בוקר טוב אנשנושים!

נ ו ל י 1

New member
בוקר טוב אנשנושים!

מה שלומכם הבוקר? איך התחיל השבוע? שיהיה לכולם יום מקסיםםםם!

s h i r k u s h

New member
בוקר נפלא לכולם ../images/Emo140.gif

אתמול היה לי שיעור פיתוח קול, וכל הזמן לא הפסקתי לצחוק
אתם בטח תוהים למה (או שפשוט לא מבינים למה אני מספרת לכם על זה
)- לפני כמה ימים חלמתי שאני שרה את השיר שעובדת עליו עכשיו - "על קו הזינוק" של "החברים של נטאשה" ושאת הפזמון: "ואני מתבלבל ונופל..." ששרים חזק שרה טיפה חזק יותר מדי ושבאים בשיעור כל התלמידים וצועקים עליי- אז אתמול בשיעור כל פעם ששרתי את השיר פחדתי להגיע לפזמון והתפקעתי מצחוק כל הזמן
המורה שלי ואני לא נרגענו

../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

בוקר טוב....... אז נכון, גמני סטודנט, אבל הסטודנטים בטכניון חכמים מכל השאר ולכן הם מתחילים ללמוד רק מחר...
לא הספקתי לאחל הצלחה בשרשור הסטודנטים, אז אני אכתוב פה: ב ה צ ל ח ה !!! אני מקווה שהסמסטר הזה יהיה יותר טוב מהקודם...

בוקר טוב יקירה../images/Emo24.gif

אני מתה מעייפות. אני סוחבת אותה משבוע שעבר וכל השבוע עמוס לי. אבל יהיה טוב מתישהו...

dudusch

New member
נצל"ש

נכון שאתם מוכנים לשמור לי על השירים? המדבר קרא לי לעת בוקר, אותי הזמין לבקר. קמתי אט אט, המולת העיר באוזניי נשמעת מחפש את המרחב, השקט, אל מול השיגרה השוחקת. שמתי פעמיי אל המדבר, חש את ליבי כמעט ונשבר מעומס תחושות, מבליל המחשבות, רוצה למצוא את הדרך חזרה, מכל מה שמרגיש לי רע. הגעתי למדבר, אותי הוא בירך, שתיתי מעט והמשכתי בדרך, בשיחה עם עצמי, עם אותו קולי פנימי, מחפש את החופש, לשחרר את הנפש מכבלי היומיום, את חלומותיי לשוב ולרקום... השמש שיחקה ברוך בשיערה, עת הרוח אותו פיזרה. את נפשה פרשה לחופשי, כך סתם ובלי קושי. אותה כה רציתי, לחבקה התאוויתי. היא קסם היא אור, כמו טל הבוקר שאט אט ניעור...

s h i r k u s h

New member
דודו ../images/Emo24.gif

הלוואי ויכלתי לכתוב כמוך, והלוואי ותזכה להקדיש את השירה המדהימה שלך לבחורה שתיגע בליבך.

למעלה