בוקר טוב ושבת שלום....סתיו..סתיו..ס

maxima

New member
בוקר טוב ושבת שלום....סתיו..סתיו..ס

ריח סתיו באויר ברום עננים אפורים, טיפטוף גשם ראשון מותיר סימניו על אבק הדרכים. תרה את שביל חיי בדרכים אני מהלכת אולי ישטוף הגשם את האבק מדרכך המצטלבת. רוח סתיו נושבת אובך ועלי שלכת, כסומא דרכי מגששת, אולי אפגוש בך ותאיר את שביליי.

zoika

New member
בוקר אור מקסימה

ודרכך מואר כבר תמיד על ידך.........

zahavashanny

New member
בוקר טוב מ'קסימה וזויקה שבת שלום |@

בוקר טוב ונעים לכולכם שם עם שיר קטן בלב וגם בכתב ממש כייף כמה אני מקנא באנשים שיודעים לכתוב ולבטא את ליבם בשיר תיהיה דרככם צלחה בשירה ובכתובים ובאשר תלכן. ממש נהנית מהכותבים פה בפורום , אתמול חלק מכם ממש כתבו בנושא הסתיו להגיד כתב מקסים, פורפור כמה יפה כתבת וגם את חן ומקסימה שכותבת כל הזמן ואת סודית לא ידעתי שגם את בכותבות שירה כל כך מקסימה. בקיצר יש לי הרבה מה לקרוא כל בוקר ולפעמים גם בערב. יש בכל זאת משהו מיוחד בפורום הזה. זה פשוט כייף כל פעם מחדש לשבת ולקרוא ולהנות מכם. טוב מספיק להבוקר שיהיה לכולכם שבת שלום שבת שקטה ונעימה
ממני פה בנירובי. ובקרוב ביום שלישי בארץ

חן (*_*)

New member
בוקר טוב ושבת שלום../images/Emo24.gif

אז מה אם אגיד בוקר טוב בצורה "שמאלצית" - בא לי
התעוררתי עם חיוך בבוקרו של יום פקחתי את עיני, והצצתי מהחלון- ומבעד לחלוני, השמיים תכולים חשרות עננים בגווני האפור,לאיטם נעים צמרות העצים נדות ברוח הקלה. נשבר החמסין, איזו הקלה. מידי פעם, אחת למספר רגעים מציצה השמש מבין העננים כאילו מחייכת אלי במסתור מוסיפה גווני כתום ליום האפור לוכדת את הבוקר לרגע קט בקרניה ואותי.....מאירה וצובעת בצבעיה גוונים שונים של אש, זהב וצהוב חבר´ה- אוהבת אתכם- שיהיה לנו רק טוב !!!

בוקר לכולם../images/Emo6.gif

הלכתי לישון ב3 לא ברור לי למה אני ערה בכלל. רקדנו אתמול בלילה בכפר מסריק תשמעו.. ממש נהדר פיצוץ של אנשים, בחיי , התחלתי להבין מה הפסדתי בשעות הרבות שישבתי בחורף מול הגולם הזה שקוראים לו מחשב.

שילה1

New member
דפקא לכפר מסריק יש שם של "שוק

בשר"... על כן שמחה מאוד שנהניתם! ולא הפסדת כלום.כל דבר בזמנו,ועת לכל פעילות...

שוק בשר?

למה? היו שם המון אנשים כולל זוגות כמונו. פגשנו שם חברות שלנו שנהנות לרקוד. המוזיקה קצת מיושנת אבל האווירה טובה. תגידי איך בווינגס?

חן (*_*)

New member
פורפור../images/Emo66.gifאיזה כייף לAך../images/Emo24.gif

שנים רקדתי עד לאחרונה, כאשר "נדפקה" לי הברך באמסטרדם. אחרי 2-3 ריקודים אני מתיישבת עם כאבי תופת
ומתבוננת ברוקדים בקנאה.

חן ../images/Emo6.gif

שאני אגיד לך? חבישה אלסטית וולטרן? לערב אחד ההההההההה. וסלאו בטח שתוכלי לרקוד.

maxima

New member
יפה חן ..אהבתי.........

רק שאצלי יש רוח קרירה מרגישים את הסתיו

טוסקה

New member
בוקר טוב לכולם ושבת של כייף../images/Emo140.gif

שמתם לב כמה שירים כותבים על הסתיו? כמעט כמו על האביב

חן (*_*)

New member
שב"ש טוסקה../images/Emo24.gifכנראה שזה הסתיו../images/Emo13.gif

מעורר את האדם להרהורים וכתיבה. מעניין שבסתיו הכתיבה מעט נוגה(האפרוריות?), ובאביב מחוייכת וצוהלת(הפריחה מן הסתם)

טוסקה

New member
היי חן ../images/Emo13.gif אכן, זה הסתיו, עם הענן

ועם הרוח המלטף. ואם אתה סתם ציניקן, בכל זאת זה צובט בלב... מי מביא לכאן את השיר הזה?

kessem

New member
רוח סתיו

אל תתבייש, היה עצוב. אל תצטער, אם תצטער: זאת היא עונה כזאת, חבוב, זה רק הסתיו וזה עובר. לך ערירי בליל העיר, הבט לרום, חפש כוכב, מותר, מותר גם לצעיר להיות טיפה זקן בסתיו. זה הסתיו עם הענן ועם הרוח המיבב, ואם אתה סתם ציניקן בכל זאת זה צובט בלב. הנה באוירה כזאת לנערה שוב אין אומרים: "הי, בובה, מותק, בואי לרקוד" - אלא: "הביטי, ליל סתוים..." אתה צוחק: "שטויות, שטויות". מן התרגשות, "הו, מה פתאום..." אז למה זר סיתוניות שלחת לילדה שלשום? זה הסתיו עם הענן... דמעה, אל תתאדם, חבר, היא לא תגרום שום נזקים. תאמר: "זה גשם לא יותר", אבל הן שנינו זאת יודעים. זה הסתיו עם הענן... יחיאל מוהר

למעלה