בוקר טוב יום רביעי

אלרן08

New member
בוקר טוב יום רביעי

לאמהות המנוסות איך עוברים את החגים בלי הילדים? הגדול שלי לא יהיה בחג ראשון והשני לא יהיה בחג שני אפשר לדלג על החג? :)
קבלנו תוצאות לא נחמדות מהסיטי של הבן הקטן ואני בלחץ אטומי ובגלל החג אין עם מי לדבר תורות לפנימאי יש רק אחרי החג ממש מבאס ומתסכל לא יודעת מה לעשות

שיהיה לכולם יום מקסים
פולי שהבן יהנה בחופשה
וחג שמח לכולם
חלי

ל י ת י1

New member
היי חלי

מתפללת ומחזיקה לכם אצבעות שבעיות הבריאות של הילד יפתרו במהרה

מנסה לחשוב איך אפשר לקבל תשובות קצת יותר ברורות לגבי הבדיקות כבר עכשיו....אולי אם יש לך קשר טוב עם רופא המשפחה שלכם אפשר לבקש שיעשה טובה ויציץ בתוצאות הבדיקה (למרות שהוא לא מטפל בילד ואסור לו) ויגיד מה הוא מבין, רק כדי שיהיה לך כיוון ותהיי יותר שקטה.

לגבי השאלה שלך איך עוברים את החג בלי הילד.....זו לא שמחה גדולה, בטח לא בחגים "הגדולים" כמו פסח. אבל אין כל כך ברירה - יש עוד בני משפחה שעבורם מתלבשים יפה ולובשים על הפנים חיוך רחב.
להגיד שמתרגלים? לא ממש, להרגשה שהילד חסר קשה להתרגל, אבל לומדים לחיות עם זה בשלום.
אני תמיד מזכירה לעצמי ברגעים כאלה של צביטה בלב שמה שחשוב שהילד בריא, שלם ומחייך, כל השאר זה שטויות.
גם אנחנו נחגוג את החג בלי האדום, פסח אחרון שלנו בצבא

בוקר טוב, חלי - פסח זה שטויות, העיקר הבריאות!

האם את יכולה להגיע לרופא של להתייעץ?
אני הייתי מנסה,
בטח כדי לדעת מה לעשות ו/או לחשוב,

בכל מקרה, הרבה בריאות !

באשר לחגיגה בלי הצאצאים - לא כייף גדול, אבל בהחלט לומדים לחיות עם זה

הי חלי בוקר אור

ראשית בריאות לילד

ולגבי איך עוברים חג בלי הילד גם אצלי הוא לא יהיה בערב חג ובחג וסביר להניח שגם את חול המועד לא אזכה לראותו

לא קל בכלל קשה במיוחד שזה בן יחיד אבל מנסיון למדתי שבצבא אין הגיון מה לעשות

פולי44

New member
בוקר טוב לכולם, יום רביעי

חלי, קודם כל ודבר ראשון המון בריאות לילד, מקווה שתגלו שהכל בסדר ושאין מקום לדאגה

בקשר לחג בלי הילדים, זה אכן קשה מאוד ומרגישים את החוסר אבל לומדים לחיות עם זה כי אין ברירה, וסופרים כל פעם אחורה, חג ראשון בלי הילד, חג שני ובסוף החג האחרון, כי הוא מגיע בסוף...
א' מבלה לו באילת, מחר הוא חוזר ויהיה בבית בעצם עד יום רביעי כי ביום ראשון יש יום תרבות בירושלים והוא חוזר בסופו הביתה, בפסח נהיה בהרכב מלא
שיהיה יום נעים לכולם

חני ב

New member
הי פולי

הבנתי מהחייל שלי שכנראה ביום שלישי יחזרו לבסיס

שויו

New member
חלי

קודם כל בריאות
אם לא תמצאי רופא להתייעץ איתו, או במקביל, כנסי לפורומים רפואיים באינטרנט. יש לא מעט , גם כאן ברובריקת "בריאות בתפוז". תעלי את השאלה . בדר"כ מקבלים תשובה באותו יום או למחרת .
מקווה שבמהרה יאתרו מה גורם לכאבים ואז יוכלו גם לטפל .
שולחת מסר

שויו

New member
בוקר טוב

אצלנו בסימן הרבה מדים בבית

שיריו' , שמתוקף תפקידו יש לו גם רישיון נהיגה צבאי על מיני כלים, עושה השתלמות וקורס נהיגה מונעת (מה שיחסוך לו את העניין באזרחות ). בלתי אפשרי להגיע בזמן ממקום מושבם עכשיו למקום הקורס , לפיכך הוא נשלח לישון בבית
.
מאחר וחלוקת הצוותים קבעה שהם עושים שבת וחג ראשון בבית ונשארים בשבת הבאה וחג שני , אנחנו הרווחנו אותו מהערב ועד למחרת החג

זאת המתנה הכי טובה שיכולנו לקבל .

ולאמהות לחיילים חדשים : תהיו אופטימיות , תמיד יש סיכוי לשיפור. בשנת השירות הראשונה שלו, שיריו' חגג את כל החגים (פרט לעצמאות ) בצבא . אני לא אשכח את ליל הסדר הראשון, את האבן שישבה לה חזק בנשמתי והפריעה לי לבלוע את המצות והחרוסת ... אבל הנה , הזמן עבר ואני יכולה לספר לכן על זה בלשון עבר ... גם לכן זה יקרה ! על בטוח.
וכן, קצת לומדים להתרגל , מה שנקרא "היאוש נעשה יותר נוח "

ואנקדוטה קטנה לסיום : החטייאר המתנדב היה השבוע יומיים במילואים. שעה אחרי שחזר אמש התקבלה בפלאפונו ההודעה הבאה :
" X יקר , כרגיל היה כיף להיות איתך . תמיד טוב להתכונן עם אנשים כמוך למלחמה ! " על החתום .... Y (קצין צעיר, מפקד הצוות שלו )

כל אחד והכייפים שלו

יום טוב ורגוע, אל תנקו יותר מדי . עוד חמסין בדרך

ל י ת י1

New member
שויו, איזה כיף לך

תהנו ממנו המון.
בינתיים אם הוא מגיע הביתה כל יום אפשר לתת לו לנקות קצת לפסח. אם הוא ינוח יותר מידי יהיה לו מאוד מאוד קשה לחזור אחר-כך, אז תדאגי לו כמו שצריך ותעבידי אותו קצת

למה את קוראת לבן-הזוג חטייאר? הכל בסדר בזוגיות?

שימשיך להתכונן למלחמה שלא תבוא

שויו

New member
תודה

בינתיים יש דיבור מצד המפקד שרוצה שיחזור לכמה שעות .. קצת מוזר הייתי אומרת...
לנקות? הצחקת אותו

ובן הזוג חטייאר, על זה אספר ב-4 אוזניים... הפעם היתה שם בעייתי זוגיות : בן הזוג "כפיות" הבריז ולא זמון למילואים. נשאר לבד (או שאולי לא
) ...
שרק יתכוננו

noati

New member
יפה לחטייאר שלך

רווח בהחלט נאה יש לכם.

אנחנו עוד לא יודעים מה קורה.
מה שחשוב שהנער כרגע במצב שלא חשוב מה יהיה העיקר שלא יפרידו אותו מהחברים שכבר הצליח למצוא :)
מחר הם אמורים להתחיל טירונות ולפני כן יחלקו אותם לגדודים.
ורק אז יגידו מי מהם יוצא מתי ולכמה זמן.

והאמת היא שהוא מקווה לצאת אבל אם ישאר עם חברים זה לא יהיה נורא ואולי אם ישאר שבת יצא לחג...אולי...

שויו

New member
נעה

איך שהדברים מסתדרים. רק לפני כמה ימים דאגת שהוא לא מכיר אפאחד וכבר יש חברים שלא רוצה להיפרד מהם.
אז
שאכן לא יפרד בעת חלוקת הגדודים.
וגם אם כן, את כבר תדעי שמהר מאד הוא ימצא חברים חדשים

זאת אחת מהמיומנויות הכי נרכשות בצבא , רכישת "אחים" במהירות שיא

אלרן08

New member
עניתי לך במסר תודה רבה

פשוט כרגע לא מאד קומוניקטיבית הרמתי תלונה לנציב קבילות אחרי של הצלחתי לקבל פירוש לבדיקות מאף אחד, אז סוף סוף "נולד" תור שהיה צריך להיות רק אחרי פסח.
א' לפחות בחג הראשון בבית, בשני לא, הגדול שלי מהיום נסע לאבט"שים כי הוציאו אותם מהמתל"ם מוקדם לרגל ביקור אובמה. ויהיה שם עד חג שני שבועיים ארוכים. ולהיות פעם ראשונה בחג בלי הבנים זה ממש מבאס אותי, למרות הבנות והנכדים אבל לא מצליחה לאגור כוחות ולתכנן בשמחה ארוחת חג לכל כך הרבה אנשים כשהילד שלי לא נמצא.
זהו צריך להתרגל, רק שהצבא לא מיקל עלי. ברגע שמתגייסים שוכחים שהם הבנים שלנו, הם הופכים רכוש צה"ל ואף אחד לא מתייחס להורים
חג שמח לכל ההורים והחיילים
חלי

r i n i

New member
עוברים את החגים בחוסר

אצלנו הצעיר יהיה בחג הראשון והבכור יהיה בשני.
שני חגים עם חוסר של אחד.
מבעס אבל זה לא תלוי בנו אז כמו שהם בעצמם אומרים: לוקחים את הבעסה בסבבה.

מאחלת הרבה בריאות לבן הקטן.

מיצי35

New member
גם לנו זה חג ראשון

החייל שלי היום מסיים את הרגילה הראשונה שלו ומחר חוזר לבסיס שם יסגרו חג.גם לנו הוא כמובן יחסר אך אני בטוחה שיהיה לו כייף עם כל החבר'ה.העיקר שיהיו בריאים !!! מאחלת לכולם חג שמח!

r i n i

New member
זה מה שאמרתי לבנים - זו חוויה אחרת

זה סדר מסוג אחר.
מקווה שיצליח לעשות את הסדר ולא תיפול עליו בדיוק שמירה או סיור (אם זה לא הוא אז זה חייל אחר שלו).

noati

New member
מחזיקה אצבעות לתשובות יותר נחמדות ממה שנראה

ג׳וני לא יודה בקול רם, אבל נידמה לי שמיצה את

״החופש״
הפך למומחה לשניצלים - תאמינו לי עשה דוקטורט על הנושא ,
ואיזה שניצלים יוצאים לו... אפילו נתן לי ביס - טעם מדהים...
הוא פשוט לא עושה כלום,
היום היה בפגישה עם מאמן הכושר שבמכון שאני מתאמנת בו, כדי שיתן לו תרגילים ,
וזו בעיה כי לא יכול לעשות כלום עם היד,
לא יודעים כמה זמן יהיה בבית , אז הוא לא יכול אפילו ללמוד משהו , כי הוא לא יכול לאחוז בעט,
זו יד ימין והוא ימני,
אז, למרות שלא מודה- משעמם לו, עד שאתמול החליט לסדר את החדר שלו והוריד כל מיני קישוטים שהיו לו והעיף ניירות ושטויות, בקיצר , הבנתן שהבחור משועמם, כמובן שהוא לא יודה שמתגעגע ...
אבל אחרי שנתיים קשות, כן ממש קשות !!!
הוא לא רגיל כבר למנוחה,
ואצלנו הפסח יהיה בהרכב מלא
ורק מקווה באמת שמעבר לצחוקים ולשטויות, שהיד שלו תחלים והלוואי שלא יצטרך ניתוח
|

r i n i

New member
אמן ואמן

ושיעמום זה לא רע, תראי איזה שניצלים זה עושה

שיהיה חג שמח ומבדח והעיקר הבריאות

למעלה