בוקר טוב ומקסים....חברים וחברות....

|חן חן לך טאקילה יקירתי...../images/Emo141.gif

חן חן לך טאקילה יקירתי...... שיהיה לך יום קסום ונפלא... והמון מצב רוח וחיוכים.....
שלך.... אשת המסתור ורעם**

לידיעתך.....טאקילה חמודה ../images/Emo13.gif../images/Emo20.gif

לידיעתך .. טאקוש יקירתי.... אני נמצאת בחדר נשואים נשואות... בניק חסוי... ואם תרצי לפנות אלי או לאמר דבר מה... אשוחח איתך בשמחה....טאקוש...
תודה תודה לך יקירתי על המחמאות.... וכפי שאני רואה... גם לך מגיעות מחמאות.....
המשיכי להיות מקסימה... כמו שהיית תמיד... ותמיד את נשארת חמודה.... שלך... אשת המסתור ורעם**

טאקילה~*

New member
וואוו אשת מסתור..

תודה.. אין לי אפשרות לשלוח מסר המחשב שלי חולה. את יכולה לשלוח אבל רק את שורת הנושא אני יכולה לקרוא. בכל מיקרה לפעמים אני ניכנסת לצאט אולי שם ניתראה..

צהרים טובים וקסומים שלירי המתוקה|לב

צהרים טובים וקסומים...שלירי יקירתי המתוקה
שמחתי לשוחח איתך אתמול כמה דקות בצאט, שבחדרינו נשואים נשואות. וכפי שידוע לך, הייתי בניק אחר. תודה תודה לך מתוקה ,
הרשי לי נא לאמר לך דבר מה, הישארי תמיד ותמיד..איך שהיית כה מתוקה ולבבית. אנחנו עוד נשתמע ונשוחח כאן ובצאט בחדרינו נשואים נשואות. שיהיה לך המשך יום נפלא ונעים. שלך....אשת המסתור ורעם. את יודעת הניק החדש שלי...

מדליקונת ..זאת אשת המסתור ורעם..|נש

מדליקונת מקסימונת... בבנות החדר שלנו..
ערב טוב וקסום לך יקירתי. לידיעתך מקסימונת...אני כעת בניק חדש ושמו... קסם של אישה המקורית.....
המשיכי להיות חמודה ומדליקה בחדרינו בצאט נשואים נשואות. ואנחנו נשתמע כאן בשם.... ואם לא אראה אותך היום או מחר הרשי לי נא לברכך... שתהייה לך שבת שלום ומבורך וסוף שבוע נהדר ומהנה.... לך ולכל משפחתך.
שלך.... קסם של אישה המקורית......

למעלה