בוקר טוב יום שני

אםפי7

New member
יומטוב מזל טוב מזל טוב

אתם חוגגים טרום בר-מצווה, להתבגר זה הכל יחסי, ככל שאנחנו גדלות בגיל נדמה לנו שלהתבגר זה משהו מורכב ושהילדים שלנו בכלל לא שם. אבל תסתכלו עליהם ותראו שבשביל הגיל שלהם הם אחלה מבוגרים. אני תמיד דאגתי כי אצלי הם היו יותר מדי מבוגרים ולפעמים אני רוצה שיעשו קצת שטויות. לא הרבה קצת. הבוקר בכורתי נסעה איתי מהמרכז לצפון ובדיוק דברנו על זה שצריך לפעמים להשתטות, אי אפשר כל הזמן להיות רציניים.

ל י ת י1

New member
צהריים../images/Emo42.gif

איזה יופי של יום, מלא התרגשות...
לפולי שעושה את כל הדרך למקום הראשון עם חבורת הזמר
, רק תספרי לנו מיהו הזמר האהוב עלייך ועל אחיך, מה זה? חידון? סוד מדינה?
טוב לשמוע שהבן של מגלית מתאושש. עד יום חמישי צריך להיות פיקס, שאמא תוכל לסוע בלב שקט.
ליומטוב והצהובה שיהיה מפגש מרגש ומלא אהבה עם הבנים שחוזרים מח"ול.
לקטנה של קוליברי, והקטן של יומטוב שחוגגים היום
. תבדקו טוב, בסוף יתברר ששכבתן מיטה ליד מיטה במחלקת יולדות...
לכסוף של גלילאה, שיחזור השבת.
ולכל מי ששכחתי - שולחת ברכות, מחזיקה אצבעות ובכלל...

פולי44

New member
יש לך 4 דקות ו20 שאלות ../images/Emo24.gif

לא, סתם, מדובר על Paul McCartney והאלבום האלמותי Venus and Mars

ל י ת י1

New member
מעדיפה 4 שאלות ו20 דקות../images/Emo6.gif

ו McCartney האגדי. היה אליל נעורי. במאבק התמידי בין מעריצי לנון ומקרטני, הייתי תמיד בצד של מקרטני. מה שלא הפריע לי להקים בחדרי סוכת אבלים ביום שלנון נרצח, ולקבל שם את כל המנחמים. הראשון היה אבא שלי, שניצל את ההזדמנות להתפייס איתי אחרי ויכוח... הכבוד שלו לא אפשר לו להתנצל, אז בא לנחם.... וויי, כמה שנים עברו מאז, אני מזדקנתתתתתתת.

פולי44

New member
נכון? גם אני תמיד העדפתי

אותו על פני לנון, איזה יופי שגם את. ואני ממש בכיתי ביום שלנון נרצח, זה לא קשור, אבל מקרטני היה אליל, פשוט אליל, כזה חתיך, עם המוזיקה התמיד אופטימית שלו, ושירי האהבה המקסימים... הייתי בהופעה שלו פה ב2008 וזו היתה הגשמת חלום, לקחתי את אחי ואת החייל דהיום שהיה אז בי"ב.

שויו

New member
../images/Emo213.gifמזל"טובים לחוגג ולחוגגת.לאמהות המתחבקות

עם השבים הביתה מחו"ל- אזיה אושר גדול זה... לבן של צהוב - החלמה מהירה ומוצלחת ומקווה שיקבל טיפול פיזיוטרפי טוב - זה חשוב! לחולים, מנוזלים וכו' - הבראה מהירה
לכסוף של גלילאה המשך יום נעים לכוללללם

Rוני

New member
../images/Emo29.gif יום שני, הלילה אין ../images/Emo264.gif

וגם לא
עוד לילה רגיל לאחרונה שקדתי על תוכנית עבודה לעסק שלי ומאז מוצאת עצמי מודדת ודוחפת כדי לעמוד ביעדים מגיע הלילה ואני כמו סינדרלה, רק בלי דלעת ובלי בגדים יפים ובוודאי אין נסיך שרוקד איתי מזל טוב לבת המצווה מחזיקה אצבעות לחייל שיצא מחזיקה אצבעות שכולם יהיו בסדר גם הפרטי שלי יגיע הביתה השבת (לפחות נכון לרגע זה) ובספירה לאחור לקבלת הסגן ( אני - לא הוא ) שיהיה שבוע נפלא לכולנו

Rוני

New member
אני יושבת לתומי בפייסבוק, ופתאום מופיעה בקיר

שלי תמונה של הקצין הגבוה, ובעודי מסתכלת - עוד תמונה. מסתבר שמישהו מעלה תמונות לפייס, ואני רואה הכל. איזה כיף, מצד שני - אצלי זה לא היה עובר צנזורה

למעלה