בוקר טוב וקר, אני על תקן

בוקר טוב וקר, אני על תקן ../images/Emo19.gif

בוקר טוב וקריר לכולן, ובמיוחד לכל האמהות הטריות שמגלות שסופ"ש פלוס אחד, זה לא ממש חופש... בשאיפה אעביר לפאב מחר את כל הברכות שלכן - אז אם מישהי עוד לא ניצלה את ההזדמנות... זה הזמן ! ואני... למרות המון לימודים שצפויים היום אני מתפקדת על תקן
- ההורים והסבאסבתא באים לקפה ועוגה ב-10... אז אפיתי בתבנית שקעים עוגת פירות יבשים מושקעת שיצאה נהדר, ועכשיו באותה תבנית נאפית לה עוגת תפוחים שהיא מנסיון פשוט עוגה מנחמת ונפלאה... אז זה אמנם מאוד מאוד ראשוני, אבל זה כבר שיפור ניכר על יכולותיי בעבר.

בוקר נהדר וכל הכבוד הילה !

בפעם הבאה תקבלי מתכונים קלים-קלים שתמיד מצליחים.

T i k t a k i t

New member
בוקר טוב

וכל הכבוד על ה
יות על הבוקר
אגב,אפשר את מתכון עוגת התפוחים? מאוד אוהבים אצלנו עוגות תפוחים,אז אשמח לעוד מתכון טוב לאוסף.

אין סיבה לעוגה מנחמת, היא טעימה

אבל אם צריך היא מתפקדת על תקן המנחמת... זו עוגה סופר סופר פשוטה שכבר נתתי את המתכון שלה לא פעם, בגישת ערבב ואפה: 2-3 כוסות פרי חתוך - בד"כ תפוח ועשיתי גם עם אגסים. מערבבים ב... 3 כפות משקה אלכוהולי - אני מגוונת, קלואה, שרי, לימונצ'לו מוסיפים כוב ורבע סוכר 2 כוסות קמח תופח 1/2 כוס שמן רגיל 1/2 כוס נוזל לבחירתך (מיץ, תה וכו') ודוחפים לתנור בחום בינוני, לוקח בערך 45 דקות עד שזה אפוי מבפנים. הכמות מספיקה לתבנית רגילה לגובה בינוני. כמובן, אם אופים בתבנית שקעים, אז צריך לשים לב שזה קמח תופח (אולי להחליף בקמח רגיל ?) ולא למלא את השקעים, וזה גם לוקח פחות זמן...

למעלה