בוקר טוב ושובע מקסים! אני צריכה עזרה

בוקר טוב ושובע מקסים! אני צריכה עזרה

באאוטלוק נגיד ששלחתי מייל וקיבלתי הודעה שהוא נשלח ואח"כ הודעה שהוא ניקרא. איך אני יכולה לשמור את המייל עם כל ההודעות הקשורות אליו ביחד, שאוכל אח"כ להראות מתי נישלח, מתי הגיע, מתח ניקרא...... תודה

kelim

New member
שמירת הודעות קשורות באופן אוטומטי

באאוטלוק יש מערכת לא רעה לחיפוש א. ברגע שיש הודעה קשורה מופיעה בראש כל הודעה על רקע צהוב הודעה "לחץ כאן למציאת הודעות מקושרות" ב. אם לוחצים עם הכפתור הימני של העכבר על שם השולח שבמייל שקיבלת, בתפריט שייפתח תוכלי למצוא "מצא את כל"...ובתפריט המשנה -> "ההודעות המקושרות" ג. בכרטיסיה של אנשי הקשר יש לכל איש קשר לשונית שנקראת "פעילויות". לחיצה עליה והמערכת מתחילה לחפש את כל המיילים של איש הקשר הזה ד. אם את יכולה תעברי ל Gmail שם זה הרבה הרבה הרבה יותר נוח אשמח לענות על שאלות נוספות בנושאי Office תודה הוגו www.hugoshimron.co.il www.class4u.co.il

kelim

New member
ברור

מה שנמחק נמחק ...אבל למה את מוחקת הודעות בכלל? המחשבים היום מסוגלים לשמור כמות גדולה של חומר. אם יש לך בעיה בארגון שאת חייבת למחוק אז אין ברירה אלא לשמור את ההודעות החשובות במחשב לא באאוטלוק

kelim

New member
gmail

אגב יש להם מימשק מדהים לטלפון הסלולרי. מי שנייד ורוצה לקרוא אימיילים בלי להתחבר לכלום זה נוח נורא

למעלה