בוקר טוב ושבת שלום

אתיר

New member
בוקר טוב ושבת שלום

מסתמנת שבת יפה היום, אולי נלך בבוקר לבריכה, אח"כ נראה... יש איזה XXXסון קטן , למרות שמחוץ לחוק..... ואולי אם יהיה חשק כח וסבלנות נתחיל קצת "פסח".... בסך הכל נראה שיהיה טוב. מאחלת החלמה מהירה לכל החולים, ושתהיה לכולנו שבת שלום

בוקר אור , שקט בבית

כולם ישנים, אנחנו מזומנים לפיקניק משפחתי באזור המרכז.

שבת שלום ובוקר טוב.

נותנים דגש היום להכנת אלבום השורשים של הצעיר, אז נשאר בבית רב היום. נהנה קצת כמובן מהשמש בחוץ.

לפyמים

New member
שבת שלום והחלמה לחולים

אלינו באים אורחים היום - אמא שלי, אחותי ובעלה. כמובן שהתחלתי להכין דברים מיום חמישי, כי אתמול לא הייתי בבית. גם לי יש איזה איקס אחד או 2 לעשות. אולי נבקש מגיסי לעזור לבעלי לתלות כמה דברים כבדים מאוד, שצריך 2 לעשות את זה. הבנות כבר מחכות בקוצר רוח לביקור, מתות על אחותי ועל אמא שלי וגם על גיסי. איזה הבדל זה לעומת הצד השני.

חני ב

New member
את באמת אחת מאלה

שמשתעבדים לניקיונות כי פסח הגיע? ושבת שלום לכולם.

אתיר

New member
משתעבדת ? ממש לא

אבל מכיוון שיש לי עדיין את יצר ההאגירה, אני פשוט נהנית לסדר ולהעיף, אז יוצא יחד עם פסח מה רע??? ואפרופו, איזה רוחות שיש אצלנו..... אמנם שמש אבל המון רוח.. מה שאומר שהXXX יתייבש במהירות.

מירי,

New member
שבת שלום!

הקטנה קמה כבר ב 0600... הגדולים יושבים ללמוד למבחנים... אני... מנסה להתאושש... יד ימין שלי לא מתפקדת וגם זה רק כשאני "על" כדורים

לפyמים

New member
תפסיקי מוצרי חלב ותתחילי לשתות

הסתדרנו מצויין. לפייסל לא הגענו אבל למתחם רגבה כן. גילינו שם את שיפודי התקווה ונהננו. שירות מדהים במגה למרות של כל כך זול.

מירי,

New member
כאילו... זה קצת סותר את עצמו...

אם אני אפסיק מוצרי חלב איך אני אשתה (5-6 כוסות ביום) נס עם חלב?

מירי,

New member
אייייייכס....../images/Emo5.gif

תגידי, לא מספיק שכואב לי? מגיע לי עוד עונש?

מירי,

New member
מאמא שלי ../images/Emo3.gif

כבר חודשים אני סובלת מהכתף, ביום חמישי התחיל התקף ששיתק לי את כל היד ושילח אותי לבי"ח. אמא לי את ההתקף הראשון שלה עברה בערל בגיל הזה....

למעלה