בוקר טוב, יום רביעי היום

בוקר טוב, יום רביעי היום

הגענו רגיל לעבודה - אלא מה? מעלים גרסה חדשה של התוכנה עליה אנחנו עובדים אז אנחנו מובטלות מאונס עד שמערכת תעלה אתמול היה יום פורה בעבודה בערב התלבשנו על הבית - ניקיונות כביסות וכו' היום בערב אנחנו מוזמנים ל7 ברכות - מהחתונה שבוע שעבר - עושים את זה קל"ב בהמשך לשרשור משבוע שעבר - השבוע עשינו קניות קנינו רק מה שצריך ויתרנו על המון דברים שחשבנו שלא נחוצים - חיפשנו מבצעים - יצאה קניה שבועית של 250 ש"ח בערך - אני חותמת על קניה כזו כל שבוע... ישבנו בעלי ואני על תדפיסי האשראי + תדפיס מהבנק - הבעסה שאנחנו לא מבזבזים - אז החיסכון היחיד כרגע הוא באוכל - אז אנחנו עוברים על המקרר - בודקים מה נאכל עד הסוף ומה נזרק בסוף - ולפי זה מבצעים את הקניות אני מקווה שבקרוב נצא מהברוך

דינהלה1

New member
בוקר טוב מה../images/Emo82.gif

שוב חזרתי להיות עקרת בית. אני מקווה שלא להרבה זמן בכל אופן הבית צועק הצילו מאיך שהוא נראה...אני חייבת להדביק פערים ולהפעיל מכונות כביסה, לעשות ניקוי יסודי...מזה אי אפשר להתפטר

מה קונים לעוזרת לפסח?

יש לי עוזרת שמגיעה פעם בשבועיים לארבע שעות. היא מנקה טוב, אבל לא מצויין... יש לה פיגור קל והיא עובדת אצלי גם מתוך רצון לעזור לה וגם משיקולים כלכליים. באיזור שלנו המנקות דורשות לעבוד כל שבוע ומינימום חמש שעות והן גם מקבלות את זה כי יש מחסור בעוזרות בית. היא לוקחת 45 ש"ח כמו כולן אבל מאוד גמישה עם כמות השעות ומקבלת הכל בסבבה. אני רוצה לקנות לה משהוא לפסח כי כסף היא תיתן ישר לבעלה.(כן, היא נשואה עם 3 ילדים) יש לכן רעיון? אני גם לא יודעת בכמה כסף מקובל לקנות במצב כזה.

בושם טוב? לקראת פסח כל הפארמים יוצאים במבצעים

משהו בסיבבות 100 ש"ח אם את גרה במרכז - אז ברעננה ובבני ברק יש חנויות של כל פרפיום - שם תמיד יש מבצעים קניתי שם לאמא שלי פיפט אווניו ב120 ש"ח ל100 מ"ל

דינהלה1

New member
../images/Emo77.gifכמה רעיונות שאני יישמתי בעבר ל../images/Emo77.gif

ראיון מספר 1: אם את רוצה לתת לה משהוא אישי אז גם אני ממליצה לך לקפוץ לאחד הפארמים. יש סטים מוכנים של קרמים לגוף לפנים, בשמים, איפור וכו. או אפשר לקנות כמה מוצרים טובים ולבקש לעטוף בקופה בנייר עטיפה יפה עם סרט.
רעיון נוסף: לקראת החג מביאים ברשתות הבית כל מני כלי בית יפים בדרגות מחירים שונות. אפשר גם פה להרכיב מתנה ולעטוף יפה בלי לפשוט את הרגל. לפעמים מתנה יפה ושימושית יכולה להיות יותר מוצלחת ממתנה יקרה יותר. וזה מזכיר לי שצריך להתחיל לנקות לפסח. אם הכל ילך כשורה הפסח בשנה ההבאה אני עושה בדירה החדשה

נועם@בת

New member
ערב טוב יום רביעי

היום עבר בעצלתיים. בעלי יושב שבעה על אחיו הבכור שנפטר ביום ששי. הערב הוא נסע לאשדוד לאזכרה ומחר קמים מהשבעה. מחר בבוקר יש לי פגישה טרום ניתוחית, וביום שני אני סופסוף עושה ניתוח להרמת רצפת האגן. אני מקוה שהניתוח הזה יתחיל להחיר אותי לחיים נורמלים. נקיונות יש בשפע בבית הזה, מנקים מתנדבים חסרים. אני מקוה שאצליח לארגן את גיסתי שתעזור לי עם המטבח לפני פסח. בתיה

ר ע נ נ ה

New member
תנחומי ../images/Emo24.gif

שלא תדעו צער. מאחלת לך הצלחה בניתוח ושאיכות חייך תשתפר.

דינהלה1

New member
לבתיה הרבה בריאות../images/Emo24.gif

הכי חשוב שתהיי בריאה. את יכולה להביא עזרה לנקיונות בתשלום באופן חד פעמי. בשבועים שלפני פסח קשה למצוא מנקה פנויה אז כדאי להקדים

סגלה

New member
ראשית

תנחומים לבעלך ושלא תדעו עוד צער. ושנית בהצלחה לך ועוד הרבה שנים עם הרבה איכות חיים.

Navva

New member
תנחומים, שאלה ואיחולים

תנחומי לבעלך, שידע ימים טובים יותר. לגביר רצפת האגן, אך יודים שרצפת האגן נפולה? ולך בתיה- הניתוח יביא מזור וישפר את איכות חייך. נאוה ככה זה בחיים, הכל מתערבב בהכול

נועם@בת

New member
הממ.... קרוב לים

יש שם חוף יפה עם שובר גלים ומסעדות. לא זוכרת איזה רובע זה. בתיה

נועם@בת

New member
הוא לא שבור

אחיו היה אדם מבוגר מאוד, והיה חולה כמה שנים. הוא נגאל מיסוריו. עצוב לאבד אח, עודו אח בכור דומיננטי מאוד בחייו. רק שבוע לפני כן מלאה שנה למותה של חמותי, כך שצירוף המקרים הזה לא הקל. אבל מאחר ואחיו סבל כל כך יש בזה משום הקלה. בתיה

למעלה