בוקר טוב, בימבו - בריאות ואריכות ימים

מלכה 5

New member
בוקר טוב, בימבו - בריאות ואריכות ימים

לכלב/ידיד שלך
. אפי - הלב שקיבלת ליום הולדת, בוודאי הגיע מלב של מי שאוהב אותך, מתנה יפה ומרגשת. יום נעים לכולנו, ממני מלכה.

bimbo.

New member
בוקר טוב. ../images/Emo51.gif על האיחולים לכלבי../images/Emo141.gif

אני נוכחת לדעת שאתם מבינים יפה עד כמה אנשים קשורים לבעלי החיים אשר איתם. ה"ילד" מרגיש טוב וחוזר לחיים רגילים
אפי, נותן המתנה הביע עם לב קטן את כל מה שמרגיש כלפיך. לאה, אין ספק שאת בעלת תושיה רבה. לא חשבתי אחרת.

bimbo.

New member
מנורה, תמיד כשפעולה מסויימת או תמונה

כלשהי או שיר, שמזכירים לי את ילדותי, אני מאוד נרגשת ואני מבינה אותך היטב
אנימו, אומרים שהדם אינו מים, אבל לדעתי חברות עמוקה היא לעיתים קשר חזק יותר מקרבת משפחה
יהודית, אני מצטרפת למחמאות שקיבלת על תרגומך. אני מכירה את השפה הבווארית, והיא ממש לא פשוטה. ומי שיודע גרמנית, מתקשה בה יותר
לכולם יום נפלא

בוקר טוב, לאה את כל כך צודקת -

משום שמילים מסוימות בגרמנית הרגילה, מקבלות מובן שונה לגמרי בשווצרית או באוסטרית. אני מקווה הבוקר לטייל קצת, אם רק אצליח לאזור את כוחותי לשם כך.....כמו שאמא שלי היתה אומרת - עקשן (צירה מתחת ל-ש') שכמותך....

י מ י ת 2

New member
בקר טוב לכלם

אומרים שירד גשם. איפה הוא? יהודיתעדנה היזהרי שלא תרטבי...אפי, איזו מתנה נהדרת.ניתנה כנראה מלב אוהב. יום טוב שמרו על עצמכם.

מנורה

New member
בוקר טוב יום חדש וסוף שבוע בפתח../images/Emo42.gif

בימבו שמחה שכלבך מרגיש טוב אכן מי שאוהב וגידל בעלי חיים מבין ומכיר את ההרגשה . יהודית את ת גיבורה יודעת שתצאי ותטילי ותביאי לנו תמונות מדהימות תהני
אפי הרבה בריאות לחברתך היקרה אם יתנו לך להכנס ילבישו אותך בבגדים מיוחדים כך שאין לך מה לדאוג. חבר אמיתי הוא צמיד של זהב אם יש לך חבר כזה אתה מבורך. יום נעים לככככככככככככולם

בת אל 7

New member
קוראת את דבריכם מאתמול בשקיקה

מאחר ובשעות הלילה, בדרך כלל עסוקה בדברים אחרים אגיב עתה. תתחדשי על המתנה אפי,,ובקשר למחלת חברה ,,לא פחות כואב מאשר בת משפחה אני איבדתי לא מזמן חברה ומתקשה לעכל,,ומתגעגעת אליה נואשות. חיות,,,בימבו, אני כל כך מבינה אותך. אני כל כך מקנא באלו שיכולים לאמץ להם חיות,,אני אוהבת אותם יש להם עינים כל כך חכמות, אבל אלרגית אליהם. אתמול גיליתי תושיה בקשר לקו טלפון שבביתי, מאחר והקו בחדר השינה שלי נקרע,,היתי אמורה לקרוא לחב, בזק להתקין קו חדש הי לי ממש חבל על הכסף, חשבתי מה אעשה לפתע צץ בי רעיון יש לי נקודת בזק בסלון מאחורי קיר חדר השינה,קדחתי חור בקיר המבדיל בין שני החדרים והעברתי דרכו את חוט הטלפון,,,איזה יופי יש לי טלפון בחדר שינה. אמנם הוצאתי את הטלפון מהסלון, אבל הוא קרוב מאד לטלפון שקים גם במסדרון, יום קסום.

אנימו

New member
בת-אל - את יודעת לקדוח ? מלוא הערכתי.

זה דבר שלא העזתי לבצע! ואשאר לקו הטלפון. אם אני מבינה נכון את יוכלה לקנות מפצל בסלון ולחבר את שני המכשירים אליו ויהיה לך מכשיר בכל חדר.

בת אל 7

New member
אנימו כן אני אפילו קודחת(לא מחום) אבל

הנה החכמתי ממך,,,,אשאל אם יש חוט מפצל אבל אינני יודעת אם הוא יעבור דרך החור שקדחתי, לא כל כך משמעותי מאחר והטלפון שבמסדרון קרוב מאד לסלון יש לי גם טלפון במטבח ,ובחדר המחשב. בכל אופן תודה.

אנימו

New member
בת אל- תבררי אם יש מפצל ללא חוט. כזה שתוקעים

בקיר ואליו מתחברים שני החוטים.

בת אל 7

New member
אברר תודה.....האם משהוא היה פעם במסיבה

מטעם מבטחים??? קיבלתי מהם הצעה למסיבת פורים רציתי לברר האם המסיבות שלהם מוצלחות.

אפי 7

New member
בוקר מואר ומחוייך לכולם - התלבטות

בין להמשיך לקרוא - השגעון של הספרים שדבק בי שוב משאיר אותי ערה עד שעות מאוד מאוחרות ולכן אני נכנסת רק עכשיו - כי הרגע התעוררתי - או לרפרף על הבית הנקי ולנקות מעט - או לצאת קצת להתאוורר ליד ביתי - הלוואי ותמיד יהיו לי ההתלבטויות כאלה. אכן הלב ניתן ממישהו שמאוד מחבב אותי - אין פה אהבה לשמה ולא תהיה - לעתים ידידות לא פחותה מזה. חברתי בבית לכן לא אקבל מסכה - מחכה לאיתות ממנה שמוכנה לקבל אורחים. הובטח גשם - למרות שמאוד הייתי רוצה אותו כי באמת חסר לנו - אך תהנו מיום נפלא כזה. אפי

מנורה

New member
תתחדשי על ה../images/Emo23.gif אם גבר נתן לך לב

הוא מאד מעריך אותך וכנראה יותר מיזה לו יש תקוות גם אם את רואה בו ידיד. להני בכל מה שתבחרי

אנימו

New member
סליחה על המיקום ... אבל תודו שזה לא

שיגרתי. ואם הוא לא היה נזכר אחרי שנתיים.... היא יכלה להשאר שם עד סוף חייה.... ונשאלת השאלה איך לא מתה מרעב??????? אני הולכת עכשיו להתקלח. אם לא תשמעו ממני בשעות הקרובות, נא להתקשר למשטרה!

בת אל 7

New member
לא הפתעות ימית לא היה ולא נברא, בשביל מה

לשבת על האסלה???אם לא אכלה לא היה לה מה לרוקן

מנורה

New member
אוי בת אל היא אכלה בתאבון רב

הרי החבר שלה דאג לה לאוכל ומים נראה היה לה מאד נעים וריח טוב האמת ממש הזוי הסיפור אין ספק שהיתה הפרעה נפשית וגם לחבר שחיכה שנתיים להודיע למשטרה ועוד יותר מוזר שעכשיו כולם בעירה מדברים על זה איך אף אחד לא שאל את עצמו איפה היא?? לא נראה לי שדבר כזה היה קורה בארץ

למעלה