בוקר טוב יקירייי,איך חול המועד?

בוקר טוב יקירייי,איך חול המועד?

אנחנו עדיין באותו מקום דיי נחמד,איפה אתם עושים חג שני?וסתם שואל את עצמי,אומרים מצה לחם עוני לא?אז למה זה עולה פי 10 מלחם רגיל?
השנה אוכלים עוד יום מצה נחמד לא?מה שבטוח לפחות זה מקמח מלא אז זה קצת טוב לאלו שמקפידים

פרומית1

New member
בוקר טוב ומועדים לשממחה

תהנו לכם היכן שאתם,תנצלו שהילדים קטנים ועוד אפשר,כשילדינו היו קטנים היינו נוסעים המון כמעט לא בבית בחול המועד
כיום-זה לא הולך,הם הולכים לתפילה חגיגית אחרי זה ארוחת בוקר בסביבות 10-11,אחרי זה בבית ואחרי הצהריים הולכים שוב ללמווד ולמנחה וערבית,לפעמים גם יוצאים עד 9-10 לטייל קצת בעיר

המצות יקרות כי הן לא מסובסדות וגם כי זה דורש הרבה עבודה,אנחונ קנינו השנה בזול מסובסד מתרומות מטעם החסידות,יצא לנו 40 שקלים לקילו
בקשר לקמח מלא אתה צודק,ומה שכן צריך לשתות המון מים בשביל שלא יסבלו מעצירות ואנשים לא שותים אז סובלים

מה אתם אומרים-חשבתי אולי להזמין את חמי וחמותי לארוחת אחרי הצהריים,קצת לראות את הילדים,להם יותר קל לנסוע מאשר לי
ננסה אחר כך לצלצל

שיהיה יום מוצלח

רוזהלי

New member
פרומית

תהנו בחג כמה שאפשר!
זה יהיה נחמד אם תזמיני את חמך וחמותך לארוחת צהריים, הם בוודאי ישמחו מאד לבוא, גרים קרוב אליכם?
מועדים לשמחה.

פרומית1

New member
חמי וחמותי לא מגיעים וגם לא יגיעו

כל כך מהר,אצלם זה עלבון עם יבואו לילדים
לארוחה ולא ההיפך ואפילו יעלבו עם לא נבוא
ואמרתי לה שיותר קל לה לבוא מאשר לי ,
אולי אי פעם יפול האסימון להם

ונשתדל להנות כמה שיותר

רוזהלי

New member
פרומית

כל כך קשה להם להבין שאם יכולים להקל עליכם - למה לא להקל?
שיהיה להם בבריאות בבית שלהם ולכם בבית שלכם!

פרומית1

New member
אנשים קרים כמו קרח

וככה כל ילדיהם,אני לא כ"כ האמנתי שהם
יבואו ניסיתי רק ליהיות נחמדה ושלבעלי
יהיה נחמד
זבש"ם אומרים

רוזהלי

New member
דה קומבינה

תמשיכו להינות!
כל כך מוקדם כתבת היום, אתה בחופש, לאן אתה ממהר?
מועדים לשמחה!

בוקר אור לכולם

אתמול היינו באיזור נתניה..נכנסנו לקיקה ויש לציין שהרבה יותר מוצלח מאיקאה...

מצאנו פארק מקסים ממול ואכלנו שם..טיילנו קצת בביג שליד וחזנו הביתה..
היום נראה לי שננוח קצת בבית..בלילה קראתי ספר עד שעה מאד מאוחרת..ומבחינתי זה החופש...

לגבי החג השני..בבית נראה אם יהיו אורחים..

חג שמח לכולם

רוזהלי

New member
נעמונת

לפי הפרסומת הבנתי ש"קיקה" זה לא משהו לעומת "איקאה"!
תהנו בהמשך החג!
מועדים לשמחה!

האמת שמאז ומעולם אני לא מתה על איקאה

הגודל שם..ואינסוף המטרים כמו איזה מסלול הליכה מוציאים אותי מדעתי..ובקיקה הכל יותר קטן ומתפרס על עוד 2 קומות ולכן יותר אהבתי..
מה גם שמבחינת תצוגה הם הרבה יותר מתאימים לישראלים..יש להם הכל מכל הסוגים ולא רק תוצרת אחת..

מועדים לשמחה

בע"ה

אתמול היינו חברון, ומחר אנחנו נוסעים לכותל ולמיני ישראל.

רוזהלי

New member
ענן עם קשת

לא כדאי להיכנס לתוך ירושלים עם רכב פרטי אלא, אם משאירים את הרכב בכניסה לעיר ומסתובבים ברגל ובתחבורה ציבורית (באוטובוס וברכבת הקלה).

רוזהלי

New member
שביעי של פסח ושבת

בע"ה, נהיה בשביעי של פסח ובשבת, בת"א.
אנחנו אוהבים להיות בליל שביעי של פסח בשירת הים,
על שפת הים בת"א.

פרומית1

New member
זה לא דבר חדש

עוד שאמא שלי היתה ילדה היא היתה מגיעה לסבא וסבתא שלה בתל אביב ,היא היתה מספרת על שירת הים בלילה והריקודים

זה נראה לי דבר נהדר

ללכת בחצות הלילה להגיד "שירת הים" נראה לי נהדר. אני חושבת שהרב יצחק ידידיה פרנקל זצוק"ל הנהיג את זה אבל, אני לא בטוחה. אני
מקנאה בכם, תיהנו.

למעלה