה לשבוע חדש וטוב יותר

עטלפים. המון עטלפים.

ביום שישי, לפני ארוחת שבת, הלכתי להוציא דואר וראיתי פעילות עניפה של עטלפים על אחד העצים בדרך.
חזרתי והבאתי את שני הנכדים לצפות בהם (הם אוהבי עטלפים ו...דיונונים. לא מהדור שלנו שגדל על פחד מעטלפים).
הם היו מרותקים כיוון שהעטלפים טסו ממש לידינו. מצורפות התמונות.
למחרת שלחה אלי כלתי את הציור של הנכד בן ה 6 (גיא). הוא לא פיספס את הקרחת שלי, את האבא עידו שנשאר בבית ואת החרדון שחי על גג הבית. מצורף הצילום של הציור.

סופהו

New member
יפה

הציור..
&nbsp
וגם העטלפים. הם לא עוברים למצב-חורף ונמים את שנת חורף?

שילה1

New member
נחמד.עטלפים אוהבים עצי פרי.יש לי חבר,מומחה לחיות,

צלליתה יודעת למי הכוונה.האיש הזה מצמיד שתי כפות ידיים ויודע להשמיע קול שהעטלפים מגינת השכן,מגיעים בעקבותיו.פלא אמיתי!

אכן יש להם לינת חורף

ואז פעימות ליבם מגיעות ל 10 בדקה (לעומת 1000 בפעילות רגילה).
הנה אוסף צילומים לנזקים שהם עושים אצלי בבית ברוב השנה (שלחתי את הצילומים לעיריה בצרוף הבקשה לכריתת העץ. זה לא אותו עץ שבידיעה הראשונה. מדובר בעץ בודד שלא היה צריך להיות שם כלל. לא עזר כיוון שיש חוק נגד כריתה).

צליליתה

New member
רגע לפני סיום

בוטלה ישיבה
דבר מצוין , אבל לא אני עשיתי עבורי, הנסיבות היו לטובתי
חברה שגם היא שוחררה מעונשה של אותה ישיבה גררה אותי להצגה יומית
ראינו את סוף טוב, של האנקה
אז את אמור הכל כך מדובר הברזתי בכוונה, ההורים עדיין היו בחיים, לא הרגשתי שאני מסוגלת לעמוד בזה. לא ברור לי איך בפסטיבל חיפה פספסו גם האנקה וגם איזבל הופרט, אבל הנה זה הגיע לארץ, אחרי ביקורות מעורבות בקאן. טרם בדקתי מה יש למקומיים לומר. מה שלי יש לומר: איזבל הופר היא שחקנית נפלאה, ומיכאל האנקה יודע לעשות קולנוע, וגם אם בקאן לא עפו על זה, אני עדיין חשתי שלא בזבזתי שעתיים, וראיתי בסרט אינטלגנטי ומעורר מחשבה.

וגם סרט לא קל. בטח יקח לי כמה ימים לעכל את זה.

למעלה