בוקר טוב ויום משפחה שמח!

tipid

New member
בוקר טוב ויום משפחה שמח!

לכל משפחת הפורום החמודה שלנו מכל הלב הרבה שמחה אושר נחת ויום בריא בטוח ושקט. ואני חוגגת היום גם משהו נוסף לבני הצעיר זיו יש יום הולדת הוא בן 26 .ובני הבכור אסף חוגג ביום שישי את ום הולדתו ה-28. אז שתהיינה רק שמחות לכולנו.

אושרתת

New member
../images/Emo49.gif לאסף שלך ../images/Emo65.gif

ויום משפחה שמח לכולם לאלה החוגגים ביחד ולאלה שאוטוטו יהיה להם את הביחד,,,,, ומשהו חמוד לתחילת יום
אפשר לומר זאת היתה התמימות של אז,,, בימים עברו,,,,

TWEETY =^.^=

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

מזל טוב לבנים של טיפיד שלנו ומזל טוב ליום המשפחה. לרגל יום המשפחה החלטתי לקחת את תולי שלי למסעדת עכברים יוקרתית
סתאםםםם שיהיה לנו אחלה יום משפחה שבעולם. ומזל טוב לתפוז על הממשק והלוגו החדשים. ומזל טוב לי על המשקפיים שאצטרך מהר מאד באדיבות הממשק החדש

tipid

New member
טוויטי תודה מכל הלב!

ורק שמחות ובשורות טובות!

יום המשפחה שמח?

יום משפחה שמח לכולנו? מה-זה החארטה הזה? מדובר ב**** י ו ם - ה א ם ****!!! מה פתאום הפקיעו לנו את יום האם? ועוד לטובת המשפחה - יעני במקום שהמשפחה תפנק את האמא ביום האם, האמא צריכה לפנק את המשפחה באקסטרה - למה יום המשפחה. ל א י ק ו ם ו ל א י ה י ה !!!!! למה לא יפקיעו לאבא את חודש-אב? להם יש חודש שלם, ולא היה רק יום אחד, וגם הוא אבד??? סתאאםםםם, בנות, לא להתרגש, שיהיה לנו הכי שמח וכיף להיות אמהות, אמהות לעתיד, או סתם "משפחה".... חג שמח!

אושרתת

New member
D:-חחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

הצחקת אותי לאאאלה עכשיו מתאים קצת לצחוק באמצע כל הבלאגן של העבודה שלי,,,, ראיתם איך נדחפו לנו ככה??? תגידי יש התקדמות בעניין שלך?

התקדמות בענין שלי?

הי אושרת, אז הנה העדכונים (העצובים משהו) שלי: בפרק הקודם, להזכירכן, אחרי שכבר החלטנו להתחיל בנסיונות, האיש ברח כי "הוא עדיין לא מכיר אותי מספיק"... דיברנו ונפגשנו ודיברנו... כי האיש רוצה להכיר אותי יותר. אז כמה דברים רעים קרו מאז: 1. הפסקתי להאמין לסיפור של "ההיכרות" - אני דבקה בדעתי שהאיש מאוהב בפנטסיה של ילד, וממש לא ברעיון עצמו (שזה אחלה, אבל לא ממש מתאים לי כרגע, אני כזכור רוצה לגדל את ילדי שלי, ולא ילד מגודל של מישהו אחרת...) 2. המערכת בינינו, אותה הוא רוצה "להכיר", הרי משתנה בעקב הנסיבות - יש לי הרגשה שאם היינו בהריון, היתה מתפתחת מערכת אחת, ובמצב הנוכחי מתפתחת מערכת אחרת, שאני לא ממש אוהבת (אני מרגישה "בבחינה" כל הזמן - ראויה או לא ראויה לקבל את זרעו, מתנהגת כך/מתנהגת אחרת, מערכת שבה השליטה היא לחלוטין בידיו - ירצה ייתן, לא ירצה לא יתן, ההחלטה כולה בידיו איכשהו. אז עכשיו בא לו לנסוע לחו"ל קצת, לא נורא, היא תחכה עד שיתאים לי... המצב של הבחינה "מזמין" התנהגות מאוד בקורתית כלפי - כי זו תקופת בחינה, נכון? הפחד שלי הוא שהדפוס הזה ישתרש - אני עושה ומתאמצת (הריון, לידה, לגדל ילד, לקום בלילה, להניק וכ"ו) והוא - מגיע לביקורים, משחק אותה אבא לכמה שעות, ועוד יכול להעיר על דרך גידול "ילדיו". הוא יכול לקבוע סטנדרטים גבוהים - שאני אצטרך לעמוד בהם (דוגמה קטנה - אני מספרת את בני בעצמי. ראיתי שהוא קצת נגנב מסה. הסטנדרט ייקבע ע"י פעם-פעמיים שהוא יחליט לספר את הקטן הבא במספרה. אח"כ הוא יכול להפסיק, אבל אני אצטרך לעמוד בסטנדרט של לספר שני ילדים במספרה מדי חודש, וזה לא מה שאני רוצה). 3. בעקב היותו במערכת זוגית, קשה לי מאוד ליצור קשר אמיתי איתו, כי אנחנו מפחדים לדרוך על היבלת של בן-זוגו. אז במקום לעשות הריון בדרך של כיף (סעודה רומנטית, טיול, חיזור כלשהו) אנחנו מאוד "תכליתיים" - כשכבר דיברנו על ללכת על זה, דובר על זה שהוא יבוא מספר פעמים בסביבות הביוץ שלי, ישאיר לי זרע, אותו אזריק לעצמי, והוא יחזור מהר הביתה בשביל שבן-זוגו לא ירגיש נבגד. אז אני לא רומנטיקנית, וזה לא באמת מפריע לי, אך מסתמן דפוס בו אני-אנחנו צריכים להתנצל על קיומנו לכבוד הבן-זוג. עם כל הכבוד - זוגיות זה חשוב, אבל גם יצירת ילדיך וקשר ממשי עם אם-ילדיך זה חשוב, ואם זה צריך להיות "בארון" - אז לא בבית ספרי... בקיצור באלאגן. תגובות יתקבלו בשמחה... ענת

אושרתת

New member
תשמעי,,,,,כל הכבוד לך,,,אני מאמינה

כי החושים שלך נכונים וכנים ומאוד שמחה שאת מסתכלת על הדברים בצורה כזאת ולא מרגישה לחץ מסוים לעשות את זה בכל מחיר,, קו המחשבה שלך לדעתי נכון בהחלט! רק שלא הבנתי משהו אחד קטנטן,,,,,,,,,, מזריקה את הזרע שלו?????????????? אבאאלל´ה מסתומרת? יענו הוא משאיר זרע בכוסית את לוקחת מזרק שואבת ומחדירה אליך? (סליחה על התיאור) זה לא קצת מסוכן? חיידקים,,,אנא עארף,,,,,,

חמודונת

1. נדמה לי שאת נותנת את השורה האחרונה שאני עוד לא העזתי לתת - צריך לסגור את החלון הזה, מה? 2. בענין ה"הזרעה" - כך זה נעשה - מזרק סטרילי, כוסית... בדיוק כמו שתארתי. ובענין החיידקים - בואי נהיה קצת גרפיות - למה כשבן-זוגי לסקס מחדיר לי אצבע, או מזרק ביולוגי (מזעזע לחשוב על האיבר שלהם ככה, אבל זו בדיוק מטרתו...) - אז אין חיידקים? (נשמע לי יותר בטוח, פחות חיידקים יכולים לעבור כשאין מגע גוף-אל-גוף...) תרגעי ילדה...

אושרתת

New member
../images/Emo2.gif לא הבנתי את עניין הסגירת חלון

טוב ירדתי מעניין החיידקים,,,,,רק שאלתי ומוצא חן בעיני שקוראים לי ילדה
עם כל מה שאני עושה בחיי היום יום אני מרגישה זקנה ובכלל שוכחת את גילי,,,,

סגירת החלון -

יעני לשלוח אותו להביא.... לסגור את מערכת היחסים הלא-פוריה הזו...

אושרתת

New member
אאאההה עכשיו הבנתי,,,טוב זה לא היום

שלי בהבנת הנקרא,, לדעתי כן,,,לפי מה שהבנתי ממך בכל ההודעות האחרונות שלך ולא רק היום נראה לי שאת בכלל לא שלמה עם ההחלטה הזאת,,,ז"א עם בחירתך בו, ויכול להיות שיעבור הזמן ואת דווקא כן תרגישי שהוא המועמד המתאים לכך שורה תחתונה הזמן עושה את שלו,,,,,תמיד! בהצלחה תמשיכי לעדכן אם בא לך כמובן

TWEETY =^.^=

New member
ענתי יקירתי,,,,,,

לא ממש התעמקתי כרגע בדו שיח כי אני באטרף של חיפוש מידע ברשת - מין פרויקט מעפן שלקחתי על עצמי.....בכולופן מהר ודחוף אבל ממש בהול,,,כנסי לפורום של הורות גאה , יש שם דיונים בדיוק על הקטע הזה, ותגידי גם לבחור שלך להיכנס לשם. וכן כן, הראש הצהוב ששולט שם הוא שלי
שלייייייייי יש שם אחלה אנשים,,,,ואת יכולה חופשי לשטוח את הרהוריך - בקיצקצ מומולץ

TWEETY =^.^=

New member
אני לא יודעת לאיזה הודעה את מתכוונת

אבל גם שם הודעת הכותרת בשרשור היא הנושא בדרך כלל. תסתכלי על זיו למשל,,,,זה ממש מתאים לנושא שדובר פה, רק בכיוון ההפוך, את לא חושבת?

למעלה