בוקר טוב, ושהפמנסטיות לא תכעסנה

בוקר טוב, ושהפמנסטיות לא תכעסנה

המטרה היא להעלות חיוך איש אחד פוטר מעבודתו. הוא הלך לחבר בעל סופרמרקט וביקש ממנו עבודה. החבר אמר : "אין בעיה, אתה תהיה מוכר, אבל אני אוהב שהמוכרים שלי דוחפים מוצרים נוספים ללקוחות". בדיוק נכנסה לקוחה, אז הוא אמר לו : "שים לב לביצוע : הלקוחה ביקשה מנקה שמשות". בעל העסק נתן לה ואמר: "בבקשה גברתי, אולי אני יכול להציע לך גם מבריק רהיטים"? "למה אני צריכה"? שאלה הלקוחה, "אם השמשות יבריקו, אז הלכלוך על הרהיטים יהיה בולט", אמר. "באמת אתה צודק" ענתה. וכך היא קנתה את שני המוצרים והלכה שמחה. "אתה רואה", אמר בעל העסק לחבר שלו, "ככה אני אוהב"! פתאום נכנסה לקוחה נוספת והבעלים אמר לחברו "גש וטפל בה, באותו סגנון". הלקוחה: "אני מבקשת חבילת טמפונים". העובד מביא לה ואומר: "בבקשה גבירתי, אולי אני יכול להציע לך גם מנקה שמשות ומבריק רהיטים"? הלקוחה: "למה אני צריכה את זה"? העובד: "תראי, אם שבוע לא תוכלי להזדיין, אז לפחות תנקי את הבית".

../images/Emo6.gif אפשר להציע לך כוס קפה?

איש אחד יושב בבית קפה עם ספל קפה מסתכל על הספל אבל לא שותה בא איש אחר שותה לו את כל הקפה ושואל: "מה נשמע?" האיש משיב לו: " לא טוב" הוא שואל אותו:" למה?" והוא עונה לו: "פיטרו אותי מהעבודה הלכתי לחניון,ראיתי שגנבו לי את המכונית באתי הביתה וראיתי שאשתי בוגדת בי עם הגנן". "ומה עשית?" שואל אותו האיש האחר והוא עונה לו: "רציתי להתאבד אבל עכשיו אתה באת ושתית לי את כל הרעל".

טליה1233

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אחלה בדיחה חחחחחחחחחחח כל הכבוד שוש

צילוש43

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifבוקר אור בוקר טוב כי...

היום פעמים כי טוב
רונצ'וק פתחת בהתנצלות אזי מי אני שאכעס
העיקר שתמשיך להיות מבריק ולא רק לרהיטים
כאן באזורי השמש זורחת
מבן ענן אחד או שניים ולכם חיוך שולחת לפני יציאה ליום נוסף
ורק סיימתי לכתוב הופסססס יורד לו טיפטף במיוחד לזוהרת שלשלוליות דוהרת
יום טוב לך ולכולם

צילוש בוקר טוב לך, ומלאי טיפות

כזההההההההה שיגרום לך שמחה בכל דקה לשניה וקרני שמש שיחייכו לך תמיד אל תפסיקי לחייך

ניקו 45

New member
שובבה צילושק'ה ../images/Emo6.gif

אהבתייייייייייייייי (שימי לב לטביעת האצבעות אמממממ
)

ניקו 45

New member
אופטימי 10 ואדית קצת נעלמו לי ../images/Emo215.gif

לאן נע(א)למתם חברים/ות ? שובו לקצת ... לפה

ערב טוב לכולם

אוףףףףףףףףףף אחרי שכתבתי הודעה ארוכה כאורך הגלות, בא הדוואר של תפוז ופתח בעיצומים, "כבד לי , לא יכול לסחוב כל כך הרבה, משכורת לא משכורת וכו' וכו',......... ולא הסכים לשלוח את ההודעה, "כבר יבשו עיני מדמעות..............." זהו אז על אפו וחמותו, אנסה לכתוב שוב ואל דאגה כבר הזמנתי שליח אחר ......... אז ככה, הבטיחו לנו גשם , נו שיין, ירד גישמון, מה יהיה............ נראה לי ניקולה שאתה צריך לרדת למקווה של הארי הקדוש, לטבול שם לפנות בוקר שבע פעמים במים הקפואים, ואולי אז ירחם יושב שמים עלינו ויפתח את ארובותיו. ומדוע נידבתי אותך, אתה בודאי ישר מזדעק, ובכן, א' לעניות דעתי אתה בזמן האחרון "התקרבת לבורא " - תרתי משמע
ואם לא לאיש צדיק תמים וישר לבב כמוך לא יקשיב יושב שמים אז למי כן ..........??? ובנימה אופטימית זו תרשו לי להוסיף בדיחה חמודה הזקנה והבייגלה זקנה אחת מוכרת בפינת רחוב בייגלה בשקל ליחידה. אדם שעובד בבניין סמוך עובר כל יום בשעת הפסקת הצהריים בפינה, ומשום שהוא חש רחמים כלפי הזקנה הוא נותן לה שקל, אך לא לוקח דבר בתמורה. כך נמשך המצב שלוש שנים, מבלי שמילה אחת הוחלפה ביניהם. יום אחד הוא עובר כהרגלו לידה, ונותן לה שקל. והיא בפעם הראשונה, פונה אליו בדברים: "אדוני הצעיר, אני ממש מודה לך על התמדתך, אתה בהחלט לקוח חשוב. אבל אני חייבת ליידע אותך שמזה שבוע... המחיר עלה לשקל וחצי". **************************************** המון המון אהבה לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

ערב טוב לכווולם../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

כמה נחמד לחזור מוקדם מיום עבודה ולקרוא את כל הבדיחות אמממ חייכתם אותי בשעה זו
ולגבי מזג האוויר אמממ לא גשם לא גשמון לא כלום טיפה רוח אבל לא רציני אני עדיין עם מזגן בעבודה עדיין עם שרוול קצר גררר ועדיין מעמידה את כולם בהפסקת הקפה שלהם לרקוד את ריקוד הגשם נה נני נננה נה
שיהיה המשך ערב חביב לכווולם
ומשהו קטנצ'יק גם ממני: בחור עורך קניות בסופרמרקט . עובר ליד גברת נחמדה והיא מנידה אליו ראש לשלום. הבחור לא זוכר אותה , חוכך בראשו ואומר : 'סליחה, נורא לא נעים לי , אבל אנחנו מכירים ?' ' כן' היא אומרת. ' אני חושבת שאתה האבא של אחד הילדים שלי'. הוא נכנס לשוק, מעביר את כל 10 השנים האחרונות מול העיניים ומנסה להיזכר , אבל הרי הוא לא בגד באשתו מאז הנישואין. ' או, אלוהים. את החשפנית ממסיבת הרווקות שלי? זו שצ'יקמקתי על שולחן הסנוקר כשכל החבר'ה מריעים מסביב? והחברה שלך חובטת בי בישבני עם סלרי רטוב, נכון?' 'לא נראה לי ' היא עונה 'אני המורה של הבן שלך
רק טוב!!!

למעלה