בוקר טוב לחברי הפורום

בוקר טוב לחברי הפורום../images/Emo24.gif

הבן ברגילה - קצת ממורמר. כולם בצבא. משועמם. בעיר שלנו אפילו הציפורים עפות הפוך כדי לא לעשות ליכלוך. מה שניקרא" הפסקה בלי עיר". אוףףף...כואב לי עליו.

סמדר בנ

New member
הגענו לזמנים טובים

שכואב על הבן שהוא ברגילה.... זה מה שנקרא "נפילת מתח" - אחרי תקופת אימונים כ"כ אינטנסיבית - וקורס מפקדים הוא בד"כ קורס כזה, פתאום הגיעה הבטלה. לא נורא, זה זמני בלבד, שבוע הבא הוא שוב ידלג בג'בלאות ויתזז את חייליו

סמדר תודה!

לא חשבתי בכלל בכיוון הזה של נפילת מתח. הכי קל היה לי להאשים את עצמי. ניראה לי שעכשיו ממש הוקל לי. ובאמת...זה מותרות להתלונן כשהוא ברגילה. אז נעשה כאילו לא כתבתי את זה.

אממאא

New member
בוקר טוב עולם ../images/Emo42.gif

בוקר טוב. כן זה קורה להם לפעמים ברגילות, כולם שם, הם פה, משעממממממםםםםםם להם כי פתאום מכל כך הרבה מה לעשות הם עושים כלום. שיהיה יום נהדר

בוקר טוב לכולם ../images/Emo42.gif

מוכר השיעמום ברגילה, במיוחד כששאר החברים לא נמצאים בחופשה. זה קרה לבן ואז היה לו זמן לריב קצת עם אחיו הקטן כמו פעם ואני נהנתי מכל רגע. יום נעים לכולם.

oshiko

New member
בוקר טוב. הלוואי עלינו ...

הלוואי עלינו השיעמום הלוואי עלינו הירושלמים, אם לא הציפורים, לפחות שאלה שעל הקרקע ישתדלו לעשות קצת פחות ליכלוך אולי נשלח אותם לקורס אצל הציפורים שלכם

לאושיקו

מאחלת לך שבמהרה הבן ישתעמם בבית. זה נותן כמה ימים של שינה הגונה.לבן ולהורים. נקי מאוד מאוד כאן- אבל זה עיר ממש בלי שום אקשן. הילדים תמיד נוסעים מחוץ לעיר לבלות. חיפה או הקריות - מפחיד. הקניונים שפה מלאים בישמעאלים. חצופים- מתחילים עם הבנות.

מעניין....

כל יום אני אומרת לבן לך תיקנה דרגות" סמל" אני צריכה לתפור לך..עד מתי תחכה.? ( הוא חייב דרגות) זה ממש לא "עושה" לו את זה. סימליות כניראה - אין לה משמעות בקרבי.

oshiko

New member
לילדי יש נטייה מוזרה לא לענוד סמלים

הבן לא עונד את הכנפ"צ הבת שהיתה בחיל האויר לא ענדה מעולם דרגות. מדברים כאן על המרובעים של חיל אויר, לא על השכונה של הפלס"ר (שוב הבן), שלוקחים כאתגר לעבור את מלבישי המ"צ בתחנה המרכזית עם זיפי זקן ומכנסי א' עם חורים בכיס שמשתלשלים עד אמצע הנעלים, שהיו פעם אדומות ...

סמדר בנ

New member
מעניין

את סמל ה-MLRS ענדה בשמחה (כבוד!!). גם כשקיבלה את סמל לוחם תותחנים (המכוער עם הכנפיים...) ענדה גם ענדה. מה שלא הסכימה בשום ואופן לענוד זה את סיכת התותחן (התגובה "זה של דחפ"זים" וזו אגב עוד מילה למילון שלנו - זה קיצור, ובסליחה עם הורי התותחנים, של "דוחפי פגזים" - כך מכנים חיילי ה-MLRS את התותחנים שעובדים עם פגזים ולא רקטות). חוץ מזה היא חיפשה באינטרנט ומצאה בארה"ב חברה שמשווקת סמלים ומשם הזמינה סמלים מיניטורים של הכלים הרלוונטיים. סמל אחד שמה על הכומתה מאחור, סמל אחר החליפה תמורת כובע אמריקאי. האם בתותחנים זה שונה, או בגלל שהיא בת זה שונה?

מה כתבת באינגליזית?

זה כבר כמו הזקנה שאני סועדת אותה: "תביאי לי קוטג'ואת אח שליו( גבינה לבנה) "תקני לי אחד הראש בתחת שליו( צנונית)

סמדר בנ

New member
../images/Emo6.gif אהבתי את ההשוואה...

MLRS -Multiple Launch Rocket System ידוע גם בשם "מנתץ"
יש תמונה בקישור המצורף וזה הגדוד (זה אמנם לא שמו אבל ככה כולם קוראים לו) בו שירתה ביתי כ"לוחמת משגר מנתץ"

סמדר בנ

New member
היא היתה ברכב הפיקוד

שמלווה את הכלי. בהתחלה לוחמת ואח"כ מפקדת. אבל בגדול, כמו רוב הלוחמים בתקופתנו, העבירה ימיה (ולילותיה..) בשטחים בפעילויות מגוונות...

אני חוזרת על דברי אמא טחונה

אם אמא שלי היתה מתאמנת על זבוב בתור חיית מחמד טרם היולדי אז לא הייתי כזו.( ניראה לי לא קראו את זה קודם) אחרת המחוזי כבר מזמן היה לוקח אותי מפה.

למעלה