בוקר טוב ישראל

בוקר טוב ישראל ../images/Emo9.gif

לחברי היקרים היום בערב אני נפגשת עם האורחת מצרפת ואני מאד מאד סקרנית מה היא הביאה לי
אשתדל להתאפק עד שחברתי תעשה ביננו הכרה , בכל זאת אנחנו נפגשות היום בחינה מרוקאית והיא באה להנות מהאירוע של האחיינית שלה ......אני שמחה שהיא קצת יותר גדולה ממני ומבינה עניין וזו הסיבה שדאגה להביא לי קלטות ! נשאר לי רק לצפות שבקלטות יהיה חומר שאין לי

שלום לנעדרת ../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif

נו..... את עוד חורשת על ה-דיוידי המתורגם ? אני מעלה את הקליפ שאת הכי אוהבת שהאנדרלין יעלה לך בעבודה
זה מה יש , מייק מטריףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

סגולי !

בואי אליי ונראה ביחד מה יש בקלטות בבקששששששה דרך אגב, איפה סיגל ?

חחחחח התעוררת ?

אל תכעסי , אני מעדיפה ישר לראות אצל החבר שלי שעושה המרה ואין מצב שזה יהיה היום .(לא יודעת מתי אני אחזור מהחינה ) ס..ב..ל..נ..ו..תתתתתתתתתתתתתתתתת
סיגל חסומה זמנית !
העניין בטיפול
....שולחת לך
יום טוב לכן ואל תעלמו ! אחרת אני לא יראה לכם כלום

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifבזזזזזזזזזזזזזזזזזז ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

טוף, אתמול נהנתי מהחינה וגם התאכזבתי .............חחחחחחחחחח קיוותי להתענג היום על החומר שהאורחת מצרפת הביאה ואני לא מבינה למה חשבתי שהיא תביא לאולם את הקלטות אבל היא הבטיחה שלחתונה היא לא תשכח להביא ! עכשיו אני צריכה להגיד לעצמי סבלנות
כל כך הרבה שנים עברו וההיתלהבות בעיצומה

../images/Emo25.gif

סגולה גם את צריכה לחכות בסבלנות ! אז תכניסי אותי להמתנה איתך עד שנראה ביחד את מייק המלאך.

איזה עקשנית חחחחחחחחחחח

טוף ..............................יום אחרי החתונה נשב ביחד ונראה אם יש הפתעות ! ושלא תתעלפי לי חחחחחחחחחחח אם מייק היה בחיים מה היה קורה לך ? חחחחחחחחחחח טוף נו , אני מתארת לעצמי

למעלה