בוקר טוב - היתכן שאני ראשונה ?

בוקר טוב - היתכן שאני ראשונה ?../images/Emo42.gif

בוקר נפלא לכולם , גל עם 39 חום אחרי נר אקמולי , אבל במצב רוח נפלא , ים התעורר כרגע לא נראה שיש לו חום , אנחנו מתכננים יום של אמבטיות בבית בילוי נעים ויום קסום לכולם אריאלי

L o o K At Me

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

הקדמת אותי בשניה הבוקר גיליתי שאני ממש כישרונית בערב שמתי מכונת כביסה ואז הלכתי לי לעיסוקי ואז בבוקר התברר לי ששכחתי אותה ולא תליתי אותה וגם לא הכנסתי למיבש
מצפה לי עוד יום מדכא בעבודה עם אורחים לא קרויים ואמא של... תזכרי שאת חייבת לי
יום נהדר

michal66

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

סוף סוף ישנתי כמו שצריך
הלכתי לישון מוקדם (01:00) ביחס לשאר ימות השבוע שעבר... אריאלי החלמה מהירה לגל
שיהיה יום טוב לכולם

michal66

New member
שלחתי מסר למנהלת האשכול שלנו

מקווה שבקרוב יהיה פתרון.. בנתיים שולחת לך |נשקה|ות ו
ים

אילונה2

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

תגידי להם שהבריאות הנפשית שלי נמצאת בידיים שלהם!

lili5674

New member
הי אריאלי - עברתי את זה בשבוע שעבר

מאחלת לך שבוע קל מאוד - ומקוה שים לא ידבק למרות שסביר שכן. ולמרות הכל ואף על פי כן בהצלחה רבה מחזקת את ידייך.

בוקר טוב חברות יקרות../images/Emo42.gif

רק עכשיו הצלחתי להגיע למחשב, אבל רק כדי להציץ, כאמור, אני על תקן צוות הווי ובידור של שני זאטוטים!!! אני לוקחת אותם לבריכה, כדי שיוציאו קצת אנרגיות... אגב, אני קצת מיואשת מתהליך הגמילה מחיתולים, למה אפ'חד לא אמר שזה כזה מתיש לנגב פיפי מהריצפה???? ועוד לשמוע את הבונבון אומר: "אמא הָבִי לי מטאטא מים (מגב...למי שלא הבינה)" חחח יום נעים לכולם וכמובן,
מזל טוב
להראל מויאל ה
החדש

בוקר טוב "חזרתי מהכפור" חזרתי לפורו

לפורום אחרי חופשה שלקחתי לעצמי.רואה שכאן הכל אותו דבר.חייבת לצאת לסידורים הלכתי.

בוקר טוב

אחרי כמה ימים שבהם המחשב היה מושבת סוף סוף הצלחתי להתחבר לאינטרנט. שיהיה לכולכם יום נפלא.

1שרון ע

New member
בוקר טוב לפורום שלי!../images/Emo42.gif

חזרנו אתמול מיומיים ספארי.....היה מדהים! שירשור תמונות יגיע בהמשך! הולכת להתעדכן קצת במה שהיה ביומיים האחרונים. ת'אמת....לא התגעגעתם אילי?
שרון אמא של שי
ונעם
אפריקה.

micadi

New member
בוקר טוב לכולם!

אחרי ערב זוועתי! שבו הילדות עשו מה שבא להן ועצבנו אותנו כהוגן והלכו לישון רק ב 22:30!!! כשהן כבר מ20:00 במיטה, בקיצור סיוט. יום טוב לכולם!

צהרים טובים

מהיום המטפלת בחופש (לארבעה ימים) ולי כמעט אין זמן להיכנס לפה.
היינו היום בביקור בגן החדש והילדים נהנו לשחק שם (יש שם עכשו קייטנה). הלוואי שזה יימשך ככה. (חמסה חמסה חמסה). חזרנו הביתה מלאים בחול ועייפים והמשכנו לשחק בבית קצת קלטות ארוחת צהריים (שדוקא הפתיעו אותי ואכלו יפה) אמבטיה ולישון. (איזה כיף). מחר נלך לבריכה. החלמה מהירה לחולים

למעלה