בוקר טוב גרושים צעירים

בת עולם

New member
בוקר טוב גרושים צעירים../images/Emo186.gif

אני לגמרי
במזג אוויר הזה
אז קודם טיול קצר עם סופי
|אייקון של מתמתחת| ואחר כך

גם אני איש של חורף

רק שמאתמול בערב הכל קצת השתבש <
לצעיר שחטף דלקת גרון ואזניים> אז חוץ משעות שינה שחסרות ועוד אי אילו דברים, ה כ ל בסדר :) שבת
רק בלי

אם גם אוהבת חורף../images/Emo99.gif

הבנים אצל אבשלהם. החלנות פתוחים ונכנס אויר נפלא ונקי במיוחד
בוקר טוב ישראל

א פרסקי

New member
שבת שלום לכולם

אז ככה הקטנה קפצה עלי כבר ב 7:30 והעירה אותי אחרי ארוחת בוקר הולכים לטייל החוץ לנשום אויר נקי בוקר מדהים לכולם

בוקר טוב

אך אין כמו טיפות הגשם ....מרגישים את הטיפטוף , שאני אגיד כייף על גשם וחורף ? (כנראה קרה לי משהו...)..... שבת נפלאה לכולם.

מיתי

New member
בוקר טוב אנשימים../images/Emo186.gif

אין מצב שאתם משכנעים אותי שיותר כיף בחורף ברררררררררררר

Rtitan

New member
לא סובל את החורף... כיום...../images/Emo186.gif

פעם, מאד מאד אהבתי את החורף, החורף היתה העונה שהכי אהבתי. נולדתי בחורף, ולא היה דבר קסום ומדהים יותר בעיני מלילה חורפי, מתחת לשמיכת הפוך העבה, קולות הגשם, הרוח בין ענפי העצים שבחוץ, והבזקי הברקים עם הדי הרעמים המתגלגלים היו תמצית הנאות החיים. הוסיפו לזה את שישי אחר הצהריים, כשנמצאים בבית, והבית מלא אור, ומשפחה ובמבואת הבית בוער הקמין ומפיץ את חומו לכל חלליו. ובלילה, הבית הולך ומתמלא בניחוחות תבשילים שמתבשלים להם עד למחרת, גיחה קצרצרה למטת הילד לבדו שהוא לא הפיל את השמיכה, או שהוא לא עטף בה את פניו... נשיקה עדינה על הלחי וחזרה למיטה, עם מישהי שאהבתי, וחום גופה מחלחל אלי מתחת לשמיכה... חלק מהימים הללו חוזרים מדי שבועיים - כשהילדים באים הנה ואז סופי השבוע חוזרים לספר לי את סיפורו של הבית, אבל ילדים הם ילדים... יש ריקנות שאפילו הם לא יכולים, ולא אמורים למלא. כשהייתי חוזר מתל-אביב צפונה, לאורך כביש החוף בואכה יישובי חוף הכרמל וחיפה, אהבתי לראות את הים מקבל את הגוונים הבלתי יאומנו של אפור-כחול וברקע עננים שהופכים מאפור ללבן וחזרה מתמזגים באופק אל תוכו, ומבטיחים לו שהם חוזרים אל חיבוקו העמוק והמלוח. אבל הימים ההם חלפו, והתחושות התחלפו בגעגוע עמוק מאד לשייכות שוב למקום שיהיה לי בית. אני יודע שקל מאד לומר "זו החלטה שלך - אתה יכול להחליט שוב להיות בית...". החלטתי כבר פעם, וחלמתי שוב בית ומשפחה... אבל גם החלום הזה התנפץ לרסיסי רסיסים, וכיום, אני מוצא את עצמי פוחד אפילו לחלום. אולי יום אחד, תצטלב על דרכי אותה פייה שבנשיקת נפש אחת תעלים את הצלקות והגלדים ואיתה שוב אמצא את המקום שלי, מקום שוכל לקרוא לו "בית"... באמת "בית". עד אז - אני יצור של קיץ, של שמיים כחולים שיוצא בבוקר של יום בהיר וחם מהמקום ששכרתי כדי לישון בו - ואף פעם לא יודע מתי אחזור אליו...

בוקררררר בררררררר

שלום אהובים ואהובות! אני אצל הוריי היקרים ולכן יש לי מחשב... שיהיה לכולם בוקר נהדר גם אם קצת קר. חיבוקים לכולם... (לא יודעתמה איתכם אבל אני ישנתי אתמול עם אחלה כרית חימום...חבל על הזמן!)

רק שיר

New member
בוקר טוב ומז"ט ל........./images/Emo65.gif

2 הקטנטנים המדהימים שלי-
אני חוגגת להם יומהולדת היום. יומיים לפני התאריך המיועד. תהיה חגיגה גדולה הערב

sharon30a

New member
מזל טוב אמא שלהם!../images/Emo151.gif

אצלנו זה מאורע מרגש במיוחד כי לרגע לא שוכחת איזה דרך חתחתים עברתי כדי להביא אותם לעולם...והיום הזה לוקח אותי אחורה אחורה לימים של אז...נראה לי שאני מתרגשת יותר מהם ביומהולדת שלהם... מזל טוב יפה ותחגגו היטב!

מזל טוב יפה ../images/Emo24.gif

שתדעו רק אושר ובריאות שתזכו את וילדיך להגשים את כל משאלות ליבכם חיבוקייייייייייייייייים גדולים עד מאה כעשרים!!

שחR

New member
הלילה לילה לילה שמחה גדולה הלילה

מזל טוב המון אושר בריאות וכל מה שאת מאחלת להם שיתגשם. יום הולדת לתאומים זה תמיד חגיגה כפולה. שולח חיבוק משולש. שחR

למעלה