בוקר טוב, יוליקה, לא עצרנו בגן

בוקר טוב, יוליקה, לא עצרנו בגן

נר, רק עברנו שם. וכן, ראינו את גדר ההפרדה, מהמצפה שלידו נמצאת המצבה לעליזה, הילדה שנרצחה שם. ועברנו על רכס הגלבוע, למעלה, מהר להר, היינו גם בקניון הבזלת ליד בית שאן, ביקרנו במירב, הקיבוץ הדתי וראינו מרחוק את מלכישוע.

בקר טוב ! לתשומת לבכם!

מי שמעוניינת למסור או למכור שולחן לפינת האוכל שנפתח, גם בלי כסאות רק שולחן , אשמח מאוד שתנצור איתי קשר במסר !!!

deebeebee

New member
בוקר טוב וחם

האם המוסד גונב זהות, ועוד מאזרחים ישראלים שיש להם אזרחות כפולה?

פלומה בקר טוב !!! עכשיו שאת

איתנו נעים לי לברך אותך, יום הולדת שמח !! ושתמיד תחגגי חגים שמחים בבריאות ובשמחה !

בטעות שלחתי צילום מהצד !

עכשיו מקדימה ! זה היה סיפון של פעם שצבעתי אותו בשביל הבת שלי !

יוליקה

Member
מנהל
DBB זה לא רק גניבת הזהות

התסבוכת הדיפלומטית שנגררת עם זה... אומרים שמאיר דגן חושב על כל פרט....אז איך זה התגלה?? כניראה שהיו חורים בתכנון עד הסוף - חבל!!

deebeebee

New member
תקריות דיפלומטיות לא חסרות לנו

אבל העובדה שהמוסד מסכן חיים ישראלים ובני משפחותיהם התמימים היא פשע.

די בי בי, אני חושבת שאנחנו לא

צריכים להעביר ביקורת לגבי המוסד, ראשית אף אחד לא יודע בדיוק מה היה שם ואם בכלל. ואין לנו ידע על ההחלטות שלהם, לפני שמעבירים ביקורת על נושא מסויים, חייבים ללמוד טוב טוב את הנושא, בנקודה זו , יפה השתיקה !!!

deebeebee

New member
לאהל'ה---

עברו ימי הפרות הקדושות. לא מפריעה לי הריגת מבחוח- צדיק הוא לא היה והגיע לו למות, אבל זה לא אומר שהמוסד חייב לבצע את זה באופן הזה.

מסתבר שמאיר דגן לא חושב על כל פרט.

לאחר מעשה - צילומי המעקב בבית המלון שהיו צפויים, קלות זהוי הדרכונים המזויפים - בדרכון בריטי אין פספורט של איש מחייך - ובדרכונים המויימים האלו האנים חייכו, ואז התסבוכת לקיחת זהות של אשרחי מדינה אחרת... הכל מעיד על מי שמתהלל כמפתח... אבל הצליחו להרוג.

deebeebee

New member
אם יוכח שזו עבודת המוסד

חובה על דגן וביבי להתפטר מיד כי אי אפשר לעבור לסדר היום כשמסכנים אזרחים תמימים בכך שמשתמשים בזהותם לביצוע פעולות כאלה!

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב - מתכוננת ל"פלישת" המשפחה

יהודית, העיקר שחוויתם את אזור מגורי. ששי שבת מגיעים אלי כל משפחתי היקרה הילדים, הנכדים, אחי ומשפחתו ואמא שלי.... מזג האויר מסביר לנו פנים אני נכנסת למטבח עוד מעט... תגידו לי, האם יש משהו יפה יותר מצחוק של תינוק?

deebeebee

New member
צודקת יוליקה

צחוק של תינוק מדהים. אני תשושה, אין טיפול היום ולכן מתכוונת לנוח ולהתבטל בבית היום.

ערב טוב, רק עכשיו הספקתי

להציץ. ומחר אני נוסעת לירושלים, לעין כרם לקונצרט. אז נתקרא ביום שבת. שבת שלום לכולכם.

אפי 7

New member
היום הסתובבתי בעין כרם

לא טיול - סתם שוטטות בחברה נעימה המקום משרה שלווה ונעימות

למעלה