בוקר טוב ומאכזב...

בוקר טוב ומאכזב...../images/Emo4.gif

בוקר טוב מה שלומכם?האמת, קצת התאכזבתי מחברי הפורום. אני חדשה בעסקי ניהול פורומים ועד כה היה נראה לי כי ההחלטה לפתיחת הפורום הצדיקה, ועדיין מצדיקה, את עצמה כיוון שאנשים נכנסים לפורום,מקבלים אוזן קשבת ואולי אף עזרה מקצועית ושני הצדדים מרוצים, אבל לומר את האמת, קצת התאכזבתי אתמול, שהיה ברצוני ליזום ולחדש את הפורום כדי שלא יהפוך ללקוני ומשעמם...החלטתי להציע תחרות לעיצוב הלוגו לפורום.... הרעיון, מסתבר, לא היה מוצלח ולא קיבל אפילו תגובה אחת. להזכירכם,גם לא היא תגובה... התלבטתי רבות אם לרשום את השורות הללו, אבל אני מדברת מתוך הלב וסליחה אם זה נשמע פגיע יותר מידי... יום נעים אורית ורית

../images/Emo23.gif את נפלאה ../images/Emo23.gif

ועושה את עבודתך נאמנה. דוקא חשבתי על הלוגו, וסליחה שלא עניתי. חשבתי אם התמונה שיש באתר של אושרי למעלה תתאים, או שכדאי משהו יותר ציורי. חשבתי על זה כבר כמה ימים גם בהקשר של להחליף את התמונה שיש היום בכניסה לפורום. משהו עם פנים. למרות שאמא שלי תהרוג אותי אם אלו יהיו הפנים של אושרי, אבל באופן כללי משהו יותר מזמין. ימים די לאים עוברים עלי ואני גם די מצוננת ואין לי כח לכלום. הפורום הזה מקסים, יש גם ימים איטיים, אין מה לעשות. ומי יודע אולי אלו הכוכבים... קיבלנו אישורים עקרוניים לתרגם מסמכים שביקשנו, ועכשיו אני צריכה לחשוב מתי להתחיל ואיך... אם יש מישהו שמעוניין לעזור במלאכת התרגום (עמוד אחד אפילו יכול לעזור)... וכבר אני פותחת הודעה עם שאלה שמתרידה אותי...
עידית

גווניבר

New member
אל תתאכזבי מאיתנו, גם אם אנו לא

יצירתיים כ"כ..
כל דבר שאני חושבת עליו הוא מקברי מידי. מה דעתך על עיגול שבמסגרת שלו יש שתי רגליים שמקיפות את העיגול (וכך נוצרות שתי רגליים עם ק"פ), ובאמצע "מועדון הרגל" (CLUB). לא מוצלח במיוחד, נכון??? אני בעד הרעיון, בל אישית לא היה לי רעיון מוצלח, אז שמרתי על זכות השתיקה

רחליקה1

New member
גן עדן, אפילו אם קצת קשה,

אנחנו לא מהזן הנשבר... יודעת לומר על עצמי עד כמה הפורום הזה מבורך, אך עדיין לא מצליחה להכניסו ללו"ז שלי באופן רציף, אני די חדשה בענייני אמהות ובטח שבענייני ק"פ. אוטוטו יחודש המרץ, נשיבוק גדול רחלי.

../images/Emo41.gif ויש לי בקשה חשובה לכולם ../images/Emo41.gif

אמנם הפורום קטן ולכן זורם לאיטו כרגע אבל מאוד חשוב להתרגל לשרשר. שרשור יבטיח זרימה טובה ונכונה של הפורום, דיונים שלא מתבזרים לכמה כיוונים והודעות חשובות שלא נדחקות אחורה. אז מה זה שרשור? כשרושמים הודעה בנושא קיים מכניסים אותה כתגובה להודעה באותו נושא ולא פותחים נושא חדש. בכל עמוד 15 הודעות וכל הודעה ראשית חדשה דוחקת הודעה אחורה לעמוד קודם. ועוד מושג - הקפצה : במידה ויש לכם הודעה שלא קיבלה מספיק תגובות פשוט להקפיץ אותה ע"י שרשור הודעה אליה עם תוכן בן למעלה מ-10 תוים.

למעלה