בוקר טוב ! היום , לפני 25 שנה , הלך

E l i a n

New member
זה עצוב לשמוע..../images/Emo7.gif

אבל..אם אפשר לעודד..ולהוסיף לדף האירועים של הפורום ה"קטן"..(מקנאה בדוכס..אסור?).. היום,לפני 17 שנה,בביה"ח סורוקה בבאר שבע..נולדה..אליאן!
כן---->אני. וזהו..זה היה מעין..דחף כזה..להפיץ את היומולדת שלי ברשת.. וחוץ מזה שזה קצת גורם חיוך.. אוהבת את כולכם! שנמשיך להיות אחלה של פורום ואחלה של אנשים! ממני.
ילדת היומולדת
אליאן

המוני המוני המוני מזלטופים!!!

קחי
ו-
ושתקבלי הרבה הרבה
ושיזמינו לך
למסיבה!!
יומולדת שמח!!!!

TheDUKE

New member
מזל טוב ../images/Emo140.gif! חיבוקים נשיקות והמון

מתנות !

E l i a n

New member
תודה לכווווווווווווווווווווווולם!!!

בשני אמוטיקונים:
ו-
! אבל אני מודה לכם הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר מזה..! לכל אחד ואחת מכם שכתב/כתבה/יכתוב/תכתוב: תודה! ממני
ילדת המומולדת
אליאן.

פירט

New member
כיצד ראיתי את אלויס(בסרט)..../images/Emo48.gif

שנת 61´,סרטו של אלויס:KING CREOL הגיע לקולנוע השכונתי,כן,אותו בית קולנוע מקומי שהיה תמיד מלא וגדוש בערב שבת,ביום שני וביום רביעי בהצגה יומית ובערב,שורות של כסאות מעץ,מאוררים יורדים מהתקרה וכל פעם שמישהוא נכנס באיחור היתה פולחת קרן אור על המסך וקולות נרגזים בקהל..... הסרט עם אלויס היה מוגבל מגיל 16 ומעלה!!! כדי שהילדים לא יתקלקלו מפיתולי מותניו של האליל ( אליל אמיתי!)ויושפעו לרעה מהמוזיקה "הקלוקלת" שלו........ אין סיבות אחרות להגבלה,באמת שלא. ס"ה סרט רומנטי בלי ניבולי פה ובלי סקס בכלל! אנחנו,החברה החלטנו שזה הצ´אנס היחידי שלנו לראות את אלויס,סוף ,סוף.... נעלנו את נעלי השפיץ השחורות שלנו,צחצחנו אותן לכבוד המאורע,לבשנו את ג´ינס ה LEE וקיפלנו את המכפלות כראוי,לבשנו את החולצות האדומות ואת הצוארון הרמנו!!!! משחנו את בלוריתנו בגריז YARDLY והדלקנו ביד רועדת את הסיגריות... אחד מאיתנו (הגבוה במיוחד) קנה את הכרטיסים וכך,רועדים (באמת!!) נגשנו לפתח. המבקר המקומי הכיר אותנו,חייך לו קלות וקרץ והכניס אותנו בנון שלאנטיות........ הסיפור בא להמחיש לכם איזו שמרנות שררה אז בארץ,ברור שמאוחר קצת יותר גם לחיפושיות לא נתנו אישור להופיע מאותן סיבות........

גלי®

New member
האמת היא , שגם כיום ארצנו הקטנטונת

מפגרת בכמה שנים אחרי שאר העולם ... אגב : אם כך , אני מבינה שאין צורך לשאול אותך , באיזה מבין שני ה"מחנות" היית , מעריצי אלויס או מעריצי קליף ...

B T

New member
אני למשל , הייתי ממעריצי קליף ...

כל החנונים היו ... הגזעיים , העריצו את אלויס ...

פירט

New member
היום זה מעלה גיחוך.........../images/Emo48.gif

כל "מלחמת ההערצה" הזו. אבל עובדה היא שקליף העריץ את אלויס,חיקה אותו בהתחלה ואח"כ בנה לעצמו סגנון,מתקתק מידי לטעמי......... בכל מקרה: לשניהם יש חלק נכבד ביותר בבנית מוזיקת הרוק ושניהם ביחד גם... השפיעו....על....החיפושיות...........

גלי®

New member
פירטוש , לא בדיוק ככה ! שכחת את

המלחמה העקובה מדם ודיו בין מחנה "עפרה חזה" למחנה "ירדנה ארזי" ? וגם כיום זה קיים : N*SYNC , בקסטריט בויז וכן הלאה ... הצורך להעריץ לא מת אצל הנוער , הוא פשוט שינה את מושאי ההערצה עם השנתון ...

למעלה