בוקר טוב חברים שלי

bimbo.

New member
בוקר טוב חברים שלי../images/Emo141.gif

אמי - ברוכה השבה ממרחקים. מחכה לסיפורים שלך, עם תמונות והומור, כרגיל. מיה בסגול - ברוכה המצטרפת. כבר גילית שאנחנו נחמדים, נכון? יפה כפיר - את לא צריכה לחכות 6 שנים. אנחנו מקבלים גם בני תשחורת בני שבע עשרה. ברוכה הבאה. ובכלל, כיף להיות אתכם

מנורה

New member
.בוקר טוב ידידי היקרים../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

ושיהיה לכם יום כתום

emmy5

New member
בוקר טוב חברים יקרים../images/Emo96.gif../images/Emo24.gif

קפה חם אבל חלב אין לי ...עוד מעט אני מתחילה עם הקניות לשבת ...חופש זה טוב ,אבל חייבים לחזור לחיים של יום יום ..

בוקר טוב ../images/Emo42.gif מרגישים סופ"ש.....

השבוע עבר לי בצ'יק לא הס]קתי לומר ג'ק רובינסון וכבר יום חמישי...ככה זה כשכל יום יש תוכנית שמעיפה מהבית מוקדם ומחזירה אותך על 4..עייפה עייפה....
והלוואי שזו תהיה תמיד ההרגשה, שיש בשביל מה לקום בבוקר....שמשהו מחכה לי ורק לי שאסדר\ אארגן\אטפל...בקיצור שאני תורמת...שהעובדה שיצאתי ממעגל העבודה היצרני - לא מוציאה אותי מחוץ לעניינים.. כי ההרגשה של להיות לא תורמת ולא מתחדשת הרגשה ר-ע-ה!!! והלילה חלמתי שהייתי בים...נכנסתי למים עמוקים וקרים, כל כך קרים היו המים שאנשים עמדו על קו המים ולא נכנסו.. ורק אני נכנסתי למים עקב בצד אגודל...זוכרת שהסתכלתי על עצמי וראיתי את עצמי לבושה בבגד ים שלם כהה....ורזה רזה... זה כנראה איתות מהתת מודע להחליף למהלך שני את תוכנית הדיאטה....נו טוףףףףף

yaely2

New member
מנהל
בוקר טוב כולם שתזכו רק לטוב ביותר

שלום חברים, אוהבת אתכם על אמת
קמתי רק לפני 5 דקות. קראו את מה שכתבה חברתי חונה ותבינו מה קורה לי. אתמול בלילה הייתי מה זה שפוכה ישנתי וישנתי למרות שהשעון צלצל. הגוף ממש מרפא את עצמו. מאחלת לכולם רק את הטוב שבטוב.

HAVA159

New member
emmy5 ../images/Emo24.gif

אמי שמחתי לדבר איתך היום קצת מלא, לי מידי אך בערב אכתוב לך יותר. אוהבת
hava

emmy5

New member
יעלוש ,בוקר טוב ...שמעתי שהשינה..

נותן בריאות ..אז קדימה ...למה לנו להתייף

נֵנָה

New member
בראנץ' טוב לכם ../images/Emo140.gif

בימים האחרונים נאלצתי להתעורר מוקדם יותר מהרגיל, בגלל בעלי מקצוע שהגיע אלינו בבקר. היום הרשיתי לעצמי להתעורר יותר מאוחר ... אומרים שבשינה הגוף גדל, אז אולי זה יעזור לנו "לגדול" ולא להתכווץ
רק שנגדל לגובה ולא לרוחב
יום נעים לכולכם

emmy5

New member
ננהל'ה צהוריים טובים ...../images/Emo24.gif

מה שלומך? אותך לא כל כך ראיתי ...ואני ממש מבולבלת , לא יודעת איפה ולמי להסתכל ..אני כל כך מאושרת היום .. יום חמישי ..אבל העוזרת לא היתה צריכה להגיע ..אני היום חופשיה ..

הלוואי שיכולתי לישון כמוך....

לא משנה באיזו שעה אני הולכת לישון השעון הביולוגי שלי מעיר אותי בסביבות 6...שלא לדבר שלפעמים השלפוחית מטרידה אפילו מוקדם יותר (

למעלה