בוקר טוב וסגרירי של יום ו'

שושנה ו

New member
בוקר טוב וסגרירי של יום ו' ../images/Emo212.gif../images/Emo96.gif../images/Emo140.gif

אז זהו שהנסיך המקסים שלי לא הגיע אתמול...פיספס את האוטובוס
כנראה יגיע היום קצת באיחור.... אתמול בערב שלח אותי להביא את החולצה שקנה והוזמן עבורו בקניון, כי לא הייתה במידה שלו..... ואני חזרתי בערב עייפה אחרי כל ההתרוצצויות והדירות, ולא עשיתי כלום.... אצטרך כנראה לעשות זאת הבוקר...עד 10.... למה ? צריכה שוב לראות דירה ....אוף איזה קשה זה למכור ולקנות דירה
כשראיתי אתמול את הדירה הראשונה - חשכו עיני
המתווך הבטיח דירה מושקעת מהרצפה ועד הטפחות....עם מטבח חדש..... צנרת , מרצפות, חלונות, דלתות,תריסים- הכל חדש.... כשהגענו ראיתי בניין מוזנח...דלת אינטרקום שבורה.... מדרגות שבורות...ודירה ממש "חלום"....
לא מושקעת ולא נעליים....
איך אפשר כך לעבוד על אנשים ? .... מה הוא חושב שנפל על טיפשים או עיוורים ? לעומת זה ,הדירה השנייה הייתה יפה.... מסודרת, נקייה, גדולה ושובת לב... עם מטבח, מקלחת, חלונות ותריסים מסודרים ויפים.... קומה רביעית אבל עם מעלית.... והיום שוב צריכים ללכת לראות דירה בקומה השנייה... מקווה שזהו- ייתמו חיפושיי... אלך כעת לעיסוקיי בתקווה שאני לא מבמלבלת לכם במוח בגלל סיפורי הדירות שלי
ואני התעייפתי מתפוז שמבלבל את השרשורים וגם מוריד אותם תמיד למטה
מאמינה שכשיגיע נסיכי המקסים, יתיישב ליד המחשב ולא יתן להכנס שוב.... אז אסיים בברכת שבת נפלאה, חמימה, טעימה ומקסימה ליוצאים, לנשארים, להורים ולכל בית- ישראל באשר הם

עפרה ד

New member
בוקר שישי ../images/Emo39.gif

שושנה, מקווה שייתמו חיפושי הדירה ושתמצאי את מבוקשך במהרה
אמא אםפי, רוצה לספר לך שב12 שנות לימוד לא נדרשתי לעזרה לימודית לנסיכה כמעט בכלל ואילו בצבא - הכנתי כבר המון סיכומים, עבודות והרצאות.. לא כעונש אומנם, אבל הכנתי. כאן עבר שבוע עמוס במיוחד, בקושי הספקתי לקרא הכל, אבל נראה שהחדשים מסתגלים יפה, וגם לוותיקים הדברים מתנהלים כראוי
החתולים לא שרדו
, והילדים שלי היו השבוע עצובים מאוד. במיוחד היה קשה למתבגר הקשוח שלי, שתחת טיפולו ואחריותו מת החתול האחרון, הרגיש אשם... למרות ששניהם ידעו שהסיכוי קלוש, הלב והראש לא תמיד מסוכרנים.. צריך לפנות את הבית למתבגר, שינקה בנחת, אז צפוי לנו בוקר של טיול עם הנסיכה
, מתכננת לשוטט קצת בחנויות של רח' מסדה בחיפה ואח"כ לבקר את אמא שלי. אח"כ הקניות והבישולים, שאצלנו הם כבר מזמן המחלקה של האיש ואני רק עוזרת לו קצת
שבת שלום שתהיה

אםפי7

New member
עורפרה , רחוב מסדה זה חלק מנוף ילדותי

הייתה לי דודה אחות אמי, שהייתה אהובה עלי במיוחד, וגרה ברחוב חרמון בחיפה, ובעיר הכרמל יש רכבת תחתית שאחת מתחנותיה היא ברחוב מסדה, ושם הייתי יורדת בכל פעם שהגעתי לבקר. יש שם חנויות?

עפרה ד

New member
יש שם בדיוק מה שצריך לשיטוט של בוקר ../images/Emo8.gif

ספרים ישנים, חפצי אומנות ועתיקות, יד שניה ואיזה בית קפה או שניים.

אםפי7

New member
אולי בחופש פסח, אקח את ילדי לטיול במחוזות

ילדותי, לפי התיאור שלך זה נשמע מקום מעניין, האם יש עדין תחנת רכבת תחתית ברחוב מסדה?

עפרה ד

New member
כן, אבל לא בטוחה שבאזור של החנויות... אנחנו

היינו בחלק שקרוב לרח' בלפור.

סמדר בנ

New member
מצטערת על החתולים ../images/Emo54.gif

תמיד עצוב שחיה מתה. רח מסדה.... מזכיר את ימי לימודי בטכניון, אבל אז לא היו שם כל הדברים היפים שאת מתארת.

Rainbow100

New member
בוקר מצויין ואצלי בלב המון ../images/Emo42.gif

הטירון שלי עוד מעט בדרך הביתה
!!! שבת שלום לכוללללם

היי קשת אזה יופי../images/Emo13.gif

נפלא וכיף, הטירון שלי יגיע בשבוע הבא ואז אוכל לראות אותו במדים ושוב להתרגש וקצת להזיל דמעה.. איך היה לו בגיבוש ? שתהייה לכם שבת קסומה יחד.

אםפי7

New member
בוקר טוב אחרי לילה של ניקיונות

קמתי ממש מאוחר יחסית ליום שישי בבוקר,
אתמול בן הזקונים ואני סיימנו את הבית לפסח להוציא את המטבח
הוא ניקה את המקלדת של המחשב, אז האותיות קופצות במיוחד הךךךך.... נאכל במטבח, אנחנו קצת מאוד השבת- בן זקונים, מתלבט, ואני. השריונר נשאר בבסיס, החיבור על תזונה אמנםך רק עמוד וחצי אבל עבר
את המפקד. אצל בתי שגרה באי לא הגיעו עדין המצרכים שהזמינה לפסח, ואני דואגת
:מה יאכלו? אולי אשלח לה את הדג של עומר
גם דג וגם זהב. מה דעתך , עומר? אז שתהיה שבת מקסימה ולכל האמהות שהחייליםך והחיילות שלהם באים לשבת, תהנו בכייף.. שלי מגיע שבוע הבא לשבת... נוסע חזרה בראשון וחוזר לליל הסדר, ...אי-גיון.

יפה לך שסיימת הנקיונות

באמת חריצות לשמה עם בן זקונים כזה מועיל ממש כל הכבוד! אצלי בשבת זו יש בית ריק הטירון שלי ייצא בשבוע הבא עד לאחרי החג שזה נפלא ומשמח. אז השבת הבישולים אצלי "בקטנה" ואני נהנית ממזג האויר הנפלא והחם שהגיע אלינו. הפריחה בגליל שלנו בשלל צבעים וריחות פשוט משכר. שבת נהדרת לחיילים שיוצאים הביתה , לאמהות המאושרות- גם לאבות כמובן. בישולים טעימים לכל המבשלום והמארחות.. לשושנה מזל טוב זה היום נכון ? ובהצלחה עם הדירה החדשה. שבת קסומה

iimmaa

New member
אםפי 7 - בואי נתחלף !

הגולנצ"יק שלי מוכן לנסוע הלוך וחזור - אפילו פעמיים ובתנאי שישב עימנו לשולחן הסדר . אבל מה לעשות - כבר שנה שלישית ברציפות שבליל הסדר הוא בצבא . אכן כן - בכל סדרי הפסח בשרות הצבאי - הוא בצבא . אי- גיון ? אם מישהו שם היה קצת בעל חזון ומעוף אולי היו שמים לב מבעוד מועד איזה גדוד סגר בשנה שעברה , ולפני שנתיים , ואולי מגיע לו הפעם להיות בבית . אז את - אל תקטרי . תגידי יפה תודה על מה שיש . חג שמח !

אםפי7

New member
אמא אמא את צודקת אסור לקטר

צריך לקבל בשמחה כל מצב שבו צה"ל שולח את הילד לשבת, או לחג או לרגילה. קראתי כאן על כל החיילים שנפגשו ו/או שרתו עם בנים של... אז אולי יש כאן אמא שהבן שלה באימון מתקדם בשיריון?

בוקר טוב ../images/Emo42.gif

אצלי סגרירי. בחוץ וגם בלב. פרט לעובדה שמזג האוויר משפיע על מצב הרוח שלי באופן ישיר , גם החייל לא מגיע , ולמרות שיש אפשרות לבקר אותו מחר - החליט שרוצה לנוח (אם כי היה לו שבוע ממש נחמד - סד"ח - ולא מעייף במיוחד). שבוע הבא שבוע שטח. מנסה לרומם את מצב הרוח שלי עם בצק שמרים לסינרול : אולי במקביל לתפיחה ולהתרוממות של הבצק - מצב הרוח שלי יעלה מפלס. שבת שלום לכל החיילים , הבאים והנשארים וכמובן להוריהם.

מישהו קופץ לקפה קצת לפני שנכנסת השבת

ולפני שאני נכנסת למיטה ? ובאותה הזדמנות תכירו את אצבעות כף ידי השמאלית
וממש עכשיו התקשר גולנצ'יק לאחל שבת שלום. אמר שהולך לשחק כדורגל. ניסיתי (איזו נודניקית אני) לשכנע אותו שאולי בכ"ז נגיע מחר. קיבלתי תשובה החלטית : לא !!! אז אמרתי שאולי נשלח לו כמה דברים עם ההורים של ש'. אמר שגם הם לא מגיעים. אולי עם ההורים של נ' ? - נכון. גם הם לא מגיעים. נראה כאילו עשו קנונייה נגד ההורים , שלא נגיע. יודעים מה ? כנראה שהם כל כך התחזקו נפשית עד שאין להם שוב צורך בחיזוקים. ואם זה כך - אין מאושרת ממני

שבת שלום לך, נידמה לי ש -500 מ' ממך יש משפחה

שמתה לעוגיות כאלו (בעיקר אם המשפחה, שהעוגה הזו מתאימה לה כעת בול לקפה) !

מצטערת , קראתי אותך מאוחר מידי , ואחרי שחלקן

נאכלו חמימות וטריות האחרות הועברו אחר כבוד לתא ההקפאה. אם תתפשרי על כאלה מחוממות (והן בהחלט טעימות גם מחוממות) - אני כאן.

למעלה