בוקר טוב בנות באתי לעדכן ולעודד...

לי2206

New member
בוקר טוב בנות באתי לעדכן ולעודד...

אז למי שזוכרת לפניי בערך חודש וחצי התחלתי בפרוצידוריה לIVF ראשון באסותא (אחרי 4 הזרעות ע"ב טבעי) ביעקבות אנדו' בינוני, אני בדיוק חצי שנה אחרי לפרסקופיה שבה הוסרו ציסטות גדולות מהשחלות+ הידבקויות אז ככה היה פרוטוקול ארוך נשאבו 10 הופרו 9 ובגלל גילי (26) הוחלט להחזיר לי אחד. וכן כן אחרי 12 יום בטא חיובת (186) שהכפילה (424) ואחרי שבוע נצפה שק ברחם ולפניי יומיים בעיקבות כתם ורוד שהלחיץ אותי מאוד הלכתי למוקד ושם ראו גם דופק והכל תקין (כנראה קשור להשתרשות) מחר בעזרת השם אני מתחילה שבוע 7 מתרגשת מאוד, יש המון חששות בדרך. אז בנות באתי לעודד, אני הייתי מאוד פסימית אבל דווקא בסבב ההפרייה הפכתי לאופטימית . חייבת לציין שטפלתי ע"י צוות ולא ממש פרטי. היה לי חשוב שאליצור ייתן לי את הפרוטוקול, זיידמן שאב לי, ופרופ' שולמן החזיר לי. אז בננות עם הרבה אופטימיות וכח רצון זה קורה פשוט קורה נקודה. מפזרת על כולכן אבקת הצלחה. מוכנה לענות על כל שאלה. ב-ה-צ-ל-ח-ה

liats80

New member
מזל טוב!!../images/Emo65.gif

שיהיה הריון ארוך ומשעמם, לידה קלה ומתנה ענקית בסוף. אה ותודה על האבקה... אני אישית זקוקה לה.

זואילי

New member
בשעה טובה ../images/Emo140.gif

איזה בידור... רק חסר לך פה פרופ' משיח - והנה תיקתקת את כל מומלצי הפוריות במכה
ברכות לIVF בינגו, ולהריון תקין ומושלם.

לי2206

New member
תודה זוזו בקרוב אצלך ו...

כן יצא לי פוקס עם הצוות של אסותא. מומלץ!!!!!

galim29

New member
המון מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo168.gif../images/Emo57.gif

מאחלת המון הצלחה והריון קל ומשעמם.

וואו גם תינוק וגם הריון בהודעה אחת

בשורות מעולות ופתיחה טובה ליום אחד... מאושרת בשבילך ושיהיה כמובן המון מזל טוב שימשיך ארוך עגול ומשעמם... תמשיכי לפזר את אבקת הקסם גם לפורומים שכנים..... המון מזל וחיבוקים

סליחה התכוונתי בעמוד אחד...

היום שלי היה קצת שונה היום והראש במקום אחר....מתנצלת ....

kikona126

New member
איזה יופי

שיהיה בהצלחה! תשתפי בדברים, יש לכן, הנשים בהריון סיפורים מצחיקים, לא יודעת איך אבל כל הדברים המוזרים קוראים לכן באותה התקופה... (אחותי בהריון הקודם שלה שמה על כל רגל נעל אחרת פעם אחת, ובהריון העכשוי שלה היא כל הזמן לוקחת דברים שלא שלה בלי לשים לב: הטלפון שלי ואז אומרת לי שהוא לא אצלה עד שהיא פתאום מגלה שיש לה 2 או המפתח של הבית שלי שחיפשתי במשך 3 ימים...) ואו ולי יש טמטמת הריון ואני לא בהריון |הכי חבול בעולם|

לי2206

New member
תודה לכן בנות הברכות...

קיקונה מבטיח שיקרה לי משהו מצחיק אי יעדכן. שבת שלום לכולן!!!!

בשעה טובה ../images/Emo65.gif../images/Emo57.gif../images/Emo203.gif

שימשיך בבריאות, עגול ארוך משעמם ובבשורות טובות אמן

למעלה