בוקר טוב יום שני

בוקר טוב יום שני

עוד כמה דקות יוצאת לעבודה ובאתי להגיד בוקר טוב ולהזכיר לכם שכבר יום שני וזה אומר שסוף השבוע כבר ממש בפתח. מקווה שכולם בסדר. החלמה לחמוד של צהוב ומקווה שיעבור מהר והוא כבר יוכל לרקוד כמו שצריך. אילת מה עם הבן? איך השיניים? פולי, כל הכבוד על ההצלחה הרבה עם חבורת הזמר תגיעו לגמר נבוא לראות אתכם. שיהיה יום טוב ונחמד לכולם שמרו על עצמכם וסעו בזהירות ומקווה שהיום הזה יביא איתו דברים טובים לכולם

פולי44

New member
בוקר טוב לכולם, יום שני

מגלית, אני מקווה שהאדום שלך מרגיש יותר טוב ושהאנטיביוטיקה מתחילה להשפיע. לעפרה, מקווה שדברים נראים יותר אופטימיים היום. אתמול גיליתי ביו טיוב את האלבום האהוב עלי של הזמר האהוב עלי שאני ואחי גדלנו עליו והיינו חורשים עליו כל יום. כל האלבום פשוט נמצא שם, אז התמוגגתי לגמרי וכמעט שכחתי שלילה וצריך ללכת לישון. אני שמחה על התגלית, והיום בטח אמשיך לשמוע. שיהיה יום טוב לכולם

מגלית

New member
בוקר טוב ../images/Emo24.gif

האדום שלי מרגיש קצת יותר טוב. הוחלט שבכל זאת הוא יירד לשטח אך ינסו להקל עליו... נשמע אמש בסדר. מניחה שהאנטיביוטיקה משפיעה. שיהיה יום מקסים לכולן

בוקר טוב...והנה שיר שמקצר זמני המתנה...

ויהי ערב ויהי בוקר מילים: אהוד מנור לחן: אריאל זילבר מעשה בחייל מאוכזב שנשבר לו מכל המצב הוא הפסיק לקרוא קבוע עיתונים של סוף שבוע ועכשיו הוא מבסוט כמו חצב ויהי ערב אל תפחד ויהי בוקר יום אחד מעשה בחייל מבאר שבע משוגע רק על נוף ועל טבע לא הספיק לטייל ברחבי ישראל אז חתם עוד שנתיים בקבע ויהי ערב מי אני ויהי בוקר יום שני מעשה בחיילת שמה טל שרוצה להיות רמטכ"ל אך בנתיים היא טנקיסטית אמביציוזית פמיניסטית והרשו לי לאחל לה מזל ויהי ערב תיק אישי ויהי בוקר כמו בראשית אלוהים משיט רוח חרישת אנושית, בראשי, שר חופשי ויהי בוקר יום שלישי מעשה בחייל מאומן שטייל ברחוב כל הזמן מצוחצח נעלים מגוהץ מכנסיים השתחחר ועכשיו הוא דוגמן ויהי ערב זה טבעי ויהי בוקר - רביעי מעשה בחיילת שמה יפה שכשמה כן היתה איזו שאפה היא כל כך התנשאה על העננים פסעה עד שפעם בטעות היא עפה ויהי ערב זה טיפשי ויהי בוקר - חמישי מעשה בחייל בדרום שעשה אהבה בחלום בחיוך התעורר לו ופתאום התברר לו אז מאז הוא ישן כל היום ויהי ערב חי נפשי ויהי בוקר כמו בראשית אלוהים משיט רוח חרישית אין ראשית , בראשי, שר חופשי ויהי בוקר יום שישי מעשה בחייל הגיוני שהיה קצת ניצי קצת יוני כן בכוח לא בכוח פעם דום ופעם נוח בקיצור ימני שמאלני ויהי ערב עוד מעט ויהי בוקר יום שבת ויהי ערב סע לאט ויהי בוקר יום שבת

בוקר טוב ותודה לאדמונית השיר

מעלה חיוך ומאוד מאוד מקצר את זמני ההמתנה.......... לקראת סופ"ש נדע אם הכסוף יוצא או סוגר שבוע נוסף, כל מחזיקות האצבעות לכאן...מתבקשות להצטרף אליי..

מגלית

New member
../images/Emo249.gif../images/Emo249.gif../images/Emo249.gif../images/Emo249.gif../images/Emo249.gif

אםפי7

New member
גלילאה לא יכולה להחזיק אצבעות קוראת תהילים

שהבן שלך ושל כל מי שעוד רוצה שרק יבואו לשבת, השריונר כנראה יסגור שמירות, למרות שהם באימון.

colibri

New member
בוקר ../images/Emo42.gif שני

אדמונית, אין עלייך
נכנסתי רק לבוקר טוב זריז - כבר בעבודה ויש הרבה מה לעשות, המנומר - בילה שבת בתוך פילבוקס, נשמע שהיתה לו שבת מלאת עניין - בעיקר בהתבוננות בקיר (שהרי בפילבוקס יש רק קיר אחד). המחלקה שלו צריכה שוב לזוז לאזור אחר בארץ, לא יודעים בדיוק לאן ומתי. הנסיכה - אמורה לסגור שבת, אבל אח"כ חוזרת ביום ראשון הביתה ליומיים או שלושה של חופש
היא והמצטיינים הנוספים במשבחו שהיה להם (שלושה) יכולים לבקש צ'ופר כלשהו... אולי יום חופש. שווה. ועוד מעט מתחילה הדרכה בקורס ארוך ועמוס - שתהנה בינתיים. הקטנה היתה אתמול בת 12
חגיגת בת-מצווה רשמית תהיה באביב... אבל זהו, גדלה הקטנה. ועד כאן החדשות. רצה לחפש את הזנב שלי, שכנראה התלווה לזה של המתגייסת ומתחבאים להם יחד באיזו פינה. שמרו על עצמכם!

פולי44

New member
קוליברי יקרה, מזל טוב לבת המצווה

החמודה, בריאות, הצלחה נחת ואושר

49צהוב

New member
מזל טוב לנסיכה שלך ../images/Emo141.gif

* הלוואי והנסיכה תקבל יום חופש (או שלושה או ארבעה) * למה לפיל בוקס יש רק קיר אחד? תמיד חשבתי שיש לו 4 יש לנו פה אחד היסטורי , שאומרי שהוא נראה כקופסאת כדורים ומכאן שמו *היום הבן הגדול שלי חוזר מחו"ל- אחרי העדרות של 10 שבועות, אני מתה מגעגועים -כבר מתה לחבק אותו בנתב"ג. מקוה שימציאו כבר איזה כדור להרגעת יצר הנדודים שלו. כבר 7 שנים אחרי השחרור ועדיין לא התיישב באמת הגיע זמן *אז שיהיה לכל החילים ולכן האמהות יום נפלא

למעלה