בוקר טוב יום שני

shuli5558

New member
משחק לשעות הפנאי

די נחמד אם משחקים במינון הנכון. יום טוב לכולם.

odo13z

New member
בוקר טוב יום שני../images/Emo66.gif

ידיעה ששמעתי הבוקר ברדיו הציתה בי תיקווה. החמס שוקל...או מוכן לדון על 10 שנות "הודנה".... כלומר לעשר שנים שמים את המחלוקת בצד ולא נילחמים. ופה המקום לכמה מילים על אמנות....המשא ומתן. לא חשוב ביותר.....הכמות. (חשוב....אבל מישנית) חשוב על מ ה נושאים ונותנים. ואם הנושא שעל הפרק הוא הודנה....לכמה זמן קודם כל – עדיף על פני "על כמה שטחים"....יש לוותר. ואם המספר שעולה ראשון על השלחן הוא 10 תמיד תהיה פשרה. אנחנו נידרוש 30....וזה ייסתיים בעשרים. אתם יודעים מה ? אני קונה. עוד 20 שנה.......אלהים גדול. כל כך הרבה יכול להשתנות עד אז אז .... נאמר להם בחיוך רב משמעות......חמאס יקר..... קיבלנו את המסר......בואו ונירקוד ריקוד צמוד..... בואו ואולי......תלכו לאיבוד......
יום טוב גמלציה.......בתענוגות.

maxima

New member
תודה למאחלים...באתי לשבת מעט

ליד המחשב עדיין לא יכולה לשבת זמן ממושך ואיך איך אני מפסידה ימי שמש נפלאים כל כך

odo13z

New member
עומריתה......./images/Emo66.gif

בוקר טוב..... פרפר יפה שיחררת לנו. זה מזכיר לנו שכל החיים הם רק .... כמה ימים של צוף ופרחים.... "וכל חייו...רק יום אחד" לא זוכר את ההמשך....חווה אלברשטיין. ניראה לי שכולם ישנים עדיין..... מחזיקים את הפרפר שלהם תחת השמיכה. בייייי.

p a l o m a

New member
בוקר טוב../images/Emo24.gif אודו, באה אתך לקחת

20 שנה... הודנה.. אותי מדהים דבר אחר.. איך המוסלמים מפגינים בכל אירופה, כל פעם מראים מדינה אחרת עם מפגינים מוסלמים - שלא סופרים שם אף אחד לא פוחדים מהממשלה לא מהמשטרה ... כלום... ואותנו מבהילים יושבים בבית וכוססים צפרניים מול הטלויזיה והמראות שלה. ל ע ו מ ת זאת, הורסים קברים ליהודים, מציירים סמלים אנטישמיים כל יום (מדברים על זה בתקשורת) ראיתם איזה יהודי יוצא להפגנה? משמיעים קול?? מקסימום ציוץ אינטילגנטי...עם מילים מההפטרה...ובמקרה היותר קיצוני אורזים מזוודה ועולים לישראל.. אבל לצאת להפגין?? המוח היהודי?? שמנהל את כל העולם??? ראיתם אותם יוצאים לרחובות?? בגלל זה ... מקווה שההיסטוריה לא חוזרת על עצמה....

odo13z

New member
פאלו....מילים כדורבנות...../images/Emo66.gif

מה אומר לך......את צודקת. מה עושים עם זה ?..... בעיה בילתי פתירה. לצערי.

מנורה

New member
בוקר טוב אודו פלומה עומר ../images/Emo42.gif

איזה נושא טעון על הבוקר אבל המילים שאתה מתאר זאת מעוררים תקווה מסויימת פלומה היהודים לא מפגינים היהודים חיים בהרגשת פחד עם זכרונות של השואה רק שעכשיו יש להם לאן לברוח מה עושים? אם היתה לי תשובה הייתי מתמודדת לרשות הממשלה מבחינת הגיל אני מאד מתאימה

odo13z

New member
מנורה....קפטיין....../images/Emo66.gif

אני מצטרף למטה הבחירות. מנורה לראשות הממשלה.... "ממשלה עם מאור"...זו סיסמתנו. אנימו - שר החוץ פאלו - שר הפנים וראש השב"כ מקסימה - שרת האמנויות עומרית - שרת החקלאות אפי7 - שר השירה טוב.......את היתר תציעו אתם.

אנפה2

New member
בוקר טוב, הודו, עומר וכולם, רנטיסי

אמר את זה אתמול בתכנית רדיו על הבוקר, אותי מדאיג משהו אחר, לאן נעלם דודו טופז עם התכנית שלו "הכל זז" ???? לא שאני אוהבת אותו, אני לא, אבל עשו כל כך הרבה פרומואים כשהתכנית עלתה לאויר , והנה היא פתאום נמוגה בקול ענות חלושה, או שהוא אולי התעייף והוא בפגרה ?. בשבועיים האחרונים ערוץ 2 נותן כל הזמן מיחזורים של תוכניות וזה נורא מעצבן, אנחנו משלמים אגרה ולא מקבלים תמורה. אלך לי לטייל הבוקר בשוק בצלאל, ובדיזנגוף סנטר, יש לי מטבע שאני רוצה לדעת מה ערכה ושם יש חנות של אוספים של בולים ומטבעות, היו לי בריאים וכדאי גם לכם למצא משהוא נחמד לעשות, השמש זורחת ומחייכת. יום נפלא לכולנו.

p a l o m a

New member
אנפפהה.. למה לא לקחת אותי???

סתאאםם... היום אני עסוקה בכל מקרה בבוקר.. אבל כיף לך ותעשי חיים. בקשר למטבע שלך, את יודעת שבשוק של יום ג' ן-ו' בככר דיזנגוף יש גם אוספים של מטבעות, ומסתובים שם מביני ענין בהערכה. (ידע אישי
)

yuli139

New member
בוקר טוב לכולם.נושא קשה על הבוקר.

הולכת היום לברידג'.אתיחס אליו מאוחר יותר.

yuli139

New member
פתגם שאפשר גם כן לדון בו...........

מזל-משהו שיכול גם להוליך אותך וגם אתה יכול להוליך אותו.

יופי של פתגם,ובוקר טוב לכולם../images/Emo42.gif

ובעניין המזל אז...המזל הוא חלון הזדמנויות, מי שפותח את החלון - זוכה!!

ורציתי לספר לכם משהו....

לאחרונה פוטרה\הוצאה לגמלאות מזכירה שעבדה בארגון כמעט 40 שנה, היא הגיעה לגיל הפרישה ולא היו מרוצים ממנה... הדירבון לפרישה הכעיס והעליב אותה למרות שהצליחה להשיג תנאי פרישה הוגנים, נקמתה של הגברת היתה להשאיר "שולחן מבולגן" היא לא הסכימה להעביר "מקל" למזכירה שהחליפה אותה וטורקת את הטלפון למי שמתקשר אליה לברר איזה עניין....מה אתם אומרים? אני קוראת לזה ניבזות!!!! אני מבינה את הכעס שלה, פיטורים הם הליך קשה ופגיעה נוראה באגו שהוא התמצית של ההוויה, ובכל זאת? בתכלס המזכירה המסכנה נתקלת בקשיים על ימין ועל שמאל, לא פשוט להחליף עובדת עם ותק של 40 שנה שהחזיקה את הקלפים קרוב אצלה...מה אתם אומרים? הלכתי....להת' מאוחר יותר

למעלה