בוקר טוב כולם...ראיתי ראיתי..

אגל ט ל

New member
איזה יופי...לך, פורפור, שלך - רדרד

מזל טוב פורפור. רדרד- הוא (היא?) מתוק (ה) נורא!

../images/Emo149.gifתודה לכם../images/Emo24.gif

אני כבר חסרת סבלנות
מעניין ,לא מרגישה כמו אחת שהולכת להיות סבתא,נראה לי שאתנהג כמו אמא ,בטח אפנק אותו אתה או את שניהם מי יודע {האבא תאום ואמא שלי גם הייתה תאומה} אפנק ללא גבולות,מזמן לא פינקתי תינוקות וילדים קטנים.

jud1001

New member
פורפורה..אני עדיין מחפשת..../images/Emo41.gif

למי הכוונה כשנכדותי קוראות סבתא... ואני כבר סבתא ותיקה..

דליה נס

New member
../images/Emo57.gif בשעה טובה ומאושרת

לסבתות שבדרך חרסינה מגי לישון עם סבא זה טוב רע

itaf10

New member
זה האושר הגדול ביו שאלוהים יכול לתת

האושר הגדול ביותר שאלוהים יכול לתת - נכדים בריאות אושר והרבה הרבה נחת לפורפור ולמגי - שתרוו רק אושר בריאות ונחת -(חוזרת פעמיים)

פורפורית../images/Emo49.gifאני הפכתי לסבתא לפני

3 ימים , בפעם השלישית וזה כייף גדול. ובבקשה לחשוב רק חיובי
הכל יהיה בסדר והכל יעבור בשלום. ברכות מכל ה

סוף סוף זה כאן../images/Emo20.gif

יששש סוף סוף מגיע לו הסופ"ש המיוחל לנוח בטן גב אוף אין זמן לכלום כל השבוע היה מטורף,היינו אחרי חתונה של הבן שלי הבן הגדול שלי חזר עם משפחתו לחו'ל הם באו לחתונה אותו דבר אחי היה בלאגן והמון שמחה בבית חזרנו לעבודה,ללימודים בקיצור חיכיתי ציפיתי והנה הוא בא הוא קרב ממש הסופ"ש שלנו אז מה שנותר לי כאן לאחל לכולם זה סופ"ש מהנה מהנג ושמייחחחח

shilla

New member
שלום אני חדשה אצלכם וזקוקה לעזרתכם

מבקשת המלצה על מועדון ריקודים וגם אוכל. שיהיה סולידי ומתאים לגילאי 50 (לא פנויים פנויות) ושיהיה באיזור ת"א לבעלי יש יום הולדת ואני רוצה להזמין אותו ועוד חברים למחר בערב תודה מראש

redredole

New member
יש לי המלצה בשבילך.

יש מקום בתל אביב בשם ז'אנדן, הוא נמצא באזורי חן מצרף לכאן קישור למקום, בדרך כלל בימי ששי יש שם רקודים ורוב הקהל שמגיע הוא בגילאים האלה. שווה להתקשר ולברר מה בתכנית מחר.

shilla

New member
הזמנתי לשם מקומות../images/Emo39.gif

מקוה לא להתאכזב תודה

itaf10

New member
בבקשה, פני אלי במסרים

מדוע ברגע האחרון? במקום סולידי צריך להזמין מקומות מראש. אך אשתדל לעשות כמיטב יכולתי... אחזור בערב

למעלה