בוקר טוב חברים!.דעתי חדה וברורה על השוק

בוקר טוב חברים!.דעתי חדה וברורה על השוק

אין שום חדש מתמול שלשום ממש אבל ממש לא משנה האם סרקוזי או פראנסאה אולה או איך שלא כותבים את השם שלו
נשיא צרפת.שום מנהיג לא ילחץ על ספוט של מכונת ההצלה הארופאית היא פשוט תעצור לבד באיזה שהוא שלב אך זה לא הנושא כעת.השוק דישדש לאחרונה בגבול 1150 עד 1170 היום זה אולי יתרחב ל1135 או 1140 אך זה בדיוק כל ההבדל בין סוחר גדול לסוחר קטן.סוחר גדול מזהה מגמה לפני שהתחילה סוחר קטן מצטרף אליה הא והסוחר המטומטם נכנס שניה לפני שמתהפכת.אני רואה את השוק עוד השבוע חוזר למעל 1165 שכל אחד יסחר את זה איך שמבין.מעולם לא התרגשתי מהאגרסיות של החברה במזרח המלוכסנים תמיד דרמטיים הפסיכולוגיית שוק הזו בעוכרי הסוחר הקטן וקל וחומר אצל המטומטם.בהצלחה!

asicohen23

New member
מחזק את דעתך

אני מתחייב על במה זו , שאם המעוף לא ירוק היום עד סוף המסחר לא תראו אותי כאן על
דפי הפורום לפחות לחודש !
תזכרו השעה עכשיו 9:18 ,החוזים מעל אחוז למעלה , ואני מתחייב שהמעוף ירוק היום עד לסיום המסחר, אני כבר מחכה לפתיחה למצע את הפוטים הכתובים , מדובר על סדרי עולם
שהפוטים יהיו היום אדומים , ושהשוק יהיה ירוק ,
נדבר כשזה יקרה..
יום מוצלח...

אסי יקירי על זה בדיוק דברתי.ההבדלים!

כשהשוק יהיה ירוק אני בחוץ את החבילה שלי עשיתי זה ההבדל בין גב כהן מחדרה לאסי כהן מ. . . בהצלחה!

ישי בשר ....מבין עניין

בוקר טוב ,חיים ....אורך רוח הפעם....והרבה סבלנות ....רק קריסה של חוזי הסנופלינג יסב נזקים

gofast

New member
אסי תותח על, כתבת פוט 1030 עובר 800 יכפיל

את עצמו, ובכן היעד לא רחוק אנחנו כבר 1400 ש"ח, עוד 200 ליעד.
השאלה אם למכור ביעד או לחכות להכפלה ?

אלברט101

New member
לדעתי מקסימום יתקן עד 1140

מתחת ל-1140 השוק שלילי
בהצלחה למנחשים.
מה עם המנהל אין לא דעה על השוק?

1yosse

New member
האם שוק לא ברור לניחוש לפי

מה שקרה אתמול והיום עד כה? אם יורדים מ45-47(ולא לכמה שניות) נראה 1132 כנגד 54-57 שהתנגדה. באמצע דישדוש של 10-12 נק וציאה ממנו נקבל עוד 10 נק'. סתם ניחוש.

bogii

New member
פרנסואה הולנד יעני צרפת הולנד

ככה אולי תזכור את השם

למעלה