בוקר טוב ושבוע ניפלא

לי לו ש

New member
../images/Emo42.gifבוקר../images/Emo24.gifטוב../images/Emo42.gif

שאלה לי אליכם יש איזושהי אמונה בקשר לאיך שהמיטה צריכה להיות ממוקמת בחדר השינה מה היא
יש פה מישהו\י שיודעים על מה אני מדברת
בבקשה לעזור זה דחוף

שיטת הפנג שואי../images/Emo45.gif

אני מאד אוהבת את התורה הזאת ופועלת המון איתה אז ככה המיטה אמורה להיות מונחת לא מול חלון ולא מול דלת כניסה לחדר אסור לישון כשהראש מונח ישירות אל דלת הכניסה הבנת אותי?

Y אחותי שיגעה אותי עם הפאנג שוואי

הזה, היא חזרה מאיזו הרצאה בנושא עם טיפים איך לסדר את חדר השינה אז ככה : לא לשים מראה מול המיטה בשני צידי המיטה שידות זהות עם מנורות זהות שליהן תמונות שיש בהם זוגיות נרות, ריחות טובים וואלה לא זוכרת מה עוד.....אבל בעיקרון הכל צריך להיות בסימן זוגיות.... אני מקווה שלה זה יעזור ( היא גרושה )

ashlaya

New member
גם אני האמנתי עד ש....

גיליתי שדווקא הכי נח לי שזה לא לי החוקרים מאשז שהמיטה עברה להיות מקבילה לארון עם בראה ענקית אני ישנה הרבה יותר טוב ויש לנו רק שידה אחת קטנה אבל בדברים אחרים אני איתם

ashlaya

New member
מתאים לי למהר

ולעשות מליוני שגיאות אז אנסה לכתוב יותר לעניין הכי חשוב בפנג שואי זה לקחת את מה שמתאים לכם ולא לעשות דברים מאולצים כי כתוב כי צריך וכו רק מה שמתאים לכם!!! ואז זה יעבוד

galia26

New member
והקירות צריכים להיות צבועים

באדום על גווניו (החדר שלנו צבוע בורוד עתיק)...מביא תשוקה ואהבה וריגושים לזוגיות! (לפי הפנג שוואי). אני אישית צבעתי את החדר כי ככה אני אוהבת לא הלכתי לפי שום תורה, סתם באה חברה ואמרה שהחדר שלנו אחלה לפי הפנג שוואי.

לי לו ש

New member
לא ממש../images/Emo4.gif

מה זאת אומרת לא מול חלון
יענו אסור שהראש שלנו יהיה מתחת לחלון
או אסור שממולינו יהיה חלון

משיייי

New member
הרגליים לכיוון הדלת

בקשר לחלון אני לא יודעת אבל יכולה לברר לך

לי לו ש

New member
תחליטו../images/Emo70.gif

אסור רגליים לכיוון הדלת או ראש
או בכלל את שתיהם

משיייי

New member
הכוונה

היא לא שאסורר אלה כתבתי שהרגליים צריכים להיות לכיוון הדלת

לימור029

New member
בוקר טוב. ועוד משהו לגבי הפנג שוואי

אסור לעולם להצמיד את המיטה הזוגית אל הקיר, אלה עם את רוצה להבריח את הבעל מהבית. חייב להיות רווח משני צידי המיטה.

משיייי

New member
ועם ישנים ככה עוד לפני

שמתחתנים אז? כי אנחנו כבר שנה ו-4 ישנים ככה הוא לא מוכן לוותר על הקיר

לימור029

New member
משיי לא לימדו אותך שאסור לישון יחד

לפני החתונה
. אספר לך משהו אמיתי חברה שלי נשואה ואמא ל-3 בנות מקסימות, ישנה עם בעלה בחדר שהמיטה היתה צמודה לקיר, היחסים בניהם היו על הפנים והוא אפילו בגד בה(נערת ליווי), ובאחת הפגישות על פנג שוואי שבהם היא היתה אז המדריכה כצופר ביקרה בבתים של כל אחת מהמשתתפים, וכשהיגעה לביתה של חברתי וראתה את המיטה צמודה לקיר נתנה לה הוראה להזיז מיד את המיטה מהקיר אם היא לא רוצה שבעלה יברח לה, ובנוסף אמרה לה לצבוע את שער הכניסה של הגינה באדום, לפרנסה, ומאז טפו טפו טפו הכל טוב אצלהם גם בזוגיות וגם בפרנסה.

משיייי

New member
כן אמרו לי משהו כזה

מה זה באמת נכון אסור לפני החתונה
ובקשר לסיפור ברור שאחרי שניתחתן המיטה לא תעמוד ליד הקיר אבל כרגע בחדר הקטנטן רק מה שחסר לנו זה מיטה באמעצת החדר וחוץ מזה שהיחסים שלנו מעולים -דווקא הוא זה שלפעמים מפחד שאבגוד בו חחחחחחחחחחחחחחחחחח בצחוק קנאי מה לעשות וכשלא מאמינים בכל השטויות האלה לפי דעתי זה לא קורה

למעלה